Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μετά τα 18 και ειδικά στα 18 - 23/24 είναι έγκλημα να μένει ο οποιοσδήποτε με τους γονείς του .<br><br><br>

Πληρώνω την μαλακία που έκανα και έδωσα προτεραιότητα μετα τις πανελλήνιες κ δήλωσα πρώτα σχολές της πόλης μου . Για να μη ζορίζονται πολύ οι δικοί μου<br><br><br>

Πάρτα μαλάκα . Απο Λάρισα και κάτω έπρεπε να δήλωνα .<br><br><br><br><br>

Sent from my iPhone using Insomnia

Πωω πως αντέχεις? Ούτε να  γ@μήσεις δεν μπορείς....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Μακάρι ματαν αυτό το πρόβλημα
Το γεγονος και μόνο πως . ότι λες και κάνεις ακούγεται ( οταν μιλας στο κινητό , ή στο σκάϋπ ξερωγω) και το οτι ΔΕΝ μπορείς να έχεις οδιωτικό χρόνο να κάταεις μόνος και να κάνεις οτι θέλεις χωρίς να πρέπει να κάνεις ανακοίνωση ή ενημέρωση , σου δημιουργεί ( εμένα τουλάχιστον) πολλά τραύματα και μια γαμημένη ψυχολογία που σου κόβει την όρεξη και την διάθεση για οτιδήποτε να κάνεις . Απο το να ασχοληθείς με τη σχολή μεχρι και να εχεις όρεξη να βγεις το βραδυ ή να σαρεσει καμια κοπέλα ή γυναίκα ( ανάλογα ) . Χώρια οι επικοι και χωρις αοβαρό λόγο καυγάδες και φωνές . Πχ αιτία " γιατί δεν βγαίνεις Σαββατιάτικα ; " λαι αυτομάτως να βρίσκει ην αυκαιρία να βγαίνουν τα εσώψυχα , σε φαση " τωρα που το θυμήθηκα ... Κρα κρα κρα " 
Λύση ανάγκης , σκέφτομαι να ψαξω να παω να μεινω στις εστίες δίπλα στον κυανο σταυρό .<br>
Είναι μεν γεματο τουρκους και μουσουλμάνους , αλλα για δοκιμή εύκολα ή δύσκολα θα το καταπιώ .<br><br>

 

Sent from my iPhone using Insomnia

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βρήκα 6 € μέσα στην πολυθρόνα .Ουαο..ΥΕΕΕΕΕΕΕΑΑΑΑΑ!

Κοίτα να γαμήσεις λίγο γιατί την έχεις ταράξει στα κωλοδάχτυλα την πολυθρόνα.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μακάρι ματαν αυτό το πρόβλημα

Το γεγονος και μόνο πως . ότι λες και κάνεις ακούγεται ( οταν μιλας στο κινητό , ή στο σκάϋπ ξερωγω) και το οτι ΔΕΝ μπορείς να έχεις οδιωτικό χρόνο να κάταεις μόνος και να κάνεις οτι θέλεις χωρίς να πρέπει να κάνεις ανακοίνωση ή ενημέρωση , σου δημιουργεί ( εμένα τουλάχιστον) πολλά τραύματα και μια γαμημένη ψυχολογία που σου κόβει την όρεξη και την διάθεση για οτιδήποτε να κάνεις . Απο το να ασχοληθείς με τη σχολή μεχρι και να εχεις όρεξη να βγεις το βραδυ ή να σαρεσει καμια κοπέλα ή γυναίκα ( ανάλογα ) . Χώρια οι επικοι και χωρις αοβαρό λόγο καυγάδες και φωνές . Πχ αιτία " γιατί δεν βγαίνεις Σαββατιάτικα ; " λαι αυτομάτως να βρίσκει ην αυκαιρία να βγαίνουν τα εσώψυχα , σε φαση " τωρα που το θυμήθηκα ... Κρα κρα κρα " 

Λύση ανάγκης , σκέφτομαι να ψαξω να παω να μεινω στις εστίες δίπλα στον κυανο σταυρό .<br>

Είναι μεν γεματο τουρκους και μουσουλμάνους , αλλα για δοκιμή εύκολα ή δύσκολα θα το καταπιώ .<br><br>

 

Sent from my iPhone using Insomnia

 

 Κλαιν τι σε πειράζουν οι Τουρκοι και οι Μουσουλμανοι;  και αλλου έχει μπαοκτσηδες.

 

 Τιπ, για να μη σε πρήζουν οι γονείς πρέπει να μεσολαβεί θαλασσα εκεί που θα πας να ζήσεις.&-

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Μακάρι ματαν αυτό το πρόβλημα

Το γεγονος και μόνο πως . ότι λες και κάνεις ακούγεται ( οταν μιλας στο κινητό , ή στο σκάϋπ ξερωγω) και το οτι ΔΕΝ μπορείς να έχεις οδιωτικό χρόνο να κάταεις μόνος και να κάνεις οτι θέλεις χωρίς να πρέπει να κάνεις ανακοίνωση ή ενημέρωση , σου δημιουργεί ( εμένα τουλάχιστον) πολλά τραύματα και μια γαμημένη ψυχολογία που σου κόβει την όρεξη και την διάθεση για οτιδήποτε να κάνεις . Απο το να ασχοληθείς με τη σχολή μεχρι και να εχεις όρεξη να βγεις το βραδυ ή να σαρεσει καμια κοπέλα ή γυναίκα ( ανάλογα ) . Χώρια οι επικοι και χωρις αοβαρό λόγο καυγάδες και φωνές . Πχ αιτία " γιατί δεν βγαίνεις Σαββατιάτικα ; " λαι αυτομάτως να βρίσκει ην αυκαιρία να βγαίνουν τα εσώψυχα , σε φαση " τωρα που το θυμήθηκα ... Κρα κρα κρα "

Λύση ανάγκης , σκέφτομαι να ψαξω να παω να μεινω στις εστίες δίπλα στον κυανο σταυρό .

