Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Κατεβαίνει το ασανσέρ - τέρμα ήσυχη οικοδομή - και μαζί του ακούγεται να "έρχεται" μια gay αντρική φωνή που μιλάει κάπως απολογητικά στο τηλέφωνο. Καθώς περιμένω να ανοίξει η πόρτα να μπω έχω ασυναίσθητα φτιάξει μια εικόνα του τύπου που είναι μέσα.

 

Ανοίγω την πόρτα. 1.9 και trucker mustache!

 

SONOFABITCH!  :whistle:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατεβαίνει το ασανσέρ - τέρμα ήσυχη οικοδομή - και μαζί του ακούγεται να "έρχεται" μια gay αντρική φωνή που μιλάει κάπως απολογητικά στο τηλέφωνο. Καθώς περιμένω να ανοίξει η πόρτα να μπω έχω ασυναίσθητα φτιάξει μια εικόνα του τύπου που είναι μέσα.

 

Ανοίγω την πόρτα. 1.9 και trucker mustache!

 

SONOFABITCH!  :whistle:

Άλλο είναι το θέμα... Σου άρεσε που σχημάτισες λάθος εικόνα; :P :P :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Fixed.

Ε ναι είναι μακράν το καλύτερο νησί για διακοπές

 

Συνδυάζει τα πάντα και είναι τιγκα σε πιπινοιταλιδες.

 

Solymar-καλό λιβαδι οοοοοολη μέρα και caprice-μικρή Βενετία μέχρι πρωίας!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και που να με δεις να σκοτώνω μαϊμούνι που μπήκε από το μπαλκόνι - αυτό που χτυπάς με το παπούτσι και τρέχεις μετά μακρυά, φωνάζοντας πανικόβλητος - .

 

Αρσενικό όχι μαλακίες.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετά τα 18 και ειδικά στα 18 - 23/24 είναι έγκλημα να μένει ο οποιοσδήποτε με τους γονείς του .<br><br><br>

Πληρώνω την μαλακία που έκανα και έδωσα προτεραιότητα μετα τις πανελλήνιες κ δήλωσα πρώτα σχολές της πόλης μου . Για να μη ζορίζονται πολύ οι δικοί μου<br><br><br>

Πάρτα μαλάκα . Απο Λάρισα και κάτω έπρεπε να δήλωνα .<br><br><br><br><br>

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετά τα 18 και ειδικά στα 18 - 23/24 είναι έγκλημα να μένει ο οποιοσδήποτε με τους γονείς του .<br><br><br>

Πληρώνω την μαλακία που έκανα και έδωσα προτεραιότητα μετα τις πανελλήνιες κ δήλωσα πρώτα σχολές της πόλης μου . Για να μη ζορίζονται πολύ οι δικοί μου<br><br><br>

Πάρτα μαλάκα . Απο Λάρισα και κάτω έπρεπε να δήλωνα .<br><br><br><br><br>

Sent from my iPhone using Insomnia

Έχει τα θετικά και τα αρνητικά του.

 

Διανύω τον 16χρονο solo (μένω μόνος από τα 15) και προσωπικα δεν θα με χαλούσε να έμενα με την οικογένεια....αν και οπότε μου φορτωνεται η αδερφη μου περιμένω με ανυπομονησία την στιγμή που θα φύγει :lol:

 

Το ιδανικό για μένα θα ήταν οικογενειακό κτήριο. Εγώ σε έναν όροφο, η οικογένεια σε άλλο.

 

Ενα μεγάλο αρνητικό, ιδίως αν είσαι πιτσιρικάς και μένεις μόνος είναι οι φορές που θα δανεισεις το σπίτι σου σε φίλους. Αν αυτοί οι τοίχοι μπορούσαν να μετατραπούν σε ιστοσελίδα (ωωωω τι είπα :lol:) το redtube θα ένιωθε μικρό!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Μετά τα 18 και ειδικά στα 18 - 23/24 είναι έγκλημα να μένει ο οποιοσδήποτε με τους γονείς του .

 

 

 

Πληρώνω την μαλακία που έκανα και έδωσα προτεραιότητα μετα τις πανελλήνιες κ δήλωσα πρώτα σχολές της πόλης μου . Για να μη ζορίζονται πολύ οι δικοί μου

 

 

 

Πάρτα μαλάκα . Απο Λάρισα και κάτω έπρεπε να δήλωνα .

 

 

 

 

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Έχει τα θετικά και τα αρνητικά του.

 

Διανύω τον 16χρονο solo (μένω μόνος από τα 15) και προσωπικα δεν θα με χαλούσε να έμενα με την οικογένεια....αν και οπότε μου φορτωνεται η αδερφη μου περιμένω με ανυπομονησία την στιγμή που θα φύγει :lol:

 

Το ιδανικό για μένα θα ήταν οικογενειακό κτήριο. Εγώ σε έναν όροφο, η οικογένεια σε άλλο.

 

Ενα μεγάλο αρνητικό, ιδίως αν είσαι πιτσιρικάς και μένεις μόνος είναι οι φορές που θα δανεισεις το σπίτι σου σε φίλους. Αν αυτοί οι τοίχοι μπορούσαν να μετατραπούν σε ιστοσελίδα (ωωωω τι είπα :lol:) το redtube θα ένιωθε μικρό!!!

Τα θετικά που αποκτάς εσύ ζωντας μόνος καλύπτουν ΟΛΑ τα αρνητικά καθως αλλάζεις και μαθαίνεις να ζεις αυτόνομα και μόνος .Εχω ορκιστεί να μην αφήσω τα παιδιά μου ( αν ποτέ κάνω ) να περάσουν το ιδιο με εμενα .Sent from my iPhone using Insomnia
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα θετικά που αποκτάς εσύ ζωντας μόνος καλύπτουν ΟΛΑ τα αρνητικά καθως αλλάζεις και μαθαίνεις να ζεις αυτόνομα και μόνος .Εχω ορκιστεί να μην αφήσω τα παιδιά μου ( αν ποτέ κάνω ) να περάσουν το ιδιο με εμενα .Sent from my iPhone using Insomnia

Έχει ενα μεγάλο αρνητικό ωστόσο. Έχοντας μάθει να ζω solo απο μικρός μου είναι εξαιρετικα δύσκολο να συμβίωσω με άλλον. Ειδικά με γυναίκες, οι οποίες έρχονται να μείνουν εδω μόνιμα ξέρω πως είναι η αρχή του τέλους για την σχέση.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα δεν φταις μονο εσυ για αυτο adonis..

 

Ετσι που καναν τα πραγματα καλα εκανες. Σκεψου να μην ειχανε αλλη δυνατοτητα να συνεχιζουν να πληρωνουν τις σπουδες σου, αν εσυ θα αγχωνοσουν μια φορα αυτοι 1000..

 

Δεν τελειωσε τιποτα μετα το πτυχιο. Εσυ εχεις ενα + να πας ανετος για μεταπτυχιακο, εφοσον στο πτυχιο σου δεν εδωσες τοσα λεφτα οσα θα εδινες αν ζουσε σε αλλη πολη..

 

Εγω ετσι το βλεπω τωρα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...