Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Και που να με δεις να σκοτώνω μαϊμούνι που μπήκε από το μπαλκόνι - αυτό που χτυπάς με το παπούτσι και τρέχεις μετά μακρυά, φωνάζοντας πανικόβλητος - .

 

Αρσενικό όχι μαλακίες.

πριν δυο χρόνια την μέρα πριν την πρωτοχρονιά είχα πάει απο το απόγευμα βόλτα με φίλους και αράζαμε . είχα πιεί κάτι μπυρόνια και όπως πάω σπίτι να αράξω λίγο να ξεθωλώσω για το τραπέζι νιώθω κάτι να γατσαλάει στο χέρι μου

σηκώνομαι πάνω και ανοίγω το φως , βλέπω ενα μπαρμπουρα τον σφαλιαρίζω , παίρνω το παπούτσι το πετάω , σπάω τη λάμπα και έρχεται και κάθεται πάνω μου

φωνάζω ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (λες και με μαχαίρωσαν) και μπαίνει μέσα η μάνα μου , η αδερφή μου , ο αδερφός μου ,η γυναίκα του , οι δικοί της, τέλος πάντων όσοι ήταν σπίτι (τραπέζι πρωτοχρονιάς) με ενα φακό και φώναζαν αν ειμαι καλά 

 

τους είπα οτι μπήκε κλέφτης  :mellow: 

 

συχαίνομαι τους μπάμπουρες απο τότε που είχα λιώσει εναν στο πρόσωπο μου μες τον ύπνο και ξύπνησα το πρωι και κρεμώταν στο μάγουλο μου ξεραμένος 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να το αγαπήσω? kill it with fire !!!!
με τσίμπησε και κάτι αυτές τις μέρες στο μπράτσο και έχω δυο τσιμπήματα/τρύπες ΝΑ! 
ευτυχώς σταμάτησαν να ματώνουν με το οινόπνευμα+μπεταντίν 
δεν ξέρω τι ήταν αλλα για τουλάχιστον 4-5 μέρες μάτωνε ξαφνικά χωρίς να το ξύσω και είχε γίνει και περίεργο 
έτοιμος να πάω σε doctor ήμουν 
αλλα αν δεν γινόταν σκατά δεν θα πήγαινα 
έχω θέμα με τους γιατρούς , μικρός ήμουν συνέχεια στα νοσοκομεία , αφου δεν πέθανα πάλι καλά 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις είδα 2 ΠΟΛΥ ωραίες γυναίκες να χορεύουν Αργεντίνικο τανγκό.Απίστευτες οι τύπισσες κ πολύ πολύ πολύ elegant γυναίκες κ οι 2

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βλέπω 

και θέλω να γίνω ο λύκος 
να φύγω μακριά απο πολιτισμό , να κυνηγήσω για να ζήσω και να πεθάνω ελεύθερος 
τον βλέπω να τρέχει και νιώθω λες και είμαι μέσα του,'σ ενα ταξίδι στο παρελθόν 
που ημασταν ελεύθεροι  στη φύση και κατείχαμε σαφώς κατώτερη θέση στην τροφική αλυσίδα 
αλλα την κερδίζαμε καθημερινά με την αξία μας , live or die , hunt or being hunted

έχω ενθουσιαστεί , νιώθω οτι ανακάλυψα το νόημα , οχι της ζωής αλλα της απόλυτης ελευθερίας 
μιας ζωής που αξίζει να την ζεις , εκατό τις εκατό και να απορροφάς κάθε στιγμή της σαν μοναδική και 
σημαντική για την εξέλιξη σου ,την ζωή σου , την πορεία σου προς το θάνατο.

fuck yeah 
σπέθρα σ' όλους   B)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...