Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Αμαν ρε Liver μη νευριάζεις, είσαι πρότυπο και πρέπει να σου αρέσει....κατά βάθος...

Να ανησυχείς όταν τους δεις να λιγουρεύονται τα κορίτσια που θα έχεις ανα διαστήματα...

bill.gif

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαλλλαρά, η τούρτα βγήκε; τίποτα σε προφιτερόλ έχει;

. Την εκανε η μανα μου...

 

 

Μιλφε'ι' με ειπε οτι ειναι..

 

Ενα κομματακι πολυ μικρο εφαγα..

 

Ε μην βαρατε δεν μπορουσα να μην δεν φαω... Τωρα χτυπαω την σαλατα μου. Μαρουλι σαρδελες καλαμποκι γιαουρτι αγγουρι...

 

Με νευριαζει να θελουν τα δικα μου ρουχα.. Να τα φορανε με το ετσι θελω. Ποσες φορες ειπα δεν τα αγγιζεται. Αυτοι στα @@ τους με γραφουν.. Τωρα με ρωταει ο αδερφος μου ο μεγαλος. Εχεις μπλε βερμουδα; Λεω ναι αλλα μην κανεις ορεξη..

 

Ε οταν θα θελησει να την βαλει ουτε που θα με υπολογισει..

 

Τωρα με σπανε τα νευρα με το μαλλι...

 

Εσεισ που μου λετε να ειμαι χαλαρος. Αν ειχατε μια αδερφη και φορουσε τα ρουχα σας τα βρακακια δμσας. Τα αγαπημενα παππουτσια/ τσαντες τι θα την λεγατε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

. Την εκανε η μανα μου...

Μιλφαι με ειπε οτι ειναι..

Ενα κομματακι πολυ μικρο εφαγα..

Ε μην βαρατε δεν μπορουσα να μην δεν φαω... Τωρα χτυπαω την σαλατα μου. Μαρουλι σαρδελες καλαμποκι γιαουρτι αγγουρι...

Με νευριαζει να θελουν τα δικα μου ρουχα.. Να τα φορανε με το ετσι θελω. Ποσες φορες ειπα δεν τα αγγιζεται. Αυτοι στα @@ τους με γραφουν.. Τωρα με ρωταει ο αδερφος μου ο μεγαλος. Εχεις μπλε βερμουδα; Λεω ναι αλλα μην κανεις ορεξη..

Ε οταν θα θελησει να την βαλει ουτε που θα με υπολογισει..

Τωρα με σπανε τα νευρα με το μαλλι...

Εσεισ που μου λετε να ειμαι χαλαρος. Αν ειχατε μια αδερφη και φορουσε τα ρουχα σας τα βρακακια δμσας. Τα αγαπημενα παππουτσια/ τσαντες τι θα την λεγατε;

Τι milf ήτανε;

[το μιλφαι]

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Αwesome response is awesome.

 

Δεν θα ΄χα πρόβλημα, πρόβλημα θα 'χα αν μου τα ζητούσε ο φίλος μου...

 

Liverpool εχετε κοινες παρεες με τους αδερφους σου? 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εσεισ που μου λετε να ειμαι χαλαρος. Αν ειχατε μια αδερφη και φορουσε τα ρουχα σας τα βρακακια δμσας. Τα αγαπημενα παππουτσια/ τσαντες τι θα την λεγατε;

True fact μεταξυ αδερφων!

Νομιζω πως σχεδον ολες οι αδερφες μεταξυ τους ανταλλάσουν ρούχα παπουτσια κλπ...

Βεβαια, εγω ειμαι 1,70 και 38 νουμερο παπουτσι και η αδερφη μου 1,85 και 41 νουμερο παπουτσι οποτε λιγα μοιραζομαστε.... :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...