Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν είχε πολλά τέτοια. Νομίζω έχουμε μπει σε 90s λημέρια.

Παντως την ανοιξη ειχε πολλά τέτοια...

Μπιαααααχ...τα σιχαινομαι αυτα τα μπλουζακια....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Θέλω χειμώνα ρε..Να κουκουλώνομαι στο πάπλωμα και να μαι μέσα στην ζέστη.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Got you - αλλά έχει δροσίσει κάπως ρε 'συ...

 

Εγώ είμαι ακριβώς το αντίθετο, all weather. Δεν με σκιάζει κρύο ή ζέστη. Αλλά το φως ρε man. Το καλοκαίρι έχει αλλιώτικο φως :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακυρο τελείως αλλά τετοια ^ σίτα ειδα σημερα στο πανηγυρι του αγιου μάμα στα 7 ευρω και μαλιστα με κεντημα. ΚΑΙ ΓΑΜ¨Ω μιλαμε, οχι αστεια..

Επισης ειχε μία, στοκ ( ; ) απο med.... Το τι γινονταν δε μπορειτε να φανταστειτε!! Τέτοια φάση:

freaking-out-baby.gif

 

Σουτιεν, στριγκακια, κορμάκια, ξεκωλάκια με ταμπελίτσα med.... και ολα στα 6 ευρω...

Ηθελα να ξερα ποιο υποκαταστημα med εκλεισε.....

 

Τελικά τιποτα δε πήρα και εψαχνα σα βλάκας κανα τέταρτο... :-(

Και γω σημερα πηγα ξανα αλη μαμα.. Ο αλλος ελεγε παντελονια απο τα zara... Και τα εσωρουχα και γω τα ειδα...

 

Αν ειχα γυναικα την εκανα δωρο κανια δεκαρια... Βρακακια

 

Καθομαι στην ιδια ταβερνα που εκατσα το σαββατο. Την εχει χωριανος. Δουλευε ενα ξαθνο φωτια, συνεχεια το ματακι της επαιζε, φορουσε ενα σκαφτο σορτακι που κολαζε και πεθαμενο...

 

Ε μολις την ειπα να μας κανει μονο τον λογαριασμο που ειχαμε εγω και ενα ακομα παιδι και οχι ολου του τραπεζιου επειδη ηρθανε κατι παιδια μετα.. Με κοιταξε λες και την ειπα να μου λυσει καμια εξισωση...

 

Τελικα πηγανε στο ταμειο που ηταν ο χωριανος μου(γειτονας του φιλου μου) και ειπαμε τι φαγαμε και βρηκαμε ακρη.

 

Εκανα αμαρτια και εφαγα λουκουμα με σοκολατα...

 

@dimitra μην δω κανενα σποιλερ στο αλλο τοπικ...

 

Ακομα λυγουρες εχω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

foQ2lZh.jpg

εδω η yin ενα βημα πριν την παρει ο υπνος με αυτα που ελεγα

Αυτή η φωτό,ασυναίσθητα,σε κάνει να εστιάζεις κατά ένα περίεργο τρόπο σε ένα σημείο της

 

Χμμμ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι ευγενική, σου χαμογελάει, δεν μπορεί να χαμογελάει σε όλους τους πελάτες έτσι... Πας σχεδόν κάθε μέρα αλλά δεν είναι πάντα εκεί. Παίρνεις 4 κιλά όλο το καλοκαίρι, χάθηκε να δουλεύει σε γυμναστήριο; Είναι όμορφη, σε χαιρετάει όταν έρχεσαι σε χαιρετάει και όταν φεύγεις. Σήμερα έμαθες και το όνομά της, ωραίο. Κάνεις σχέδια, πρέπει να της μιλήσεις πιο σοβαρά. Είναι χαμογελαστή, είναι γλυκιά, είναι κορμάρα, είναι παντρεμένη με παιδί

 

 

 

d4a.gif

 

 

34a.gif

 

 

 

Έλα μωρέ τι είναι 4 κιλά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...