Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 Δεν ειμαι στη μπουγατσομάνα ρε, εκει ουτε καν σεντονακι.. Κινηθηκα πχιο βορεια που το βραδυ η θερμοκρασία πέφτει στους 10.. 

Μπρρρρρρρρ....

Τι σταδιαλα. Αλλού θεσ/ικη έβρεξε και αλλού όχι. Το ιδιο και χαλκιδική. 26 βαθμους ολη μερα εχει σημερα....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Το βράδυ το τίμησα το διπλό σεντονάκι μου εγω πάντως και την πόρτα στην ανάκληση για να κάνει ισα ισα ρεθ´μα αέρα κ κλειστό το αρκουδίσιον .

 

Είχε κ ωραίο αέρα σήμερα κ ειμαι κ κοντα στη θάλασσα , 5-6 λεπτά απο τον όμιλο και το μπάνγκαλόου .

 

Και φυσικά τίμησα την σαββατιάτικη μισή-μισή μπουγατσάρα μου .

 

Αυτη ειναι ζωη

 

 

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Δεν ειμαι στη μπουγατσομάνα ρε, εκει ουτε καν σεντονακι.. Κινηθηκα πχιο βορεια που το βραδυ η θερμοκρασία πέφτει στους 10.. 

 

Στη Σιβηρία είσαι; Ή εντός Ελλάδας;

 

 

Φτύ'ς τον κόρφο σου.

Πέρυσι το κλιματιστικό άνοιξε αρχές Ιουλίου και έκλεισε μέσα Σεπτέμβρη,14 ώρες/μέρα όταν είχα δουλειά,24ωρο στα ρεπό!

 

Πριν ανάψω το κλιματιστικό στο υπνοδωμάτιο, είχα το κλιματιστικό στο playroom ανοιχτό. Σιγά μην το χα μόνο 6ώρες ανοιχτό.

 

Μένω σε μονοκατοικία που δεν συνορεύει με τίποτα. Την βαράει ο ήλιος από παντού. Όσες ώρες είμαι σπίτι, ο κλιματισμός λειτουργεί.........

 

Και ναι, πρώτη μέρα με ζακέτα...

 

Ζηλεύωωωωωωωω

 

Αύριο παντρεύεται ένας ακόμη κολλητός. Η δεξίωση είναι σε εξωτερικό χώρο......ΘΑ ΒΡΕΞΕΙ ΣΤΑΝΤΑΡ :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μετά από μια γιάπικη μονοήμερη εξόρμηση να πω οτι τα αυθόρμητα κ απρογραμμάτιστα βοηθούν στα ρομαντικά γούτσου γούτσου

 

οκ κ στο σεξ σα σκυλιά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μετά από μια γιάπικη μονοήμερη εξόρμηση να πω οτι τα αυθόρμητα κ απρογραμμάτιστα βοηθούν στα ρομαντικά γούτσου γούτσου

 

οκ κ στο σεξ σα σκυλιά.

smiling_star-846.gifχίδια μας

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπρρρρρρρρ....

Τι σταδιαλα. Αλλού θεσ/ικη έβρεξε και αλλού όχι. Το ιδιο και χαλκιδική. 26 βαθμους ολη μερα εχει σημερα....

Σε μας εβρεξε...

 

Τι στο καλο σε τοσο βορεια στην Χαλκιδικη μενω....

 

 

Σημερα θα παω Αλη ΜαΜα..... 

 

Δεν ξερω τι σκατα θα κανω.... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαχαχα...

 

 

Τιποτα ρε συ..

 

5 σουβλακια και 7 λουκανικα, χωρις πατατες(μην το παραχεσω), σαλατα, καμια 10+ ρετσινες σκετες(γιατι η κοκακολα με παχαινει)

Ενα μεγαλο μπολ με λουκουμαδες βουτηγμενη στην σοκολατα..

 

Ενα παγωτο.

 

 

Αυτα...χαχαχααχ

 

 

Μην δω κανενα σπιλερ...στο αλλο τοπικ....χαχαχαχαααχαχ..o @dakon θα με κοπανησει με το σπαθι...

 

 

Ενοειτε οτι προσεχω ... ;-)

Βλακειες με το φαι δεν κανω...Μονο με τις γυναικες...

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...