Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

:devil: χεχεχε



Για μια ακόμη χρονιά η Ιατρική Αθήνας κρατά τα «σκήπτρα» της Σχολής με την υψηλότερη βάση εισαγωγής που διαμορφώνεται στα 18.916 μόρια.
Ο υποψήφιος που εισάγεται σε κάποια Σχολή με τα λιγότερα μόρια είναι ο τελευταίος στο τμήμα Μαθηματικών του πανεπιστημίου Ιωαννίνων από τα εσπερινά λύκεια με μόλις 1.460 μόρια

rediculous....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

παρενοχλώ σεξουαλικά με πμ τον λιβερπουλ

Ειναι αυτο που λεει με περικεφαλαια ομως...

 

Αλλα δεν το βαζει κατω...

 

Μαζοχιστης φουλ...

 

Το σλογκαν του.. Δεν λεω ψεματα τρου στορυ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο υποψήφιος που εισάγεται σε κάποια Σχολή με τα λιγότερα μόρια είναι ο τελευταίος στο τμήμα Μαθηματικών του πανεπιστημίου Ιωαννίνων από τα εσπερινά λύκεια με μόλις 1.460 μόρια

rediculous....

 

 Θελω να τον δω μετα το 1ο μαθημα που θα παρακολουθησει. Ναρκωτικα., Κλάμα. Καταθλιψη. Αυτοκτονια. 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λολ Δημοτικό πήγαινα και το πιο HIGH TECH ΓΑΜΑΟΥΑ που είχαμε για να παίζουμε με τα ξαδέρφια μου , ήταν ενα Νintendo με κασέτες που έμπαιναν ΙΣΙΑ στο μηχάνημα ( θα ψαξω φωτο ) και το TELETEXT που είχε το MEGA .
 
νατο !!

 

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε ξέρεις τι έκανες Σουγκάτα μόλις τώρα.Σήμερα (well η 30η Αυγούστου για σας έχει ήδη έρθει) θα ήταν η 33η επαίτειος γάμου των δικών μου αν ζούσε ο Τοξονταντ.

 

God I just love it bitches.Το Τοξοβολέικο σχεδόν μεγάλωσε με το ορίτζιναλ.Είναι το κομμάτι των δικών μου.Σε κάθε επαίτειο του γάμου τους από τα late 80's έπαιζε συνέχεια αυτό.Ο Τοξοντάντ ήταν πολύ εκφραστικός λέμε κ η Τοξομαμ άλλο που δεν ήθελε.Πανικάρα στο σπίτι κάθε φορά που έπαιζε αυτό.

 

Αναμνησάρες λέμε.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λολ Δημοτικό πήγαινα και το πιο HIGH TECH ΓΑΜΑΟΥΑ που είχαμε για να παίζουμε με τα ξαδέρφια μου , ήταν ενα Νintendo με κασέτες που έμπαιναν ΙΣΙΑ στο μηχάνημα ( θα ψαξω φωτο ) και το TELETEXT που είχε το MEGA .

 

νατο !!

 

 

 

 

Χρειάστηκε να ψάξεις για να το θυμηθείς;

 

 

ban_him_3.jpg

 

:P :P

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επίσης παρενοχλώ σεξουαλικά με πμ κ τον πινωκολωνιες αλλα δαύτος δεν απαντάει γαμώτη μου

Πρόσεχε γιατί αυτός είναι παλιά καραβάνα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμβαίνει τώρα:το τρολάρισμα του αιώνα!Κοιτάξτε σε ποιο θέμα και σε τι ποστ μου απαντάνε οι άλλοι σοβαρά.  :mellow:​  Τόξο πάρε θέση σε αφορά!Κλαίω.  :lol:  http://www.insomnia.gr/topic/492677-%CF%83%CE%BA%CE%BB%CE%B7%CF%81%CE%BF%CF%80%CF%85%CF%81%CE%B9%CE%BD%CE%B9%CE%BA%CE%BF%CE%AF-%CE%BC%CE%B5%CF%84%CE%B1%CE%BB%CE%AC%CE%B4%CE%B5%CF%82/page-2

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.insomnia.gr/topic/16756-πρόβλημα-με-sector-του-δίσκου/

 

Lucifer 12 χρόνια πριν, τρελαμενος για ενα βίντεο 155mb.....

 

Ποια τσόντα ήταν ρε θυμάσαι;

 

:P

 

Τώρα από πού να το πιάσεις αυτό. Από την υπογραφή; Το φρασεολόγιο; Το μέγεθος του αρχείου;

Priceless.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...