Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μέρος ή γενικά όπου είναι το σπίτι πάτε? Πρόσβαση/βουνό/θάλασσα ενδιαφέρει?

 

Δεν ξέρω κάποιο μέρος στο ίντερνετ, θα ρωτήσω κάτι φίλους που δουλεύουν στα τουριστικά/ξενοδοχειακά μήπως έχουν κάτι υπόψη. Αν ήσασταν οικογενειακά σας έκανα και το τραπέζι, αλλά με 4 υ/δ και BBQ μάλλον ετοιμάζετε εκστρατεία :P

 

Θάλασσα σίγουρα. Από εκεί και πέρα εγώ προσωπικά προτιμώ όλο τον νότο Χανιά και Ρέθυμνο, αλλά δεν γνωρίζω κιολας όλη την Κρήτη. Θα είμαστε 7 ενήλικες και 6 παιδιά, οπότε ψάχνω κάτι ψιλοαπομονωμένο, να μπορούμε να αφήσουμε τα παιδιά ελεύθερα να παίζουν όλη μέρα αν δεν έχουμε όρεξη να κουνηθούμε, να βάζουμε μουσική μέχρι αργά το βράδυ κλπ. Στην Σύρο είχα βρει ενα τέτοιο, είχαμε ποδήλατα, surf, τζετσκι, όλα με το σπίτι που νοικιάσαμε. Αλλά δεν μου αρέσει η Σύρος ώστε να ξαναπάω.

 

Το τραπέζι θα στο κάνω εγώ μην ανησυχείς. Θα χρειαστώ όμως όταν έρθω να μου κάνεις κοννε να αγοράσω ένα μπετόνι ρακί και καλό χασάπη.

 

εψαξες κανα airbnb?

θα το κοιταξω θενξ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

 Φρενζυ, δες εδω:  http://www.thehotel.gr/search/el

 

 Δεν ξέρω αν είναι οι φωτογραφίες αλλά αυτό το villa castle μ'αρεσε! Και οι τιμές για παρέα 8-10 ατόμων είναι επίσης πολύ καλές! 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σπερες...

 

Δεν το κοβω σημερα να κουρευομαστε. Τον ειχα πει απο την προηγουμενη εβδομαδα, τον πηρα χτες και σημερα τηλ, και μου λεει ναι αγορι μου θα κουρευτουμε. Ε ακομα περιμενω και 21:00 δουλευει σε μαγαζι.... Οτι να ναι..

 

Μετα ο αλλος σου λεει αν εισαι οργανωμενος. Εγω ειμαι, οι απεναντι μου δεν ειναι. Φαινομαι ομως και γω οτι να ναι..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχω ακούσει οτι μερικοί μετράνε την θερμοκρασία βάζοντας το θερμόμετρο στο γκόλο τους (γιατι ? α? :ph34r: )
καταλαβαίνω οτι θα έχει θερμότητα εκεί , δηλαδή αν κάτσει κάποιος γυμνός πάνω σε ενα αυγό το κλωσάει ? οχι να το λιώσει , να είναι η φωλιά ποιο βυθισμένη και να κάθετε ουσιαστικά στο μισό απάνω 
α?  :mellow: 
πως και δεν το δοκίμασε κανένας ? 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Τσιλις θα κάτσει στα αυγά του για την ώρα.

 

Μύκονο εφέτος δεν είδα.

 

Τελευταία φορά έβαλα 20,5€ βενζίνη......με κέρματα :P

 

 Εσυ δεν ήσουν στο αεροπλάνο για Γαλλια ρε; τα κέρματα τα δινουμε στα διοδια 1-5 λέπτα και αν δεν τα θέλουν τους ζηταμε να μας ανοιξουν τις μπάρες. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα που ο Σελερζ την είδε Ξανθόπουλος και έφυγε στα εξωτερικά δεν νιώθετε ένα κύμα ζέστης να κατακλύζει τη χώρα;

 

Και τώρα ποιος θα ειναι η ήρεμη δύναμη του cinema&tv?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...