Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators

Ασε που δε θα επελεγα τη λεξη "αντιγραφει", αλλα θα χρησιμοποιουσα την περιφραστικη ερμηνεια "επιλεγει να κρατησει τα στοιχεια που ειναι κοντινοτερα στο χαρακτηρα του εχοντας τα μπροστα του σε καθημερινη βαση". Ειναι θεμα εξελιξης παιδι μου :)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Εμένα για κάποιο λόγο με χαλάει όταν βλέπω αδέρφια να βγαίνουν / αράζουν μαζί.

 

ΟΚ μοιραστείτε μπλούζες - αλλά μην αράζετε μαζί ρε, είναι κάπως αντι-εξελικτικό, no?

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακομα για γυναικα δεν ξερω, αλλα εκει ειναι η κοκκινη γραμμη...

 

Δηλαδη πρεπει να κοιτανε τι κανω εγω για να κανουν. Ειχα τον μικρο που φορουσε προς το παρων μονο τα μποξερακια μου. Τωρα εχω τον μεγαλο που τα φοραει ολα.

 

Ενα σαββατο που ηταν να βγω. Ντυνομαι βαζω ενα κοντο παντελονι και μια μπλουζα, που τα χα αγορασει μεσα στην εβδομαδα, με βλεπει και μου λεει οτι δεν ειναι ωραια και να φορεσω κατι αλλο, εγω με ειχα δει στο καθρεφτη και ηταν καλα. Τον ακουσα ομως και εβαλα αλλα. Ε μολις τα αφησα στο κρεβατι πανω πηγε και τα φορεσε..

 

Του ειπα μαλακα επιτηδες το κανεις. Τι ειναι αυτα.. Απο δω και περα τον γραφω στα @@ μου, οταν μου λεει αυτο δεν ειναι ωραιο..

Δεν θα αντέξω να δω τον αδερφό μου να φοράει τα ενδύματα-υποδήματά μου και πόσο μάλλον τα εσώρουχά μου ...

 

Ασε που δε θα επελεγα τη λεξη "αντιγραφει", αλλα θα χρησιμοποιουσα την περιφραστικη ερμηνεια "επιλεγει να κρατησει τα στοιχεια που ειναι κοντινοτερα στο χαρακτηρα του εχοντας τα μπροστα του σε καθημερινη βαση". Ειναι θεμα εξελιξης παιδι μου :)

 

Λαϊκιστή, είσαι το μοντέλο του. Εύγε!

υ.γ. να φανταστώ τα ανήψια (σσ. σε φώτο των μελών) ήταν τα παιδιά του αδερφού σου;

τώρα κατάλαβα γιατί έκανες εφιαλτικό το πάρτυ γενεθλίων των μικρών,,,ήθελες να εκδικηθείς τον αδερφό σου

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Εμένα για κάποιο λόγο με χαλάει όταν βλέπω αδέρφια να βγαίνουν / αράζουν μαζί.

 

ΟΚ μοιραστείτε μπλούζες - αλλά μην αράζετε μαζί ρε, είναι κάπως αντι-εξελικτικό, no?

Σε αυτο θα συμφωνησω.

 

Τελείως αντικειμενικά τα λεγόμενά σου  :P  @storm

Ξερεις τωρα πως πανε αυτα, η αντικειμενικοτητα ειναι ανυπαρκτη αφου προσδιοριζεται απο τον παρατηρητη/κριτη απο τη στιγμη που δεν υπαρχουν νορμες που να καταδεικνυουν την ορθοτητα της ανθρωπνης συμπεριφορας.

 

 

Νταξ πα για υπνο, δεν ξαναποσταρω μετα απο ποτο. :lol:

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα για κάποιο λόγο με χαλάει όταν βλέπω αδέρφια να βγαίνουν / αράζουν μαζί.

 

ΟΚ μοιραστείτε μπλούζες - αλλά μην αράζετε μαζί ρε, είναι κάπως αντι-εξελικτικό, no?

θεωρώ πως το να μοιράζονται μπλούζες και άλλα, είναι εξέλιξη της κρίσης

 

Σε αυτο θα συμφωνησω.

