Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ρε δεν εχετε δουλειες και ασχοληστε με ενα 15αρι?seriously 10 δευτερα ειδα και το παρατησα.ε ας κλαιει και ας οδυρεται.ουτε η πρωτη ειναι ουτε η τελευταια...

whats-your-problem.gif?w=690

 

 

ρε θηριο αντεξες 10 ολοκληρα δευτερολεπτα; εγω στο 8ο το εκλεισα

 

Yo, απλά επειδή η κοπέλα ζει της ζωή της και έχει περισσότερο game από σας δεν είναι λόγος να hateάρετε. Είναι fabulous και έχει επικεντρωθεί στην ουσία: #yolo.

 

qOA8WO8.gif

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

 

 

ρε δεν εχετε δουλειες και ασχοληστε με ενα 15αρι?seriously 10 δευτερα ειδα και το παρατησα.ε ας κλαιει και ας οδυρεται.ουτε η πρωτη ειναι ουτε η τελευταια...

whats-your-problem.gif?w=690

ρε θηριο αντεξες 10 ολοκληρα δευτερολεπτα; εγω στο 8ο το εκλεισα

Yo, απλά επειδή η κοπέλα ζει της ζωή της και έχει περισσότερο game από σας δεν είναι λόγος να hateάρετε. Είναι fabulous και έχει επικεντρωθεί στην ουσία: #yolo.

 

qOA8WO8.gif

Κάτι με θυμίζει αυτός Βοήθα λίγο ρε σλιπSent from my iPhone using Insomnia

 

ΒΟΗΘΕΙΑ

 

 

Απο την καφετερια βάλανε το μαμασίτα μαμασίτα μπουένα και τσιρίζει !!

 

ΔΕΝ μπορώ !!!

Θελω να διαβασω !!!

 

 

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Gatokoritso, πότε θα ποσταρεις και εσυ στο τοπικ με τις φωτο;;;

Αντε μη ντρεπεσαι!

 

ψαχνω μια της προκοπης αλλα καμια δεν μου αρεσει.τι να κανουμε?η κοριτσοπαρεα του ινσομνια εχει ανεβασει πολυ ψηλα το πηχη.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάτι με θυμίζει αυτός Βοήθα λίγο ρε σλιπ

 

Ken Jeong, ιατρός στο επάγγελμα που το γύρισε σε ηθοποιός με τα Hangover (το παραπάνω gif είναι από Community).

 

HbTKipv.gif

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ψαχνω μια της προκοπης αλλα καμια δεν μου αρεσει.τι να κανουμε?η κοριτσοπαρεα του ινσομνια εχει ανεβασει πολυ ψηλα το πηχη.

 

 tip: show boobs. win.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ψαχνω μια της προκοπης αλλα καμια δεν μου αρεσει.τι να κανουμε?η κοριτσοπαρεα του ινσομνια εχει ανεβασει πολυ ψηλα το πηχη.

 

 

oh-you.gif

 

 

Ken Jeong, ιατρός στο επάγγελμα που το γύρισε σε ηθοποιός με τα Hangover (το παραπάνω gif είναι από Community).

 

HbTKipv.gif

Για την ακριβεια ειναι απο το hangover 3 ( ; αν δε κανω λάθος) και ειναι "το παρακάτω gif"... :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Για την ακριβεια ειναι απο το hangover 3 ( ; αν δε κανω λάθος) και ειναι "το παρακάτω gif"... :P

 

Έχεις δίκιο, το post μου ήταν λίγο ανάπηρο. Απλά ήθελα να πω πως έγινε γνωστός μέσω των Hangover και στην πορεία έπαιξε κι αλλού, πχ στο Community (1ο gif).

 

To 2o gif είναι από την 1η ταινία, στο σημείο που η wolfpack έχει πάει στο μέρος που τους έχει υποδείξει ο Chow (Ken Jeong) με τα λεφτά ελπίζοντας πως θα πάρουν πίσω τον Doug (κομπάρσος) και τελικά παίρνουν τον Black Doug (αυτόν που πούλησε τα ruffies στον Alan), οπότε ο Chow με τα λεφτά πάει να φύγει και οι άλλοι του λένε ότι το deal δεν ισχύει γιατί τους έδωσε τον λάθος Doug, αλλά ο Chow τους γράφει και λέει "ΜΜΜΜΜΠΠΠΠΣΣΣΣ, so long gayboys!".

 

Μου αρέσουν τα Hangover.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κιτσι κιτσι για για ντα ντα!!

 

καλησπέθρα B)

Ουλε βου κου σε αβεκ μουα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...