Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators

 

είσαι το μοντέλο της νέας γενιάς, ΕΥΓΕ!!!!

Ευχαριστω ευχαριστω :)

 

Μενει μονο να με κρινει η Ιστορια.

 

 

Οκ πα να φυγω γιατι οσο καθομαι θα λεω κι αλλα τετοια και τα γραπτα μενουν. Αστα λα βιστα μποηζ εντ γκαλς.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

( έχω ξαδερφάκι που παίζει να έπρεπε θα έιχε ψηλώσει περισσότερο αν δεν του καβάτζωνα ΠΑΝΤΑ τις μπανάνες που προορίζονταν για την φρουτόκρεμα του, όταν ήσανε σπόρος. Storm I got your back ρε :) )

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

( έχω ξαδερφάκι που παίζει να έπρεπε θα έιχε ψηλώσει περισσότερο αν δεν του καβάτζωνα ΠΑΝΤΑ τις μπανάνες που προορίζονταν για την φρουτόκρεμα του, όταν ήσανε σπόρος. Storm I got your back ρε :) )

Να ειδες, επετελεσες εργο. Σκεψου να γινοταν κανας διμετρος, να μην εβρισκε γυναικα που να μη φαινεται σαν παιδακι διπλα του, να ειχε πονους στη μεση κλπ κλπ. Αγιος σου λεω!!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ειδες, επετελεσες εργο. Σκεψου να γινοταν κανας διμετρος, να μην εβρισκε γυναικα που να μη φαινεται σαν παιδακι διπλα του, να ειχε πονους στη μεση κλπ κλπ. Αγιος σου λεω!!

 

Ρε κακαλόκαιρο, μπανανίτσα κρύα και μισάνοιχτη πόρτα. Σε φάση το έγκλημα σου κλείνει το μάτι :)

 

Παίδαρος έγινε τελικά αλλά με πικραίνει που δεν γύρισε μετά από τόσα χρόνια να μου πει ένα ευχαριστώ. Ας είναι - κάνε το καλό...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Λες να βγει κανας Διαβολεας που θα θελει να με γνωρισει ε? Challenge accepted, το πολυ πολυ να τον απολυσουν και να του φαω την θεση. Αξιοκρατικα και οχι βυσματικα βεβαιως βεβαιως. :P



Ρε κακαλόκαιρο, μπανανίτσα κρύα και μισάνοιχτη πόρτα. Σε φάση το έγκλημα σου κλείνει το μάτι :)

 

Παίδαρος έγινε τελικά αλλά με πικραίνει που δεν γύρισε μετά από τόσα χρόνια να μου πει ένα ευχαριστώ. Ας είναι - κάνε το καλό...

Αχχχχ αυτα τα νιατα. Αχαριστα προς τους μεγαλυτερους και ευεργετες τους... Τι τα θες? Ετσι ειναι η φαση παντα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιος γαμίδης καρφώνει (κυριολεκτικά) στις 8 το πρωί σαββατιάτικα; Είναι τυχερός που έχω ξεχάσει στο άλλο σπίτι το βαλιτσάκι με τα εργαλεία της λοβοτομής.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είχα την παραμικρή ιδέα οτι θα ήταν τόσο δύσκολο να βρω έναν δικηγόρο που να μπορεί να κανει μετάφραση.

Δεν.

Οι δικηγόροι έχουν το δικαίωμα και οι μεταφραστές τη γνώση.
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προς τους Κρητικους του ΟΟΤ και όποιον άλλο ξέρει:

Ψάχνω να νοικιάσω σπίτι για διακοπές στην Κρήτη, για το καλοκαιρι του '14, αλλά το θέλω λίγο μεγάλο (4 υ/δ μινιμουμ, πισίνα, BBQ). Που να ψάξω στο ιντερνετ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Οικογενειακή επιχείρηση  

 

VERSUS

 

Μεγαλύτερη επιχείρηση με πολυ πρόσωπικο φυσικα απρόσωπες σχέσεις με τους ανω 

 

Τι θα επιλέγατε για εργασία?

Επεξ/σία από stormrain
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...