Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μαϊμού ξεμαϊμού , όλα την ίδια δίχρωμη κατάληξη έχουν .

laugh.gif

 

 

Ξέχασα να πω πως ήταν χωρισμένη πριν χρόνια. Δεν θα πλησίαζα παντρεμένη γυναίκα για κανένα λόγο. Όσο για αυτές που λες, μια τέτοια ψάχνω να κάνω καμια σχεσούλα να αράξω αλλά τζίφος.Θα δούμε. Εσύ μόνη; Ψάχνεις; Πόσο είσαι;

Ασε μεγάλε, γιατι εχουμε το μεγάλο κέφαλι απο πάνω....

Ριξε μια ματια στις τελευταιες σελιδες του παλιου τοπικ με τις φωτο και θα καταλαβεις.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

έχω κάτι σεμεδάκια από τη γιαγιά μου

 

Ας τα αυτά! Πόσα κεφάλια πρόβατα και πόσες ελιές;

 

ΔΕΝ στον δίνουμε μόνο με σεμεδάκια! Είναι extravaganza, θέλει να τον έχεις στα ωπα ωπα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Fyi, κορίτσια να μη συμβιβάζεστε για τιποτα λιγότερο απο εξοχικό και τραπεζικό λογαριασμό. Πρώτα αυτά και μετά το μέτρο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Fyi, κορίτσια να μη συμβιβάζεστε για τιποτα λιγότερο απο εξοχικό και τραπεζικό λογαριασμό. Πρώτα αυτά και μετά το μέτρο!

Θυμαστε τι με ειχατε χωσει να μαγειρεψω πριν μερικα χρονια στο σπιτι του luci ε?

foQ2lZh.jpg

εδω η yin ενα βημα πριν την παρει ο υπνος με αυτα που ελεγα

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετά από βόλτα στα μαγαζιά για φθινοπωρινες αγορες έχω καταλήξει στο συμπέρασμα ότι παίζει αυτοι τις μόδας να μισουν τις γυναίκες. Χαλαρά τα χειρότερα ρούχα που έχω πετύχει. Μετά από τα γαμωφλουο μας πάνε στα και καλά είμαι ροκ/goth με αθλητικοφανέλα με νούμερα ή πολύ στενά που μπαίνουν μόνο σε 12χρονο ή τόσο τεραστια που είναι λες και τα έχω κλέψει. Α και αν δεν γουστάρουμε αυτά παίζει ο λουλουδοκηπος με κάργα ροζ. NICE....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χέσε μας ρε μαίρη. Πάω να βρω καμια χωρισμένη να μη μου ζαλίζει και τα παπάρια. Λοιπόν τα είπαμε

 

Καλε αστειευομαι! ΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΧΙΙΙΙΙ ασε τις χωρισμενες. Εχουν κουτσουβελα απο πισω και ειναι και μυξιαρικα. Βρες καμια 20αρα, 25αρα και σπρωξε γερά!!!!

 

 

Μετά από βόλτα στα μαγαζιά για φθινοπωρινες αγορες έχω καταλήξει στο συμπέρασμα ότι παίζει αυτοι τις μόδας να μισουν τις γυναίκες. Χαλαρά τα χειρότερα ρούχα που έχω πετύχει. Μετά από τα γαμωφλουο μας πάνε στα και καλά είμαι ροκ/goth με αθλητικοφανέλα με νούμερα ή πολύ στενά που μπαίνουν μόνο σε 12χρονο ή τόσο τεραστια που είναι λες και τα έχω κλέψει. Α και αν δεν γουστάρουμε αυτά παίζει ο λουλουδοκηπος με κάργα ροζ. NICE....

Α γιατι; που πας τα κοντα κολλητά μπλουζακια που φαινεται ο αφαλος και ειναι ξανα της μοδας;;;;

 

I HAAAAAAAAAAATE 80s

 

 

Θυμαστε τι με ειχατε χωσει να μαγειρεψω πριν μερικα χρονια στο σπιτι του luci ε?

οχι καλέ τι; φωτο εχουμε απο το γευμα;

Με επιασε λιγουρα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...