Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Ναι, γιατί χειμώνας = σκι και όχι σκοτεινές απογευματινές μιζέριες, deadlines και σε έπιασε η βροχή χωρίς ομπρέλα.

Α 'πο 'δε ρε! Marketing manager της χειρότερης εποχής.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εν τω μεταξύ, βερμούδα, γυαλιά ηλίου και γρανίτα στο χέρι εγώ - ενώ δεχόμουν την ευχή.

 

Up yours, φάση!

 

'Επρεπε να τους πεις ''Καλά Χριστούγεννα...''.'Επρεπε να τους βάλεις στη θέση τους.Έπρεπε να τους πετάξεις τη γρανίτα στο κεφάλι να λουστούν το χειμώνα τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, γιατί χειμώνας = σκι και όχι σκοτεινές απογευματινές μιζέριες, deadlines και σε έπιασε η βροχή χωρίς ομπρέλα.

 

Α 'πο 'δε ρε! Marketing manager της χειρότερης εποχής.

Έχω δέκα μήνες γκρι χειμώνα εδώ, αν δεν εστιάσω στην μία εβδομάδα που θα γουστάρω παίζει να πάθω νευρικό κλονισμό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψόφος σε όσους εύχονται καλό χειμώνα μόνο και μόνο επειδή γύρισαν από τις διακοπές τους, ακόμα και αν είναι 16 Αυγούστου.

 

Ψόφος επειδή είναι κακεντρεχή και εγωιστικά ζώα που ονειρεύονται τις επόμενες, και επειδή πηδάνε εποχές αδιαφορώντας για την καλύτερη όλων, το Φθινόπωρο 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλό χειμώνα λέμε εμείς που μισουμε το καλοκαίρι και ονειρευόμαστε ήδη κρύο, μουντό καιρό, βροχές, χιόνια!!!

 

Προσωπικά δε το θέμα πετρέλαιο μου είναι αδιάφορο. Το καλοκαίρι ξοδεύω πολυ περισσότερα χρήματα λόγω 24/7 a/c. Το χειμώνα ούτε cent.

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις έφτασα την έννοια της υπεύθυνης πατρότητας σε νέο λέβελ.

 

Βάζοντας αφηρημένος τα πράγματα στο ψυγείο ενώ είχα στην αγκαλιά μου τον μικρό που είχε αποκοιμηθεί μόλις τελείωσα έκανα μηχανικά πάνω στη βιασύνη την κίνηση να τον βάλω κ αυτόν στο ψυγείο,το κατάλαβα δεύτερα πριν βρεί το πόδι.

 

Τουλάχιστον θα ήταν στη συντήρηση.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...