Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Most beautiful woman on earth   :)

 

rePPsZq.gif

 

 

 

 

Revolver, να προσθέσω και την:

 

 

miranda-kerr-o.gif

 

 

 

 

Still I vote for her

 

 

 

H1uMiT.jpg

 

 

 

Μια skinny ξανθιά με έντονες γωνίες και λευκή επιδερμίδα ρε παιδιά.....δεν ζητάω πολλά :)

Επεξ/σία από chill
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

όταν πλησιάσει η σοκολάτα το πορτοκάλι, κάποιο μικρό σκυλάκι πεθαίνει εκεί έξω.

Και είναι κρίμα.

:|

 

Πολύ γνωστό. Είναι ένα μαγαζί στο κέντρο που κάνει τέτοια σοκολατακια.

Ποιο κέντρο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα..

 

Σαββατο πηγα Αγιο Μαμα.. Μπορει να ξαναπαω ακομα μια φορα..

 

Καθομαστε σε μια ταβερνα, καλες τιμες.

 

Παραγγειλαμε σουβλακια, λουκανικα, σαλατα, χτυπιτη, πατατες(δεν της αγγιξα). Πολυ ρετσινα, σοδα.

 

Ερχεται μια κοπελα που γνωριζε ο φιλος μου. Εφαγε πανω απο 4 λουκανικα χωριατικα η ατιμη, επινε αφου στο τελος μεθυσε.. Πολυ γελιο..

 

Μας κερασε το μαγαζι λουκουμαδες αλλα δεν τους αγγιξα.

 

Την αλλη φορα που θα παω θα τους τιμησω ομως.

 

Μετα δεν μου εφτανε αυτο πηγαμε και για ποτο. 8:00 η ωρα γυρισα σπιτι. Κατι ομως με πειραξε. Τα βγαλα ολα και 2 φορες βαρβατες τουαλετα πηγα.

 

2 ενδεχομενα παιζουν η το κρεας δεν ηταν καλο(αλλα τον φιλο μου δεν ειχε τα δικα μου συμπτωματα μετα ειχε παρει ρεβτμπουλ που ειχανε παει για ποτο.) ή επειδη μπερδεψα τα ποτα .. Ρετσινα-->βοτκα--> καμια 3-5 σφηνακια..

 

Το παραξενο οταν πηγαμε για ποτο ηταν οτι πηραμε ενα ρεντμπουλ, 2 ποτα. Τα σφηνακια ηταν κερασμανα απο τον σερβιτορο και πληρωσαμε 29 ευρω.. Οο φακ λεω τι σκατα. Σημερα το καλοσκεφτηκα..

 

Ολο λεω τελος δεν θα πιω και καθομαι γινεται χαβαλες νε την παρεα και δεν καταλαβαινω πως φευγουν, ασχετα που μερικα πραγματα απο το σαββατο δεν τα θυμαμαι..

 

Ειδιακα οταν πηγαμε να πιουμε ποτο. Σαν να μην πηγα ...

 

Σημερα πρωτη μερα στην καινουργια δουλεια.. Να δουμε πως θα παει.

 

Αλλα η μαμημενη συνηθεια δεν κοβεται. 4:30 ξυπνησα για να παω ταχα στην παλια δουλεια.. Ε μετα απο κει δεν κοιμηθηκα.. Να δω πως θα παει η μερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχα σχεδόν 2 χρόνια να κάνω τέτοια ατασθαλία.Χθές λοιπόν την άκουσα γερά,όσο ήμουν στο χαι μου κ πάλευα με τις ωραίες διαλείψεις χρονου που μου έσκαγαν καλά ,ποιά σκέφτηκα ρε μαλάκες???

 

Τη Παπαρήγα να κάνει την ανάλυση της στο κεφάλαιο

 

...γκοντ....δε ξαναπίνω κολόπραμα λέμε μέχρι το 2017.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

mychannel.jpg

σε τέτοιες περιπτώσεις δεν υπάρχει δυνατότητα του συζύγου η των γονιών να τη χώσουν σε ενα νοσοκομείο ή ιδιωτική κλινική και να τη φέρουν οι γιατροί στα ίσια της?
ενδεικτικά να πω οτι αν είχε μια συνήθεια που έχουμε μερικοί θα μπορούσε να της ανοίξει η όρεξη πριν συναντήσει τον άγιο Πέτρο (γιατι για εκεί πάει)
tbh δεν με νοιάζει για τη συγκεκριμένη αλλα επειδή θυμάμαι μιας γνωστής την κόρη που είχε γίνει ανορεξική , όταν έφτασε σε κατάσταση πολυ καλύτερη απο της απο πάνω και δεν ήξερε τι να κάνει η μάνα της την πήγαν σε μια κλινική και με την βοήθεια ψυχολόγου και άλλων γιατρών αν θυμάμαι καλά το ξεπέρασε και σε μερικούς μήνες είχε γινει μια χαρά και έβλεπε τον εαυτό της όμορφο στα κανονικά της κιλά (αυτό ειναι το πρόβλημα συνήθως , βλέπουν τον εαυτό τους χοντρό ακόμα και όταν ειναι αδύνατες )

μου κάνει εντύπωση πάντως που στο μιαλό τους νιώθουν άσχημες και αδυνατίζουν μέχρι να γίνουν αποκρουστικές
 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπέρα καλησπέρα. Λήξη διακοπών σήμερις. Μπορώ να περηφανευτώ ότι έσπασα ατομικό ρεκόρ διακοπών, 7 γεμάτες εβδομάδες. Αλλά τι να το κάνεις, πάλι στα ίδια γυρνάω...

