Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

σταματήστε να με βρίζεται επιτέλους !

ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ ΑΥΤΗ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ? Α?

I need a hero

παραμ παμ παμ παμ παμ παμ ΠΑΜ ΠΑΜ παμ παμ παμ παμ πααααμ

τουρουυυ ρου ρου ρου ρου τουρουυυυ ρου ρου ρου ρου τουρουυυυρουρου ρου ρου ρου ρουυυυυ!

 

θα φάω κανα super μαντολίνο οπως ο Βουτσάς στην ταινία και θα σας πάρω στο κατόπ

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

όποιος με ξαναβρίσει θα ρθω και θα του χέσω στο χαλάκι της πόρτας του

ο frenzy με έβριζε χθες και τώρα βάζει υβριστικά φωτογραφικά evidence
κοίτα να τα δει κανένας moderator και να πει "γιατι επιτίθενται στον nicoc89 ?" και να βγάλει καμια ανακοίνωση απαγόρευσης επίθεσης.
μερικές φορές όπως πάω τουαλέτα νομίζω οτι θα πεταχτεί απο μέσα εκείνο το τέρας και θα μου δαγκώσει τον κώλο 
το είχα δει στο xfiles και ακόμα μου έχει μείνει . Αφηνε ενα σκουλίκι και μετά αυτό μεγάλωνε και σε σκότωνε για να βγει 
ουσιαστικά το σώμα γινόταν ξενιτευτής για το παράσιτο . Ξέρω οτι δεν υπάρχει αλλα μόνο και μόνο η υποψία οτι θα σου ρίξει σκουλίκι ειναι αηδιαστική .

α?  :mellow:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το έχει πάθει ο Λουσιφερ.

Επίσης, δεν είναι κακό να αποκαλείς retard έναν retard. Reclaim the retard word.

 

http://www.youtube.com/watch?v=AJhg6veuhoY

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέχασα το κινητό μου σε ένα σπίτι και πήγα να το πάρω. 1ώρα+ κίνηση και όλα αυτά για να διαπιστώσω στα μισά της διαδρομής ότι δεν ξέρω που είναι το σπίτι τελικά.

Ααα θα κοιτάξω στο GPS του κίν... ΝΟΤ.
Ε να πάρω ένα τηλέφωνο την κοπέλα να μου δώσει οδηγ... α όχι ούτε αυτό.

Σταμάτησα, περπάτησα, βρήκα κάρτα, βρήκα καρτοτηλέφωνο αλλά ναι - δεν ήξερα το νούμερο απ' έξω. Τελικά πήρα ένα κολλητό, τον έβαλα να ψάξει, περίμενα σα το μαλάκα καθισμένος στο πεζούλι, το ξαναπήρα να μου πει το νούμετο, πήρα και έλαβα τις πολυπόθητες οδηγίες. 12 μέτρα από το καρτοτηλέφωνο που μιλούσα το σπίτι, just around the corner.




Ο Iggy Pop δεν περνάει ποτέ τέτοιες μέρες!

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο,τι να'ναι.

Οι αριθμοί που δίνουν για την εξυπηρέτηση ελτα track (8001182000 & 8011182000) δεν υπάρχουν, τα δέματα μένουν στο ταχυδρομείο ανεπίδοτα & συνεχίζουν να εξαφανίζονται μαζί με τις επιταγές που καταλήγουν σε συνονόματους, και η ζωή συνεχίζεται κανονικά.

Δε παραπονιέμαι, αυτό το έργο παίζει τα τελευταία 3 χρόνια, το θεωρώ στάνταρ διαδικασία. Απλά κλαίω από χαρά αν κατά τύχη λάβω κάτι στην ώρα μου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το έχει πάθει ο Λουσιφερ.

Επίσης, δεν είναι κακό να αποκαλείς retard έναν retard. Reclaim the retard word.

 

είσαι και φαίνεσαι και απο τον κώλο σου κρέμεσαι 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το έχει πάθει ο Λουσιφερ.

Επίσης, δεν είναι κακό να αποκαλείς retard έναν retard. Reclaim the retard word.

 

http://www.youtube.com/watch?v=AJhg6veuhoY

πιοα σιρεα ενιαι ατυη;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Μας πήραν από τη cyta να βάλουμε cyta ενώ έχουμε cyta! Inception.

Και μένα μου το κάνουν συχνά απ' τη HOL (;έχω σταθερό και internet από δαύτους) και απ' τη Wind για το καρτοκινητό (έχω Q).

lol

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...