Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Τι δεν έχεις νιώσει τέτοιο combo??Πλάκα κάνεις?

Αλήηηηηηηηθεια!!

Σοκολατα πορτοκάλι;;;

Ποτέ!!! Σοκολατα φραουλα ναι..

Αλλά και απ'την αλλη, δεν ειμαι των τρελών συνδιασμων στο παγωτο.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοίτα να δείς ..

 

Στην αρχή έγραψα ρωτώντας αν παίζει σε κάτι σχετικό με Brazzers .

 

Μετά το έκανα έδιτ , γιατί λέω , ολα όμορφα και καλα κυλάνε εδω μέσα , εχουμε και 2-3 γυναίκες , ας μην είμαι κακαντρεχής και χυδαίος , ας δείξω ευγενής .

 

Και ρώτησα ποια είναι .

 

Τώρα λες , Playmate ...

 

Απο μακρυά φωνάζει πάντως πως είναι του χώρου .

Κλαιω....Αμέσως να την που@@να την κοπέλα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σοκολάτα πορτοκάλι παίζει να 'ναι χειρότερο από το να φας καρφιά και τριμμένο πλακάκι. Honestly, είναι σαδισμός στη γλώσσα.

 

Χάλι.

Έλα ρε, εγώ δεν τον θεωρώ άσχημα συνδιασμό. Συγκεκριμένα, τρώω πολύ ευχάριστα το εξής: φέτες πορτοκαλιού καραμελωμένες, βουτηγμένες σε κουβερτούρα ( δεν ξέρω αν είναι γνωστό γλυκό, ή παραξενιά της μάνας)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έλα ρε, εγώ δεν τον θεωρώ άσχημα συνδιασμό. Συγκεκριμένα, τρώω πολύ ευχάριστα το εξής: φέτες πορτοκαλιού καραμελωμένες, βουτηγμένες σε κουβερτούρα ( δεν ξέρω αν είναι γνωστό γλυκό, ή παραξενιά της μάνας)

Πω πω χάλια ακούγεται. Και η πλάκα είναι ότι άλλα γλυκόξινα μου αρέσουν γενικά. Αλλά όταν πλησιάσει η σοκολάτα το πορτοκάλι, κάποιο μικρό σκυλάκι πεθαίνει εκεί έξω.

 

Και είναι κρίμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Σε κάθε περίπτωση , σοκολατα-πορτοκάλι , με σιρόπι βύσσινο  απο πάνω παλεύεται .

 

Σοκολάτα γάλακτος  ή μπίτερ?  :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έλα ρε, εγώ δεν τον θεωρώ άσχημα συνδιασμό. Συγκεκριμένα, τρώω πολύ ευχάριστα το εξής: φέτες πορτοκαλιού καραμελωμένες, βουτηγμένες σε κουβερτούρα ( δεν ξέρω αν είναι γνωστό γλυκό, ή παραξενιά της μάνας)

Πω πω χάλια ακούγεται. Και η πλάκα είναι ότι άλλα γλυκόξινα που αρέσουν γενικά. Αλλά όταν πλησιάσει η σοκολάτα το πορτοκάλι, κάποιο μικρό σκυλάκι πεθαίνει εκεί έξω.

 

Και είναι κρίμα.

Ποιο γλυκοξινο? Μιλάω για παγωτό σοκολάτα ανακατεμενο με γλυκιά και πεντανοστιμη μαρμελάδα πορτοκαλι.homemade και θανατος.

 

 

 

Σοκολάτα πορτοκάλι παίζει να 'ναι χειρότερο από το να φας καρφιά και τριμμένο πλακάκι. Honestly, είναι σαδισμός στη γλώσσα.

 

Χάλι.

<p>Έλα ρε, εγώ δεν τον θεωρώ άσχημα συνδιασμό. Συγκεκριμένα, τρώω πολύ ευχάριστα το εξής: φέτες πορτοκαλιού καραμελωμένες, βουτηγμένες σε κουβερτούρα ( δεν ξέρω αν είναι γνωστό γλυκό, ή παραξενιά της μάνα

 

 

Σοκολάτα πορτοκάλι παίζει να 'ναι χειρότερο από το να φας καρφιά και τριμμένο πλακάκι. Honestly, είναι σαδισμός στη γλώσσα.

 

Χάλι.

Έλα ρε, εγώ δεν τον θεωρώ άσχημα συνδιασμό. Συγκεκριμένα, τρώω πολύ ευχάριστα το εξής: φέτες πορτοκαλιού καραμελωμένες, βουτηγμένες σε κουβερτούρα ( δεν ξέρω αν είναι γνωστό γλυκό, ή παραξενιά της ς)

Πολύ γνωστό. Είναι ένα μαγαζί στο κέντρο που κάνει τέτοια σοκολατακια.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...