Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

Μην μασάς Def - αυτά που σπάνε έτσι μία και έξω, είναι τα εύκολα.

 

Τα άλλα σκηνικά που "σαπίζουν" αργά και βασανιστικά είναι αυτά που γεμίζουν σκατούλες την καρδιά ενός ανθρώπου...

 

 

March on boy :D

 

νιώθω μαλάκας με το να μου λέει ότι "έφταιγε η στιγμή"... ε χέστε μας πια με το γαμημένο timing σας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Είναι μαλακία ναι. Αλλά είναι από αυτά που δεν θέλεις καν να σώσεις.

 

Χου, στα γρήγορα. Ούτε μεθυσμένα τηλέφωνα ούτε booty calls, όσο είναι ζεστό το τραύμα ;)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για την ώρα εγώ και ο φίλος μου μπιφιτερ (ο οποίος είναι σχετικά πιο γλυκός από τον άλλον φιλο μου τανκερέι).

 

εντωμεταξύ δεν πονάει τόσο όσο περίμενα, ίσως επειδή έχω συνηθίσει σε τέτοιες καταστάσεις.

 

 

Είναι μαλακία ναι. Αλλά είναι από αυτά που δεν θέλεις καν να σώσεις.

Χου, στα γρήγορα. Ούτε μεθυσμένα τηλέφωνα ούτε booty calls, όσο είναι ζεστό το τραύμα ;)

 

εάν σου πω ότι θα ήθελα πάρα πολύ να το σώσω θα φανώ μαλάκας?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ο Μπιφιτερ είναι παλικάρι και με έχει κουβαλήσει πολλές φορές σπίτι, με την κόκκινη φορεσιά του. Είσαι σε καλά χέρια δηλαδή.

Αυτά είναι Def... άμα δεις ότι ανακάμπτεις, πες μου να σου γνωρίσω καμιά πρώην μου. Θα σε γονατίσω εγώ... θα κάνεις high score στα γαμωτηνμπαναγία μου :D

Επεξ/σία από caution
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

από την στιγμή που τελείωσαν οι διακοπές μου με κυνηγάνε δαίμονες ε. Καταρχήν, το πρώτο κλάσμα του δευτερολέπτου που ξεκινάω να φύγω, κοπανάω στο δέντρο και σπάω το παρμπρίζ. Μετά, με το που μπαίνω στο μαγαζί και πάω να ανοίξω τα παντζούρια, σπάει ο ιμάντας και κοπανάει το παντζούρι κάτω, μια ώρα παιδευόμουν να τον αλλάξω. Σήμερα με το που γυρνάω σπίτι από την δουλειά σκάει ο γείτονας και μου λέει ότι ο ηλιακός μου τρέχει νερά, έχει χαλάσει η βαλβίδα ασφαλείας και πρέπει να σηκωθώ αξημέρωτα να την αλλάξω πριν ζεσταθούν τα νερά από τον ήλιο. Και τώρα ρίχνω στο πάτωμα μια γαβαθάρα ποπκόρν ζεστά και λαχταριστά. Ε γαμώ τα καντήλια μου όλα δηλαδή. Ξέρει κανείς να ξεματιάζει; Κόζιον;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λέφτερ! μην σε νοιάζει ρε. Εδώ εγώ έχω περάσει τους 4 συνεχόμενους μήνες διακοπές. Απλά είσαι σε άλλους ρυθμούς και η ζωή δεν μπορεί να συμβαδίσει μαζί σου αυτή την στιγμή...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...