Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημερες..

 

Απο δευτερα πιανω δουλεια σε ενα εργοστασιο.

 

Θα με μαζι με τον υπευθυνο να μου μαθει την δουλεια, τι θα πρεπει να κανω και πολλα αλλα.

 

Εμενα αυτος ειναι γειτονας μου, αλλα τον μιλαω στον πλυθηντικο, με ευγενικο τροπο.

 

Τι αλλο να προσεξω.

 

Ενοειτε οτι βγαζω σκουλαρικια οποτε παω για δουλεια και το μαλλι σουλουπομενο. Το ντυσιμο μου απλο γιατι δεν ξερω τι θα με βαλουν να κανω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

επίσης παρενοχλώ σεξουαλικά με πμ κ τον πινωκολωνιες αλλα δαύτος δεν απαντάει γαμώτη μου

Μωρή ψωλοκοπάνα,την έχασες αφού την ευκαιρία σου,τότε που σου έλεγα να βάλεις εικόνα skype να στονε δείξω κι εσύ έκανες δειλίες.

Τότε ντε,που σου έλεγα πως τη μπαίζω με κάτι μιλφάκια κι είχες βρέξει το βρακάκι σου.Μωρή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να μείνω cosmote με προσφορά στο απεριόριστο 65 @ 30€ (18μηνο) ή να το κάνω f2g (αυτήν την στιγμή έχω ένα παλιό απεριόριστα 15 + εξτρα data plan 750mb = 30 τον μήνα περίπου)?

 

Δεν μιλάω σχεδόν καθόλου αλλά στο f2g θα χρειαστεί να δίνω 15-20€ για προγράμματα ομιλίας/sms/data...

 

Διλήμματα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομιζω πολλα δινεις για αυτα που σου προσφερουν.. Ειδικα η κοσμοτε..

Το πρόγραμμα 65 δίνει 1500λεπτά, 1500sms & 1500mb...

με το f2g θα έχω σίγουρα 1gb (5€), 200λεπτά (που με την ελάχιστη χρέωση 3' γίνονται 66, 5€), και 100sms (5€).

Το καλό με το f2g είναι ότι δεν έχω την 18μηνη δέσμευση και το τσουχτερό πέναλτι εάν διακόψω πριν τους 18 μήνες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμβαίνει τώρα:το τρολάρισμα του αιώνα!Κοιτάξτε σε ποιο θέμα και σε τι ποστ μου απαντάνε οι άλλοι σοβαρά.  :mellow:​  Τόξο πάρε θέση σε αφορά!Κλαίω.  :lol:  http://www.insomnia.gr/topic/492677-%CF%83%CE%BA%CE%BB%CE%B7%CF%81%CE%BF%CF%80%CF%85%CF%81%CE%B9%CE%BD%CE%B9%CE%BA%CE%BF%CE%AF-%CE%BC%CE%B5%CF%84%CE%B1%CE%BB%CE%AC%CE%B4%CE%B5%CF%82/page-2

oOXZc9b.png

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πρόγραμμα 65 δίνει 1500λεπτά, 1500sms & 1500mb...

με το f2g θα έχω σίγουρα 1gb (5€), 200λεπτά (που με την ελάχιστη χρέωση 3' γίνονται 66, 5€), και 100sms (5€).

Το καλό με το f2g είναι ότι δεν έχω την 18μηνη δέσμευση και το τσουχτερό πέναλτι εάν διακόψω πριν τους 18 μήνες...

Ε αν δεν μιλας ποκυ στο f2g πανε.. Χαλαρα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι λες...

 

Οι γυναικες το περιμενουν πως και πως..

 

Να βαλουν τα σορτακια τους τα διαφανα μαγιο και τα κοντα μπλουζακια..

 

Δηλαδη μονο στον δικο μου κοσμο αυτα γινονται;;

 

Ασε που μας τρελαινουν το μυαλο..

 

Μια η ζεστη μια αυτες... Δεν εμεινε κυτταρο ορθιο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...