Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

σκέφτομαι σοβαρά να σπείρω σπαρτά και ζώα στο χωριό 
να γίνω farmer
θα πάρω μαζι και καμια Ρωσίδα και θα κάνω party

fuuuuuaaaaaarg yeah

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Καλημέρα γατοκόριτσο!!! :D

Λουκουμια δε μαρεσουν καθολου. Ακομα και οταν μας φερνουν και περισσευουν η μαμα τα κανει γλυκο. Φαση κουραμπιες γεμιστος με λουκούμι.
Οι άλλοι τρελαίνονται, εγω μπαααααα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πουλέτε, δεν με άρεσαν οι τζαμποσακούλες αντί για τζάμι στο αμάξι. Πήγα και έβαλα παρμπρίζ. Οριγκινάλε μάλιστα, γράφει και Σιτροέν επάνω! Τσούζει λίγο ο κώλος μου, αλλά πιστεύω θα περάσει σύντομα, άσε που θα κοιμηθώ και πιο ήσυχος αφού το αμάξι είναι πλέον απόλυτα ασφαλές για τα παιδιά μου. Τώρα το μόνο που έμεινε είναι να αλλάξω λάστιχα στο μηχανάκι, ίδια με τα μανίσια θα βάλω εννοείται, να αλλάξω εξάτμιση στο αμάξι της γνιέκας γιατί τρύπησε, μανίσια θα βάλω και από αυτήν για απόλυτη ασφάλεια, και να αλλάξω και ηλιακό γιατί τρύπησε κι αυτός. Αυτά. Κατατάλλα, καλημέρα σας. Ξέρετε κάναν καλό παπά να τον φωνάξω να μας κάνει κάνα ευχέλαιο, γιατί σε 5 μέρες κάναμε ζημιές για δυο μηνιάτικα ναούμ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σκέφτομαι σοβαρά να σπείρω σπαρτά και ζώα στο χωριό 

να γίνω farmer

 

Άμα σπείρεις ζώα δε θα γίνεις farmer αλλά σπειριάρης.  :mellow:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Ξέρετε κάναν καλό παπά να τον φωνάξω να μας κάνει κάνα ευχέλαιο, γιατί σε 5 μέρες κάναμε ζημιές για δυο μηνιάτικα ναούμ...

Σου ρίχνω:

Μπήκα μέσα δυόμισυ χαρτιά (μεγάλα) με τις εκθέσεις.

Γύρισα πίσω και έπεσα απ' τη σκάλα (στις διευθετήσεις των επιστροφών) στο πατάρι.

Πηγαίνοντας όσο το δυνατόν πιό κοντά στους προμηθευτές με το τουτού (πληγωμένος στη μέση απ' το πέσιμο κουβαλητής βιβλίων),βρήκε το κάτω μέρος του σμαρτακίου,ψυγείο,τζίτζιρα/μίτζιρα μιά τρακοσάρα.Α,θέλει και λάστιχα.

Το μεγάλο το πήρε ο κουνιάδος και βγαίνοντας από στενό έκοψε τη ρότα ενός Λάντα.Όλη η μούρη.Πάλι καλά που έχω μικτή,αλλά από 400 και πάνω.

Βάζοντας ραδιοσιντί,μούπεσε στα τσιμέντα η πρόσοψη.

 

...και μου κλέψανε και τη κεραία απ' το smartάκι....

 

Θες κι άλλα;Μαζί με μένα,απ' το πατάρι έπεσε και το αηφόνι στη κωλότσεπη (προσγειώθηκα με τα κωλομέρια).Άλλα δυόμισυ πράσινα χαρτάκια για μεταχείρω τεσσάρι.Έβαλα τη κυρία όμως στο γκεζί για Desire (επιδότηση) και μου βγήκε το αηφόνι τζάμπα!

 

Α,μέχρι το τέλος του μηνούΤΕΒΕ,ΙΚΑ(+δώρο+ δόση του υπερβάλλοντος Α! βαθμού συγγενίας 10%=200€),ΔΕΗ,ΝΟΙΚΙ,ΜΙΣΘΩΤΕΣ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ,μούφυγε κι ο λογιστής λόγω του ότι ήθελε αύξηση και πήρε τα @@ μου,το μετάνοιωσε όμως κι έπαιζε μαγκίτσες μετά,εγώ βρήκα πάντως.

 

 

 

Ήμουν δυστυχισμένος που δεν είχα πόδια μέχρι που είδα κάποιον ...ξυπόλητο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πουλέτε, δεν με άρεσαν οι τζαμποσακούλες αντί για τζάμι στο αμάξι. Πήγα και έβαλα παρμπρίζ. Οριγκινάλε μάλιστα, γράφει και Σιτροέν επάνω! Τσούζει λίγο ο κώλος μου, αλλά πιστεύω θα περάσει σύντομα, άσε που θα κοιμηθώ και πιο ήσυχος αφού το αμάξι είναι πλέον απόλυτα ασφαλές για τα παιδιά μου. Τώρα το μόνο που έμεινε είναι να αλλάξω λάστιχα στο μηχανάκι, ίδια με τα μανίσια θα βάλω εννοείται, να αλλάξω εξάτμιση στο αμάξι της γνιέκας γιατί τρύπησε, μανίσια θα βάλω και από αυτήν για απόλυτη ασφάλεια, και να αλλάξω και ηλιακό γιατί τρύπησε κι αυτός. Αυτά. Κατατάλλα, καλημέρα σας. Ξέρετε κάναν καλό παπά να τον φωνάξω να μας κάνει κάνα ευχέλαιο, γιατί σε 5 μέρες κάναμε ζημιές για δυο μηνιάτικα ναούμ...