 

Ξερεις τωρα πως πανε αυτα, η αντικειμενικοτητα ειναι ανυπαρκτη αφου προσδιοριζεται απο τον παρατηρητη/κριτη απο τη στιγμη που δεν υπαρχουν νορμες που να καταδεικνυουν την ορθοτητα της ανθρωπνης συμπεριφορας.

 

 

Νταξ πα για υπνο, δεν ξαναποσταρω μετα απο ποτο. :lol:

ναι πάνε για ύπνο και αύριο θα αναλύσουμε τα υπαρξιακά σου προβλήματα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

 

υ.γ. να φανταστώ τα ανήψια (σσ. σε φώτο των μελών) ήταν τα παιδιά του αδερφού σου;

τώρα κατάλαβα γιατί έκανες εφιαλτικό το πάρτυ γενεθλίων των μικρών,,,ήθελες να εκδικηθείς τον αδερφό σου

 

Yup δικα του ειναι :lol:

 

Αλλα ενταξει παντα ηθελα να ειμαι ο cool θειος, αυτος δηλαδη που θα χαμογελασει συνομωτικα οταν του πεις πως θες να κανεις τρυπα στην μυτη ξερωγω. Οποτε ολο αυτο πηγαζει απο κειθε :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπα αυτα γινοταν και πιο πριν, αλλα τωρα το χουν παρακανει.

 

Αν δεν ειχε δεν θα με τρελαινε τοσο. Αλλα εχει τα 3πλασια απο μενα. Αλλα αυτος θελει να φορα τα δικα μου..

 

Καλα με τον μεγαλο τα μποξερακια δεν μπιρω να τα ξεχωρισω ολα... Στην πλειψηφια τους ειναι ιδια.. Μαυρα με ασπρα γραμματα πανω της μαρκας...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταλαβαίνεις όμως τι εφιαλτικό πάρτυ βίωσαν τα μικρά με τον cool θείο να κάνει ντου στην τούρτα γενεθλίων
την ώρα που θέλουν να σβήσουν τα κεράκια.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Καταλαβαίνεις όμως τι εφιαλτικό πάρτυ βίωσαν τα μικρά με τον cool θείο να κάνει ντου στην τούρτα γενεθλίων

την ώρα που θέλουν να σβήσουν τα κεράκια.....

Καθε αλλο ισα ισα που θεωρω οτι τους διδαξα ποσο καλα μπορουν να περνανε ακομα και σε καταστασεις που βαριουνται αφορητα. Βεβαια αυτο θα το καταλαβουν συνειδητα πολυ μετα αλλα εγω εκανα το χρεος μου.

 

Οπως καταλαβες εχω πολυ χαλαρη συνειδηση :lol:

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χρέος το να καταβροχθίσεις την τούρτα;

 

Δεν κατάλαβα, όταν εσύ μπαίνεις στην τουαλέτα για να ετοιμαστείς "σε 5΄" καλά είναι;.;ρ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

To να περασω ενα point ντε. Αλλα τελικα η τουρτα εμεινε ανεπαφη. Το δε αστειο της υποθεσης ειναι πως το μικρο αποφασισε πως του αρεσε αυτο που εκανα και εβγαλε τη γλωσσα της οπως κι εγω και εγλυφε κανονικα την τουρτα. Να το role model. Μετα βεβαια ηρθε ο αδερφος μου και με ξεχεσε :lol:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι, απο τη στιγμή που δεν προσδιορίζω το "σε 5", μπορεί να 'ναι λεπτά, ώρες, βδομάδες, μήνες, χρόνια, αιώνες κτλ



To να περασω ενα point ντε. Αλλα τελικα η τουρτα εμεινε ανεπαφη. Το δε αστειο της υποθεσης ειναι πως το μικρο αποφασισε πως του αρεσε αυτο που εκανα και εβγαλε τη γλωσσα της οπως κι εγω και εγλυφε κανονικα την τουρτα. Να το role model. Μετα βεβαια ηρθε ο αδερφος μου και με ξεχεσε :lol:

είσαι το μοντέλο της νέας γενιάς, ΕΥΓΕ!!!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

( έχω ξαδερφάκι που παίζει να έπρεπε θα έιχε ψηλώσει περισσότερο αν δεν του καβάτζωνα ΠΑΝΤΑ τις μπανάνες που προορίζονταν για την φρουτόκρεμα του, όταν ήσανε σπόρος. Storm I got your back ρε :) )

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...