Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μιας που το έφερε η κουβέντα, συζητούσα με κάτι γερμανούς τις προάλλες και μου λέγανε ότι στη Γερμανία έχεις άμεση φορολόγηση σε περίπτωση που δηλώσεις ότι εξασκείς την πίστη σου. Αν πχ δηλώσεις ότι είσαι χριστιανός και πηγαίνεις Εκκλησία κτλ, σου κρατάν ένα φόρο γύρω στο 7 με 9% κάθε μήνα. Μετά απ όλα αυτά, μόνο το 25% δηλώνουν άθεοι.

 

Μαλάκες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Μιας που το έφερε η κουβέντα, συζητούσα με κάτι γερμανούς τις προάλλες και μου λέγανε ότι στη Γερμανία έχεις άμεση φορολόγηση σε περίπτωση που δηλώσεις ότι εξασκείς την πίστη σου. Αν πχ δηλώσεις ότι είσαι χριστιανός και πηγαίνεις Εκκλησία κτλ, σου κρατάν ένα φόρο γύρω στο 7 με 9% κάθε μήνα. Μετά απ όλα αυτά, μόνο το 25% δηλώνουν άθεοι.<br><br>

Μαλάκες;

Απο οτι φαινεται, το 75% τουλαχιστον...:ρ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

On the fly... κάτι έπαθε το γατί μου και κλαίει και δεν έχει ισορροπία. Έκατσα στο μπαλκόνι και για κάνα 5λεπτο κοιτούσε μια δεξιά μια αριστερά λες και άκουγε κάτι. 

 

Παίζει τίποτα με κάνα αφτί; Με κάνα λαβύρινθο σαν του ανθρώπους; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πες μου λίγο πόσων ετών είναι , τι τρώει , αν το είδες να τρώει κάτι ΠΕΡΑΝ της τροφής που του δίνεις ( οποιαδήποτε βλακεία σου πέρασε απο την αντιληψη να τρωει ) , αν ειπναι εμβολιασμένο και πού ζεί .

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πες μου λίγο πόσων ετών είναι , τι τρώει , αν το είδες να τρώει κάτι ΠΕΡΑΝ της τροφής που του δίνεις ( οποιαδήποτε βλακεία σου πέρασε απο την αντιληψη να τρωει ) , αν ειπναι εμβολιασμένο και πού ζεί .

 

Sent from my iPhone using Insomnia

 

~ 8 μηνών, είναι έξω άρα μπορεί να έφαγε και κάτι που δεν είδα, δεν είναι εμβολιασμένο... άκουσα κάτι φωνές χτες, δεν ξέρω αν έφαγε ξύλο αυτό ή κάνα άλλο γατί 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Πες μου λίγο πόσων ετών είναι , τι τρώει , αν το είδες να τρώει κάτι ΠΕΡΑΝ της τροφής που του δίνεις ( οποιαδήποτε βλακεία σου πέρασε απο την αντιληψη να τρωει ) , αν ειπναι εμβολιασμένο και πού ζεί .

 

Sent from my iPhone using Insomnia

~ 8 μηνών, είναι έξω άρα μπορεί να έφαγε και κάτι που δεν είδα, δεν είναι εμβολιασμένο... άκουσα κάτι φωνές χτες, δεν ξέρω αν έφαγε ξύλο αυτό ή κάνα άλλο γατί

ΧμΑν δεις οτι το συνεχίζει αυτό , κυρίως το οτι φαίνεται να μην επχει την ισορροπία του , 1-2 ημέρες ΤΟ ΠΟΛΥ , θα χρειαστεί κλινική εξέταση και μια καλή νευρολογική .Γενικά παρατήρησέ τον .Sent from my iPhone using Insomnia
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειναι η στιγμή αυτή , που καταλαβαίνεις οτι το σύμπαν ειναι ενας βόθρος με χιλιάδες κουράδες που πάνω τους κατοικούν δισεκατομμύρια μικρόβια

ποίος κώλος να το δημιούργησε?

α? :mellow:




*μην παρεξηγηθεί κανένας χριστιανός ,δεν μιλάω για τον θεό σας , δεν πιστεύω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειναι η στιγμή αυτή , που καταλαβαίνεις οτι το σύμπαν ειναι ενας βόθρος με χιλιάδες κουράδες που πάνω τους κατοικούν δισεκατομμύρια μικρόβια

 

ποίος κώλος να το δημιούργησε?

 

α? :mellow:

 

 

 

 

*μην παρεξηγηθεί κανένας χριστιανός ,δεν μιλάω για τον θεό σας , δεν πιστεύω.

Ο κώλος είναι κόλαση και το μουνί πηγάδι

κι όποιος το κώλο δε γαμεί,στραβός πάει στον Άδη.

Τόσωσα;

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

ειναι η στιγμή αυτή , που καταλαβαίνεις οτι το σύμπαν ειναι ενας βόθρος με χιλιάδες κουράδες που πάνω τους κατοικούν δισεκατομμύρια μικρόβια

 

ποίος κώλος να το δημιούργησε?

 

α? :mellow:

 

 

 

 

*μην παρεξηγηθεί κανένας χριστιανός ,δεν μιλάω για τον θεό σας , δεν πιστεύω.

Ο κώλος είναι κόλαση και το μουνί πηγάδι

κι όποιος το κώλο δε γαμεί,στραβός πάει στον Άδη.

Τόσωσα;

Που μου θύμισε το άλλο:

 

" Απο την ζωή ως την κόλαση είναι ένα μονοπάτι

Και απο τον κώλο ωσ το μουνί , δυό δάχτυλα και κάτι "

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...