Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ρε παιδια βλεπω να χουνε ανεβασει μερικοι φωτογραφιες με το πτωμα του Ασλανη κι αναρρωτιεμαι ποσο πια πιο κατω μπορουν να πεσουν;;; Τα κορακια βρηκανε ειδηση και ξεπερασαν τους εαυτους τους παλι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Nicoc και εγω!!!. Οταν κοπω λιγο στο δαχτυλο και τρεξει λιιιιιγο αιμα το γλυφω. Παρολαυτα δεν εχω καταλαβει αν εχει ωραια γευση ή οχι

 

δεν είναι απλά ωραία ,ειναι τέλεια :wub:

 

Αμαν καλέ, θα σας φωνάζουμε όταν κοβόμαστε να ρουφάτε και το δικό μας

ξένο αίμα πίνω μόνο απο βαπίρ για να γίνω βαπίρ αφότου μου αποδείξει οτι είναι βαπίρ και εξασφαλίσω ανοσία B)

 

Απαπά καλέ, δε δοκιμαζω ξενο αίμα!

Ew.gif

 

 

δηλαδή αν ήταν απο βαπίρ για να σε κάνει βαπίρ ενώ σου είχε αποδείξει οτι είναι βαπίρ και θα αποκτούσες ανοσία δεν θα έπινες ενα σφηνάκι ? :shock:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θέλω να πάρω ηχεία αλλά έχει κανα μήνα που κάνω οικονομίες γιατί πρέπει αν μαζέψω λεφτά ως του χρόνου για τις διακοπές της ζωής μου .

 

Φακ



δεν είναι απλά ωραία ,ειναι τέλεια :wub:

 

ξένο αίμα πίνω μόνο απο βαπίρ για να γίνω βαπίρ αφότου μου αποδείξει οτι είναι βαπίρ και εξασφαλίσω ανοσία B)

 

 



δηλαδή αν ήταν απο βαπίρ για να σε κάνει βαπίρ ενώ σου είχε αποδείξει οτι είναι βαπίρ και θα αποκτούσες ανοσία δεν θα έπινες ενα σφηνάκι ? :shock:

 

Χάθηκα . Για να πιείς αίμα πρέπει να είσαι ήδη βαμπίρ , γιατί μόνο τότε δαγκώνεις αβέρτα . Πιο πρίν πιο πιθανό είναι βαμπίρ να δάγκωσε εσένα πρωτού βαμπιροποιηθείς , και έτσι να γίνεις βαμπίρ . Εκτώς και αν έχεις κονέ ως μη-βαμπιροποιημένος με βαμπίρ , και οικειοθελώς σου αφήσει μια γωνιά για τζούρα , ίσαι ίσα για το βαμπίριαζμα .

Ε ;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεύτερο σερί καλοκαίρι που φεύγει χωρίς να έχω πάρει άδεια. Έχω κάψει φλάντζες... :-/

κουράγιο , εγώ δεν βρισκω δουλεια χΔ

κάτσε να πουμε τίποτα B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτήσω, χρησιμοποιείς κανείς το opti-free express? είναι καλό, είναι ικανοποιημένος?
Δυστυχώς δεν βρήκα το replenish opti-free που χρησιμοποιούσα και πήρα αυτό

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Χάθηκα . Για να πιείς αίμα πρέπει να είσαι ήδη βαμπίρ , γιατί μόνο τότε δαγκώνεις αβέρτα . Πιο πρίν πιο πιθανό είναι βαμπίρ να δάγκωσε εσένα πρωτού βαμπιροποιηθείς , και έτσι να γίνεις βαμπίρ . Εκτώς και αν έχεις κονέ ως μη-βαμπιροποιημένος με βαμπίρ , και οικειοθελώς σου αφήσει μια γωνιά για τζούρα , ίσαι ίσα για το βαμπίριαζμα .

Ε ;

ναι αλλα δε θα σε κεράσει ενα σφηνάκι αφου σε δαγκάσει

α? :mellow:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...