Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

...και παπούτσια ελβιέλα,καλό χειμώνα,άμα η επόμενη θραύση κρυστάλλων σούρθει σε 8 χρόνια (αποφευκταίον),απεσβεστήτω το κέρατον του κάμπινγκ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

μπαρμπαΛεφτερ εγω λεω βαλε το μουφα και οταν ξανακανεις ασφαλεια βαζεις και θραυση κρυσταλλων και ξαναπας καμπινγκ.

 

GREEK_FLAG.jpg

 

Αθλιος, Ελληνας, 20 χρονωνε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Ποια η διαφορα του μουφα τζαμιου από το αλλο;; Εννοειται το μουφα ακομα και αν ειχαν διαφορα αλλά απλή ερωτηση κανω. 

 

 Επίσης πειτε καμια μαρκα για λαστιχα 225/55/17, τιμες, μαγαζια στη θεσσαλονικη κλπ γιατι οποτε βγαινω στο δρόμο απο το σφυριγμα που κανουν τα παλια μου ανοιγουν δρόμο να περάσω και δεν έχω συνηθισει σε τετοιες ευγένειες. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p> Ποια η διαφορα του μουφα τζαμιου από το αλλο;; Εννοειται το μουφα ακομα και αν ειχαν διαφορα αλλά απλή ερωτηση κανω. </p>

<p> </p>

<p> Επίσης πειτε καμια μαρκα για λαστιχα 225/55/17, τιμες, μαγαζια στη θεσσαλονικη κλπ γιατι οποτε βγαινω στο δρόμο απο το σφυριγμα που κανουν τα παλια μου ανοιγουν δρόμο να περάσω και δεν έχω συνηθισει σε τετοιες ευγένειες. </p>

 

Διαφορά ;

 

Ενα αυτοκόλλητο ....

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο καρντάσης που έβαλε μούφα παρπρίζ μπροστινό είχε θέμα την νύχτα, τον ενοχλούσαν τα φώτα περισσότερο από το ορίτζιναλ. Και δυο μάστοροι που μίλησα αυτό με είπαν, μπροστινό βάλε ορίτζιναλ, πίσω βάλε ότι νάναι... Ωραίο ακούστηκε αυτό το τελευταίο ε;

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

. Και δυο μάστοροι που μίλησα αυτό με είπαν, μπροστινό βάλε ορίτζιναλ, πίσω βάλε ότι νάναι... Ωραίο ακούστηκε αυτό το τελευταίο ε;

 

εγω θα θιγομουν αδερφε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπέρα καλησπέρα. Λήξη διακοπών σήμερις. Μπορώ να περηφανευτώ ότι έσπασα ατομικό ρεκόρ διακοπών, 7 γεμάτες εβδομάδες. Αλλά τι να το κάνεις, πάλι στα ίδια γυρνάω...

Α, επίσης, εκτός από το ρεκόρ, σήμερα έσπασα και το πίσω τζάμι του αυτοκινήτου μου πάνω σε ένα δέντρο φεύγοντας από το κάμπινγκ. Τέλεια.

Έχω ξεκινήσει διακοπάς από τις 2 Μάη... Και συνεχίζουμεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε σεις δεν πάτε να γκρινιάξετε αλλού; Τι σας φταίμε αν δεν τον βρέχετε;

 

ΛΕΦΤΕΡ ΜΗΝ ΒΑΛΕΙΣ ΚΑΘΟΛΟΥ ΠΑΡΜΠΡΙΖ ΣΤΑ ΠΑΠΑΡΓΙΑ ΣΟΥ!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...