 

Σου ρίχνω:

Μπήκα μέσα δυόμισυ χαρτιά (μεγάλα) με τις εκθέσεις.

Γύρισα πίσω και έπεσα απ' τη σκάλα (στις διευθετήσεις των επιστροφών) στο πατάρι.

Πηγαίνοντας όσο το δυνατόν πιό κοντά στους προμηθευτές με το τουτού (πληγωμένος στη μέση απ' το πέσιμο κουβαλητής βιβλίων),βρήκε το κάτω μέρος του σμαρτακίου,ψυγείο,τζίτζιρα/μίτζιρα μιά τρακοσάρα.Α,θέλει και λάστιχα.

Το μεγάλο το πήρε ο κουνιάδος και βγαίνοντας από στενό έκοψε τη ρότα ενός Λάντα.Όλη η μούρη.Πάλι καλά που έχω μικτή,αλλά από 400 και πάνω.

Βάζοντας ραδιοσιντί,μούπεσε στα τσιμέντα η πρόσοψη.

 

...και μου κλέψανε και τη κεραία απ' το smartάκι....

 

Θες κι άλλα;Μαζί με μένα,απ' το πατάρι έπεσε και το αηφόνι στη κωλότσεπη (προσγειώθηκα με τα κωλομέρια).Άλλα δυόμισυ πράσινα χαρτάκια για μεταχείρω τεσσάρι.Έβαλα τη κυρία όμως στο γκεζί για Desire και μου βγήκε το αηφόνι τζάμπα!

 

Α,μέχρι το τέλος του μηνούΤΕΒΕ,ΙΚΑ(+δώρο+ δόση του υπερβάλλοντος Α! βαθμού συγγενίας 10%=200€),ΔΕΗ,ΝΟΙΚΙ,ΜΙΣΘΩΤΕΣ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ,μούφυγε κι ο λογιστής λόγω του ότι ήθελε αύξηση και πήρε τα @@ μου,το μετάνοιωσε όμως κι έπαιζε μαγκίτσες μετά,εγώ βρήκα πάντως.

 

 

 

Ήμουν δυστυχισμένος που δεν είχα πόδια μέχρι που είδα κάποιον ...ξυπόλητο.

Αν είναι να βγείτε μαζί εσείς οι δύο να πείτε και που πάτε να ειδοποιήσουμε τα ΕΜΑΚ

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πουλέτε, δεν με άρεσαν οι τζαμποσακούλες αντί για τζάμι στο αμάξι. Πήγα και έβαλα παρμπρίζ. Οριγκινάλε μάλιστα, γράφει και Σιτροέν επάνω! Τσούζει λίγο ο κώλος μου, αλλά πιστεύω θα περάσει σύντομα, άσε που θα κοιμηθώ και πιο ήσυχος αφού το αμάξι είναι πλέον απόλυτα ασφαλές για τα παιδιά μου. Τώρα το μόνο που έμεινε είναι να αλλάξω λάστιχα στο μηχανάκι, ίδια με τα μανίσια θα βάλω εννοείται, να αλλάξω εξάτμιση στο αμάξι της γνιέκας γιατί τρύπησε, μανίσια θα βάλω και από αυτήν για απόλυτη ασφάλεια, και να αλλάξω και ηλιακό γιατί τρύπησε κι αυτός. Αυτά. Κατατάλλα, καλημέρα σας. Ξέρετε κάναν καλό παπά να τον φωνάξω να μας κάνει κάνα ευχέλαιο, γιατί σε 5 μέρες κάναμε ζημιές για δυο μηνιάτικα ναούμ...

 

Δεν είναι τίποτα. Οι κατάρες για τις διακοπές που κάναμε βγαίνουν. Been there...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Αν είναι να βγείτε μαζί εσείς οι δύο να πείτε και που πάτε να ειδοποιήσουμε τα ΕΜΑΚ

Αν καταφέρω το γαμπροπόντιο μαζί και κάτι άλλους δυοτρείς ρεμπεσκέδες που έχω κατα νου να βρεθούμε,ίσα που αλλάζει ρότα το σύμπαν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν καταφέρω το γαμπροπόντιο μαζί και κάτι άλλους δυοτρείς ρεμπεσκέδες που έχω κατα νου να βρεθούμε,ίσα που αλλάζει ρότα το σύμπαν.

 

μέσα είμαι.

 

Ψήσου πάντως να βάλουμε ρεφενέ να πάρουμε κάναν από αυτούς τους καλούς παπάδες που έλεγε ο Κρις, μπας και αλλάξει λίγο η τύχη μας.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά εγώ τον παππού δεν τον πιάνω αλλά το αμάξι έχει φάει ένα 500άρι από τέλη Ιουλίου χαλαρά και συνεχίζει... Θέλει σίγουρα αλλαγή δισκοπλατο σε λίγο καιρό και σε μια εβδομάδα λήγει η ασφάλεια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...