Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν σε είπα εθνικίστρια με αυτό.

 

Απλά και τότε και τώρα (χωρίς παραλληλισμούς) υπήρχε κόσμος που έλεγε "δεν γίνεται τίποτα - αράξτε". Αυτό και μόνο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Τι εννοάς; Η απεργία να αποφασίζεται και να οργανώνεται αμεσοδημοκρατικά;

 

Τι εννοάς; Η απεργία να αποφασίζεται και να οργανώνεται αμεσοδημοκρατικά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έλα τώρα ρε Caution, που δεν με χαρακτήρισες έτσι, ξέρω πολύ καλά τι έγινε τότε στις 21 Απριλίου του 1968, μη κρυβόμαστε πίσω από το δάκτυλό μας, και το υφάκι σου δεν ήταν και από τα καλύτερα ....

είδαμε πολύ καλά τι γινόταν σε Βραζιλία, Κων/πολη, Αίγυπτο και μεις που;

Είμαι υπερ της απεργίας των μαζών, και όχι των συνδικαλιστικοπαραταξιακών. Πόσες φορές να το επαναλάβ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφήστε την ήσυχη ρε άγριοι, απλά ήθελε να πει πως δεν γουστάρει τα καπελώματα και το διατύπωσε κατά λάθος στα ελληνικά (ισοπεδοποιητικά). Δεν το εννοούσε έτσι, απλά είχε καιρό να βγει ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έλα τώρα ρε Caution, που δεν με χαρακτήρισες έτσι, ξέρω πολύ καλά τι έγινε τότε στις 21 Απριλίου του 1968, μη κρυβόμαστε πίσω από το δάκτυλό μας, και το υφάκι σου δεν ήταν και από τα καλύτερα ....

είδαμε πολύ καλά τι γινόταν σε Βραζιλία, Κων/πολη, Αίγυπτο και μεις που;

 

Είμαι υπερ της απεργίας των μαζών, και όχι των συνδικαλιστικοπαραταξιακών. Πόσες φορές να το επαναλάβ.

ΩΠΑ ΩΠΑ 1886 - γαμημένος αναγραμματισμός. Στην πρωτομαγιά αναφερόμουν, ειλικρινά :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έ

Είμαι υπερ της απεργίας των μαζών, και όχι των συνδικαλιστικοπαραταξιακών. Πόσες φορές να το επαναλάβ.

tits or gtfo

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφήστε την ήσυχη ρε άγριοι, απλά ήθελε να πει πως δεν γουστάρει τα καπελώματα και το διατύπωσε κατά λάθος στα ελληνικά (ισοπεδοποιητικά). Δεν το εννοούσε έτσι, απλά είχε καιρό να βγει ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ!

Σε ευχαριστώ για comment, το ανέφερα εξ αρχής για τους συνδικαλιστές. Βγάλτε τα πολιτικά γυαλιά σας και διαβάστε το.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...