Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Ηρθε πριν δυο εβδομαδες ο αδερφος μου απο την αγγλια. Θα κατσει εδω λεει.

 

Μολις ηρθε με βλεπει . Μου λεει τι γαματο μαλλι, παει και κουρευεται το ιδιο.

 

Χτυπαει το κινητο μου το βγαζω για να μιλησω, παλι τα ιδια πολυ καλο κινητο και τετοια(εν τω μεταξυ εχει το s3 και γω το razr xt 910) παει και τοανταλλαζει και σημερα τον βλεπω με το ιδιο κινητο. Γυρναει λιγο το ματι μου..

 

Εχει φερει καμια 10+ παντελονια καμια 20+ μπλουζακια. Εγω αγορασα καναδυο τρεις για μα εχω να φοραω το σαββατο των 5€ και 2 κοντα παντελονια. Ε αν σας πω οτι εγω τις φορεσα 1 με 2 φορες και αυτος (τα δικα μου καμια 5 με6). Αφου με ειδε ενας φιλο του και με ειπε ακομα δεν ηρθε ο αδερφος του καβατζωσαμε τα ρουχα.

 

Με χει νευριασει τρελα.

 

Σημερα μου λεει δωσε μου την ταδε μπλουζα σου να φορεσω, εφαγε το ακυρο του. Αλλα με χει σπασει τα ουμπαλα. Αφου σκεφτομαι να παω να κουρευτω με την ψιλη.

 

Ψιλομοιαζουνε αλλα αυτος το χει παραγ@μισει..

 

Δεν θελω να σκεφτομαι πονηρα αλλα δεν ξερω γιατι γινεται.

 

Τις προαλες βγηκαμε μαζι με την παρεα μου. Ξεραμε το σερβιτορο που εχει μια αδυναμια στα αγορακια. Πως ερχεται αναμεσα σε μενα και τον αδερφο μου. Καναμε χαβαλε. Ε πεταει ο αδερφο μου την μαλακια του. Και λεει: δες τον ειναι με μουσια και το μαλλι του πως ειναι. Ε τοτε τα χρειαστηκε και τον γειωσε ο αλλος του λεει: Μια χαρα γκαυλαρος ειναι, ασε που μοιαζζει με ενα μοντελο, πεταγεται εκεινη την στιγμη και η κοπελα ενος φιλου μου και λεει οντως μοιαζεις, μεινε ετσι, μια χαρα εισαι.

 

Ε εγω σιφιλιαστικα. Τα ξυρισα με την κακογλωσσια τους μεσα.

Για τον ισπανο που σου ειπα οτι μοιαζεις? Εχει μια μανια με τις μπλουζες παντως...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαλάρωνα και άκουγα το αι λαβ γιου μέρι τζέιν και η γειτόνισα άρχισε να φωνάζει στο τηλέφωνο  " που εισαι ρε μαλάκα ? που εισαι ρε σκουπίδι ? θα σου κάνω μήνυση ρε πούστη ,

τσι λέω SHUT THE FUCK UP BIAAAAAAAAAAAATCHHHHHH!

και βγαίνει στο μπαλκόνι και μου λέει "και εσένα μήνηση
τσι λέω ποιον ειπες πούστη μωρη σαπιοκώλα ?

ακόμα φωνάζει και βρίζει , δεν ξέρω αν έκλεισε το τηλέφωνο 

μου φαίνεται μουρλή , δικιο δεν έχω? α? :mellow:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

drummer ρε

ειδικα αν εισαι ωραιος και στυλατος, κιθαριστες, μπασιστες, τραγουδιαριδες κτλ θα παιρνουν τα leftovers μετα τα live...

 

ασε που οι κιθαριστες εκτος απ την κιθαρα πρεπει να κουρδιζουν και το μυαλο για να καταλαβαινουν ρυθμους περα απ τα 4/4

 

 

174560_5_.jpg

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Ηρθε πριν δυο εβδομαδες ο αδερφος μου απο την αγγλια. Θα κατσει εδω λεει.

 

Μολις ηρθε με βλεπει . Μου λεει τι γαματο μαλλι, παει και κουρευεται το ιδιο.

 

Χτυπαει το κινητο μου το βγαζω για να μιλησω, παλι τα ιδια πολυ καλο κινητο και τετοια(εν τω μεταξυ εχει το s3 και γω το razr xt 910) παει και τοανταλλαζει και σημερα τον βλεπω με το ιδιο κινητο. Γυρναει λιγο το ματι μου..

 

Εχει φερει καμια 10+ παντελονια καμια 20+ μπλουζακια. Εγω αγορασα καναδυο τρεις για μα εχω να φοραω το σαββατο των 5€ και 2 κοντα παντελονια. Ε αν σας πω οτι εγω τις φορεσα 1 με 2 φορες και αυτος (τα δικα μου καμια 5 με6). Αφου με ειδε ενας φιλο του και με ειπε ακομα δεν ηρθε ο αδερφος του καβατζωσαμε τα ρουχα.

 

Με χει νευριασει τρελα.

 

Σημερα μου λεει δωσε μου την ταδε μπλουζα σου να φορεσω, εφαγε το ακυρο του. Αλλα με χει σπασει τα ουμπαλα. Αφου σκεφτομαι να παω να κουρευτω με την ψιλη.

 

Ψιλομοιαζουνε αλλα αυτος το χει παραγ@μισει..

 

Δεν θελω να σκεφτομαι πονηρα αλλα δεν ξερω γιατι γινεται.

