Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

κάμπινγκ, γιέα. Τροχοσπιτούδι. Ψαρεμματάκι, ψαροντουφεκάκι, φτηνή μπύρα λιντλ και χομ-μέηντ τσίπουρο. Σπίτι κυριολεκτικά θα ξόδευα περισσότερα, αν βγάλεις τα λεφτά για το κάμπινγκ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ανακάλυψα το asos.com...αν και καθυστερημένα....έχει να φύγει χρήμα. :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Camping = σκηνή . Τέλος .

 

Γιαμένα το να μπω σε τροχόσπιτο σε camping δεν έχει διαφορά απο το να πάω σε ενα ξενοδοχείο ή ενα ρουμς του λετ και να εχω την άπλα μου.

 

Τωρα εξαρτάται απο το αν εισαι με οικογενεια με μωρά με σκυλο με 5εκατομμθρια σακουλες για παιχνίδια ή με καμια 4 βαλίτσες , αν θες την άπλα σου κλπ .

Αλλα και παλι θπάρχουν εξίσου τεράστιες σκηνές που ειναι βολικότατες.

 

Η αλήθεια είναι πως άλλη φαση το τροχόσπιτο αλλά απο άποψη λέω τσουκ . Τουλάχιστον τώρα.

Θα με εψηνε όμως για φάση σε βουνο φθινοπωρο χειμωνα.

 

 

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι, κι εγώ πιτσιρικάς με το γκομενάκι σε σκηνούλα ήμασταν, και συνήθως παραλία αντί για κάμπινγκ. Άμα είσαι μπάρμπας με 3 κουτσούβελα και πας 50 μέρες, θες μερικές ανέσεις παραπάνω. Είσης, το κάμπινγκ δεν είναι μόνο το πού κοιμάσαι, είναι και το πώς περνάς όλη την ημέρα σου. Καμία σχέση με ξενοδοχείο ή νοικιαζόμενο δωμάτιο, ακόμα και αν μέσα στο κάμπινγκ έχεις στήσει τροχόσπιτο-σουίτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σου χω κάμπινγκ σπεσιαλ που πήγα φέτος. Οικογενειακό ήμι-οργανωμένο θα έλεγα με άτομα που πηγαίνουν εκεί πολλά χρόνια συνεχόμενα και βρίσκεις και γαμάτη παρέα. Και εμένα βεβαίως από φέτος... :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ανακάλυψα το asos.com...αν και καθυστερημένα....έχει να φύγει χρήμα. :D

Θα χάσεις τα λεφτα σου.

 

Ανακάλυψα το asos.com...αν και καθυστερημένα....έχει να φύγει χρήμα. :D

Θα χάσεις τα λεφτα σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σου χω κάμπινγκ σπεσιαλ που πήγα φέτος. Οικογενειακό ήμι-οργανωμένο θα έλεγα με άτομα που πηγαίνουν εκεί πολλά χρόνια συνεχόμενα και βρίσκεις και γαμάτη παρέα. Και εμένα βεβαίως από φέτος... :D

 

για πε. Αν και είμαι 6 καλοκαίρια εκεί που είμαι, δεν κουνιέμαι εύκολα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για πε. Αν και είμαι 6 καλοκαίρια εκεί που είμαι, δεν κουνιέμαι εύκολα.

 

Θα σε πάω λίγο μακριά... Καλαμάτα, Ανάμεσα Φοινικούντα και Κορώνη, σε έναν σχεδόν απομονωμένο κόλπο δίπλα στην θάλασσα εννοείται με πεντακάθαρα νερά και αμμουδιά μέσα έξω που βαθαίνει μετά από 50-60 μέτρα. Δίπλα ακριβώς έχει και 2 ταβέρνες ακριβώς έξω από την αμμουδιά. Α! το σημαντικότερο. Δεν πιάνει σήμα το κινητό...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Details...i need details.

Από τα σύννεφα έχεις πέσει;

 

Επίσης

It's too expensive for its own good.

Ψάξε κατι άλλο. Υπάρχουν τόσοι online retailers.

 

Επίσης

Το amazon του τρώει τις σάρκες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενικότερα είμαι στο στάδιο ψαξίματος.Από amazon ψωνίζω κυρίως βιβλία οπότε δεν έχω εμπειρία.Ι will give it a try .

Από την άλλη το asos έχει συμπαθητικά καθημερινά ρούχα σε ικανοποιητικές τιμές αν και διάβασα ορισμένα παράπονα όσον αφορά το service.

Θα δοκιμάσω αρχικά με κάτι φτηνό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα σε πάω λίγο μακριά... Καλαμάτα, Ανάμεσα Φοινικούντα και Κορώνη, σε έναν σχεδόν απομονωμένο κόλπο δίπλα στην θάλασσα εννοείται με πεντακάθαρα νερά και αμμουδιά μέσα έξω που βαθαίνει μετά από 50-60 μέτρα. Δίπλα ακριβώς έχει και 2 ταβέρνες ακριβώς έξω από την αμμουδιά. Α! το σημαντικότερο. Δεν πιάνει σήμα το κινητό...

 

τι λίγο μακρυά ρε κολλητέ. Μισή μέρα ταξίδι θέλω για να πάω εκεί. Κάθομαι εκεί που είμαι, που τα έχει όλα αυτά που είπες εκτός από τις ταβέρνες, και είναι και ο Άλεξζζζ παραδίπλα να μας φτιάχνει τα ραδιοφωνάκια μας και τα κινητά μας όταν χαλάσουν και να παραλαμψάνει και τα καμάκια που μας στέλνει το dive shop ναούμ. Γειά σου ρε Αλέκο, τι γαμάτη μπυραρία ήταν αυτή που με πήγες ρε φίλε, να ξαναπάμε ρε!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...