Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Η πιο γρήγορη μεταμόρφωση που έγινε ποτέ, με μόλις ένα ποστ η 38άρα φιλήσυχη νοικοκυρά μετετράπη σε αποστομωτική αυτόφωτη ύπαρξη που πλέον τα ποστ της δεν θα είναι ποτέ ξανά ίδια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετά τα 18 και ειδικά στα 18 - 23/24 είναι έγκλημα να μένει ο οποιοσδήποτε με τους γονείς του .<br><br><br>

Πληρώνω την μαλακία που έκανα και έδωσα προτεραιότητα μετα τις πανελλήνιες κ δήλωσα πρώτα σχολές της πόλης μου . Για να μη ζορίζονται πολύ οι δικοί μου<br><br><br>

Πάρτα μαλάκα . Απο Λάρισα και κάτω έπρεπε να δήλωνα .<br><br><br><br><br>

Sent from my iPhone using Insomnia

 

 

Same hereee...... :(

Καταβαθος ζηλευω οσους περασαν σε άλλη πόλη και μεναν μονοι τους...

 

Και μενα με ρωτουσε η μανα μου που θα πας, με ποιον θα βγεις.

 

Οταν γυρνουσα που ησουνα τι εκανες. Ε μια μερα με την βιδωσε και οταν με ρωτησε που ησουνα σημερα τι εκανε. Την πεταω ενα ' Γαμουσα' ε απο τοτε δεν με ξαναρωτησε...

:whistle: χμμμμμμμμ.......... :mellow:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To smart είχε μπει για τα καλά στο αντίθετο ρεύμα ενώ ήταν μονόδρομος ενώ στο μηχανάκι ο τυπάς είχε πιει σχετικά πολύ.

 

Ποιος φταίει για την μετωπική; Εγώ ψηφίζω αρκετά περισσότερο το σμαρτ(στο οποίο ήταν ξανθιά τραβέλι ολοκληρωμένο btw)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χωρίς εσένα και τον τόξο το insomnia θα ήταν άλλο ένα τεχνολογικό forum :)

μόλις διάβασα τι έγραψα χθες 

δεν ξέρω πως το σκέφτηκα αλλά σε ανάλογες φάσεις θα γράφω και άλλα και θα τα διαβάζω το επόμενο πρωί

μήπως τελικά γίνω η αιτία να διαβάσω για πρώτη φορά στη ζωή μου βιβλία γράφοντας τα δικά μου  ?  :mellow: 

 

καλημέθρα  B) 

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερες.. Σημερα πηγαινοντας για Θεσσαλονικη, στην στροφη του cosmos εγινε τρακαρισμα. Ενα φορτηγο με 3 αμαξια. Πρωι πρωι τα χρειαστηκα. Ο αλλος ηταν κατω στην ασφαλτο. Και δυο παιδια απο πανω του.. Ασθενοφορα και τροχαια δεν ειδα. Μαλλον δεν ειχε 5 λεπτα που ειχε γινει..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο γέρος η από πέσιμο η από χέσιμο θα πάει.

 

Έπεσα από σκάλα,μάλλον δεν έσπασα τπτ,βόγγαγα κανα μισάωρο και τώρα που "κρυώνει" δεν μπορώ να σταθώ.

 

γμτηνατυχιαμου κι έχω και δουλειές,πολλές δουλειές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η γιαγια συνηθως καθε πρωι ερχετε με πρωμηθειες.γαλα ψωμι τα κλασικα.σημερα ηρθε και αντι να εχει παρει το κλασικο 2% απο οτι να ναι μαρκα εφερε ενα παιδικο advance με λιγη λακτοζη.λεω ok δεν πειραζει.ποσο χαλια μπορει να ναι?

 

ΑΔΕΛΦΙΑ ΕΧΕΙ ΓΑΜΑΤΗ ΓΕΥΣΗ!ειναι σαν μπισκοτα και μυριζει ωραια :wub: :wub:

γιατι δεν βγαζουν τα ενηλικα γαλατα ετσι νοστιμα?εεε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σιγα απο ενα ποτηρακι τοσο δα μικρο?απο θερμιδες ειδα στα πεταχτα  οτι ειναι 10 παραπανω απο το 2%.τα υπολοιπα δεν προλαβα να τα δω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...