 

Είναι μεν γεματο τουρκους και μουσουλμάνους , αλλα για δοκιμή εύκολα ή δύσκολα θα το καταπιώ .

 

 

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Κλαιν τι σε πειράζουν οι Τουρκοι και οι Μουσουλμανοι; και αλλου έχει μπαοκτσηδες.

 

Τιπ, για να μη σε πρήζουν οι γονείς πρέπει να μεσολαβεί θαλασσα εκεί που θα πας να ζήσεις.&-

Τελοσπάντων..Παίδες θενξ , ήθελα να ξεσπάσω λίγο εΣορρυ για το πρήξιμοSent from my iPhone using Insomnia
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελοσπάντων..Παίδες θενξ , ήθελα να ξεσπάσω λίγο εΣορρυ για το πρήξιμοSent from my iPhone using Insomnia

 

Τί σόρρυ μωρέ. Κι άλλοι τα περάσαμε/περνάμε.

Κατάλαβα ότι το θέμα είναι να τους 'εκπαιδεύσεις' τους γονείς και όλα θα είναι καλύτερα. Π.χ. με τον καιρό θα σταματήσεις να δίνεις λογαριασμό τί ώρα θα γυρίσεις και οι ίδιοι θέλουν δε θέλουν θα σταματήσουν να ρωτούν αφού δεν θα λαμβάνουν απάντηση. Επίσης, αν έχουν εξοχικό ξεκίνα να τους πρήζεις να πηγαίνουν εκεί κανα Σαβ/κο και να σου αφήνουν το σπίτι άδειο. Και άλλα πολλά...υπομονή!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και μενα με ρωτουσε η μανα μου που θα πας, με ποιον θα βγεις. 

 

Οταν γυρνουσα που ησουνα τι εκανες. Ε μια μερα με την βιδωσε και οταν με ρωτησε που ησουνα σημερα τι εκανε. Την πεταω ενα ' Γαμουσα' ε απο τοτε δεν με ξαναρωτησε...

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα είναι το άλλο άκρο.Κάθε καλοκαίρι που γυρνάω στο πατρικό με δουλεύουνε.

Αμα μάθουν ότι υπάρχει και κορίτσι στην παρέα που θα βγώ την έβαψα.

Μάνα-Καλό βόλι

Πατέρας-Προφυλακτικά πήρες?

Μια μέρα είπα να τους δοκιμάσω.Φεύγω 9 το βράδυ και γύρισα 4 το απόγευμα της επομένης.

Και αντί  να μου πουν που ήσουν και τι έκανες.Μου λένε

-Κρύωσε το φαγητό και θα λες ότι δεν τρώγεται....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μακάρι ματαν αυτό το πρόβλημα

Το γεγονος και μόνο πως . ότι λες και κάνεις ακούγεται ( οταν μιλας στο κινητό , ή στο σκάϋπ ξερωγω) και το οτι ΔΕΝ μπορείς να έχεις οδιωτικό χρόνο να κάταεις μόνος και να κάνεις οτι θέλεις χωρίς να πρέπει να κάνεις ανακοίνωση ή ενημέρωση , σου δημιουργεί ( εμένα τουλάχιστον) πολλά τραύματα και μια γαμημένη ψυχολογία που σου κόβει την όρεξη και την διάθεση για οτιδήποτε να κάνεις . Απο το να ασχοληθείς με τη σχολή μεχρι και να εχεις όρεξη να βγεις το βραδυ ή να σαρεσει καμια κοπέλα ή γυναίκα ( ανάλογα ) . Χώρια οι επικοι και χωρις αοβαρό λόγο καυγάδες και φωνές . Πχ αιτία " γιατί δεν βγαίνεις Σαββατιάτικα ; " λαι αυτομάτως να βρίσκει ην αυκαιρία να βγαίνουν τα εσώψυχα , σε φαση " τωρα που το θυμήθηκα ... Κρα κρα κρα " 

Λύση ανάγκης , σκέφτομαι να ψαξω να παω να μεινω στις εστίες δίπλα στον κυανο σταυρό .<br>

Είναι μεν γεματο τουρκους και μουσουλμάνους , αλλα για δοκιμή εύκολα ή δύσκολα θα το καταπιώ .<br><br>

 

Sent from my iPhone using Insomnia

 

σε νιωθω. η ελευθερια ειναι ανεκτιμητη, καλυτερα αφραγκος κι ελευθερος παρα με τους γονεις.

 

Εμένα είναι το άλλο άκρο.Κάθε καλοκαίρι που γυρνάω στο πατρικό με δουλεύουνε.

Αμα μάθουν ότι υπάρχει και κορίτσι στην παρέα που θα βγώ την έβαψα.

Μάνα-Καλό βόλι

Πατέρας-Προφυλακτικά πήρες?

Μια μέρα είπα να τους δοκιμάσω.Φεύγω 9 το βράδυ και γύρισα 4 το απόγευμα της επομένης.

Και αντί  να μου πουν που ήσουν και τι έκανες.Μου λένε

-Κρύωσε το φαγητό και θα λες ότι δεν τρώγεται....

 

καλα εισαι, εγω στο 24ωρο και λιγοτερο μην σου πω εχω καυγα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...