Α, επίσης, εκτός από το ρεκόρ, σήμερα έσπασα και το πίσω τζάμι του αυτοκινήτου μου πάνω σε ένα δέντρο φεύγοντας από το κάμπινγκ. Τέλεια.

Για το τζάμι,σταρχιδιασου,δεν είσαι Πόντιος να μειώσεις την ασφάλεια απ' τη θραύση κρυστάλλου,ε;

 

κατατά,respect γαμπρέ,7 βδομάδες ραχάτ!!!! :o

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Α, επίσης, εκτός από το ρεκόρ, σήμερα έσπασα και το πίσω τζάμι του αυτοκινήτου μου πάνω σε ένα δέντρο φεύγοντας από το κάμπινγκ. Τέλεια.

αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχ

 

p-271694-900-both.jpg

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παλιοαλήτες, 410 το ορίτζιναλ το σιτροέν, 150 το ιμιτασιόν ναούμε. Και όχι, δεν έχω θραύση κρυστάλλων, κι ας μην είμαι πόντιος. Προφανώς κόλλησα από την πόντια.

Ακόμα κολώνιες πίνεις μπαη δε γουέη;

Σκατά, θέλω να φύγω πίσω στο τροχοσπιτάκι μου.

Κακηφάκινμέρες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παλιοαλήτες, 410 το ορίτζιναλ το σιτροέν, 150 το ιμιτασιόν ναούμε. Και όχι, δεν έχω θραύση κρυστάλλων, κι ας μην είμαι πόντιος. Προφανώς κόλλησα από την πόντια.

Ακόμα κολώνιες πίνεις μπαη δε γουέη;

Σκατά, θέλω να φύγω πίσω στο τροχοσπιτάκι μου.

Κακηφάκινμέρες.

Ήρθε τις προάλλες το κουνιαδάκι μου (όχι δεν είναι πόντιος...) και μου είπε περιχαρής ότι βρήκε φθηνή ασφάλεια.Πριν αλλέκτωρ λαλήσαι,κάποιος αλβανορουμανοβούλγαρος τούσπασε το τζάμι (ναι!) και φυσικά αυτός που του πρότεινε την "καλή+φθηνή" αφάλεια τούχε κόψει τη θραύση κρυστάλλων.

Πόσο στο μπούτσο σας ρέϊ;Η πιό φθηνή κάλυψη στις πιό συνηθισμένες "αποδόσεις" της ασφάλειας,χωρίς να κουνήσετε ούτε καν το δαχτυλάκι σας....

 

Πήγε σε καϊνάρι ασφαληστή,άλλαξε αφάλεια,τούβαλε θραύση,άφησε να περάσουν πέντε μέρες,πήγε στον διπλανό καργκλασά και μέχρι και τους υαλοκαθαριστήρες του άλλαξαν.Άσε δε που το πλύνανε κι όλας!!!

Ανεξακρίβωτες φήμες ότι τη μέρα που δεν είχε αμάξι του σμπρώξανε μιά λάμπο με ένα ρωσιδάκι για τις ρουφοκαβλέτες,απορρίπτονται ως αβάσιμες.....

 

Πορεύου και συ και ποίει ομοίως ή πολιτογραφήσου πόντιος.

 

 

 

btw,ναι ,ακόμα κολώνιες πίνω...κατα καιρούς με βαριούνται και τα ban δεν είναι perma,ναι,έχει και τέτοιους εδώ μέσα,που δεν γνωρίζουν την πάγια εντολή που έχει δοθεί για τη πάρτη μου.Αλλά όμως έχω κάβα.

 

 

 

Υ.Γ.Μέχρι και το ραδιοσιντί μου άλλαξε η ασφάλεια πατώντας πάνω στη θραύση κρυστάλλων....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω τι λέτε αλλά βρήκα ρούμι 55° από Martinique.  Κανείς δεν πρόκειται να μου ξαναπαραπονεθεί πως φτιάχνω ελαφριά τα μοχίτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

120 ευρώ με φι-πι-α βρέθηκε τελικά το τζαμάκι. Και μαύρο μάλιστα, όπως το μανίσιο. Μια χαρά.

Δεν ξέρω πόσο παραπάνω πάει το πακέτο με θραύση κρυστάλλων κλπ, μουστάκια. Αλλά επειδής τόχω κλεισμένο σε γκαράζ, δεν φοβούμαι αλβανορουμανοβούλγαρους. Αλλά την πάτησα σαν ηλίθιος, όπισθεν με την σκάρα ποδηλάτων και 3 ποδήλατα επάνω, βρήκε η σκάρα στο δέντρο και όλα μαζί σκάσανε πάνω στο παρπρίζ. Πάλι καλά που έγινε τελευταία στιγμή, έφευγα για σαλλλονίκη, και πάλι καλά που δεν έβρεχε χθες. Τεσπά, δεν γαμείς ψηλά καπέλα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...