 

Τις προαλες βγηκαμε μαζι με την παρεα μου. Ξεραμε το σερβιτορο που εχει μια αδυναμια στα αγορακια. Πως ερχεται αναμεσα σε μενα και τον αδερφο μου. Καναμε χαβαλε. Ε πεταει ο αδερφο μου την μαλακια του. Και λεει: δες τον ειναι με μουσια και το μαλλι του πως ειναι. Ε τοτε τα χρειαστηκε και τον γειωσε ο αλλος του λεει: Μια χαρα γκαυλαρος ειναι, ασε που μοιαζζει με ενα μοντελο, πεταγεται εκεινη την στιγμη και η κοπελα ενος φιλου μου και λεει οντως μοιαζεις, μεινε ετσι, μια χαρα εισαι.

 

Ε εγω σιφιλιαστικα. Τα ξυρισα με την κακογλωσσια τους μεσα.

Τσιλ δουδιε!

 

Εκμεταλλευσου το, εχεις αυτοματα περισσοτερες επιλογες ρουχων για αρχη.  Εγω με τον μεγαλο μου αδερφο μου μια περιοδο φοραγαμε ο ενας του αλλου στο πολυ χαλαρο (εχουμε ιδιο σωματοτυπο και πολλααααα χρονια διαφορα) μεχρι που εγω απεκτησα καλο γουστο και το σταματησα :lol:

 

 

Απο κει και περα, λες πως πηρε το ιδιο κινητο με εσενα καποιον καιρο μετα απο σενα. Εγω διαβαζω "Γαμω, τωρα αμα παθει τιποτα κανενα αξεσουαρ απλα εχω καβατζα ιδιο και αν χρειαστει να το πουλησω, πουλαω του αδερφου μου που ειναι πιο καινουριο". :lol:

 

Για το μαλλι δεν εχω αποψη.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@storm, ανταλλάζατε και τις γυναίκες ;

μα έλεος αυτό με τα αδέρφια, ο καθένας πρέπει να ΄χει τη δική του προσωπικότητα (και τα δικά του πράγματα)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαλάρωνα και άκουγα το αι λαβ γιου μέρι τζέιν και η γειτόνισα άρχισε να φωνάζει στο τηλέφωνο  " που εισαι ρε μαλάκα ? που εισαι ρε σκουπίδι ? θα σου κάνω μήνυση ρε πούστη ,

τσι λέω SHUT THE FUCK UP BIAAAAAAAAAAAATCHHHHHH!

 

και βγαίνει στο μπαλκόνι και μου λέει "και εσένα μήνηση

τσι λέω ποιον ειπες πούστη μωρη σαπιοκώλα ?

 

ακόμα φωνάζει και βρίζει , δεν ξέρω αν έκλεισε το τηλέφωνο 

 

μου φαίνεται μουρλή , δικιο δεν έχω? α? :mellow:

1wHUvLr.jpg

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

@storm, ανταλλάζατε και τις γυναίκες ;

Μπαααα  not into that αλλα ομολογουμενως τωρα που το σκεφτομαι, επειδη οπως ειπα ειναι πολυ μεγαλυτερος ειχε αναλογους ηλικιακα στοχους που ισως επηρρεαζαν εμενα να εχω αντιστροφως αναλογους στοχους ηλικιακα. :P

 

 

μα έλεος αυτό με τα αδέρφια, ο καθένας πρέπει να ΄χει τη δική του προσωπικότητα (και τα δικά του πράγματα)

Eλα τωρα, η υπαρξη του ενος δε σημαινει απαραιτητα την υπαρξη του αλλου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπαααα  not into that αλλα ομολογουμενως τωρα που το σκεφτομαι, επειδη οπως ειπα ειναι πολυ μεγαλυτερος ειχε αναλογους ηλικιακα στοχους που ισως επηρρεαζαν εμενα να εχω αντιστροφως αναλογους στοχους ηλικιακα. :P

 

Eλα τωρα, η υπαρξη του ενος δε σημαινει απαραιτητα την υπαρξη του αλλου.

να το προσέξεις..τίθεται έπειτα και το ζήτημα ποιός αντιγράφει ποιόν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@storm, ανταλλάζατε και τις γυναίκες ;

 

μα έλεος αυτό με τα αδέρφια, ο καθένας πρέπει να ΄χει τη δική του προσωπικότητα (και τα δικά του πράγματα)

Ακομα για γυναικα δεν ξερω, αλλα εκει ειναι η κοκκινη γραμμη...

 

Δηλαδη πρεπει να κοιτανε τι κανω εγω για να κανουν. Ειχα τον μικρο που φορουσε προς το παρων μονο τα μποξερακια μου. Τωρα εχω τον μεγαλο που τα φοραει ολα.

 

Ενα σαββατο που ηταν να βγω. Ντυνομαι βαζω ενα κοντο παντελονι και μια μπλουζα, που τα χα αγορασει μεσα στην εβδομαδα, με βλεπει και μου λεει οτι δεν ειναι ωραια και να φορεσω κατι αλλο, εγω με ειχα δει στο καθρεφτη και ηταν καλα. Τον ακουσα ομως και εβαλα αλλα. Ε μολις τα αφησα στο κρεβατι πανω πηγε και τα φορεσε..

 

Του ειπα μαλακα επιτηδες το κανεις. Τι ειναι αυτα.. Απο δω και περα τον γραφω στα @@ μου, οταν μου λεει αυτο δεν ειναι ωραιο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...