Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ποτε δεν χορτασα σε αυτα τα υποτιθεμενα φαγαδικα.

 

Πηγαινα μονο και μονο για να μην μου τα κανεις ΝΑ η πρωην ..

 

Μετα εκανα μια επισκεψη στο διπλανο φαστφουνταδικο να καταλαβει κατι ο λαιμος μου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Τα Goody's μόνο στην Θεσσαλονίκη κλείνουνε ή είναι γενικό το φαινόμενο ;

Για την ιστορία , έγιναν "Thess burger" και λένε έχει το ίδιο σχεδόν μενού αλλά διαφορετική ποιότητα .

Sent from my iPhone using Insomnia

Τα πάντα κλείνουν σε αυτή την χωρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα Goody's μόνο στην Θεσσαλονίκη κλείνουνε ή είναι γενικό το φαινόμενο ;

 

Για την ιστορία , έγιναν "Thess burger" και λένε έχει το ίδιο σχεδόν μενού αλλά διαφορετική ποιότητα .

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Τι; πως; που; :huh:

Το εχω ακουσει αλλά νομιζα πως ειναι μύθος.

Πάντως οπου εχω δει goody's και ξερω πως υπαρχουν καιρο εκει, δεν εχουν κλείσει.....

 

Για ποιο καταστημα συγκεκριμενα λες;

 

Ποτε δεν χορτασα σε αυτα τα υποτιθεμενα φαγαδικα.

 

Πηγαινα μονο και μονο για να μην μου τα κανεις ΝΑ η πρωην ..

 

Μετα εκανα μια επισκεψη στο διπλανο φαστφουνταδικο να καταλαβει κατι ο λαιμος μου...

Με το club παντως χορταινω...και ειμαι απο απο τους ανθρωπους που αποδεδειγμένα τρώνε αρκετα για μεσημερι.... :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Τα Goody's μόνο στην Θεσσαλονίκη κλείνουνε ή είναι γενικό το φαινόμενο ;

 

Για την ιστορία , έγιναν "Thess burger" και λένε έχει το ίδιο σχεδόν μενού αλλά διαφορετική ποιότητα .

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Τι; πως; που; :huh:

Το εχω ακουσει αλλά νομιζα πως ειναι μύθος.

Πάντως οπου εχω δει goody's και ξερω πως υπαρχουν καιρο εκει, δεν εχουν κλείσει.....

 

Για ποιο καταστημα συγκεκριμενα λες;

Ποτε δεν χορτασα σε αυτα τα υποτιθεμενα φαγαδικα.

 

Πηγαινα μονο και μονο για να μην μου τα κανεις ΝΑ η πρωην ..

 

Μετα εκανα μια επισκεψη στο διπλανο φαστφουνταδικο να καταλαβει κατι ο λαιμος μου...

Με το club παντως χορταινω...και ειμαι απο απο τους ανθρωπους που αποδεδειγμένα τρώνε αρκετα για μεσημερι.... :P
Σόγουρα Μπότσαρη και Εκείνο απέναντι απτο τουρκικο ( φτου ) προξενείοSent from my iPhone using Insomnia
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κιθαρίστας ή ντράμερ;

 

drummer ρε

ειδικα αν εισαι ωραιος και στυλατος, κιθαριστες, μπασιστες, τραγουδιαριδες κτλ θα παιρνουν τα leftovers μετα τα live...

 

ασε που οι κιθαριστες εκτος απ την κιθαρα πρεπει να κουρδιζουν και το μυαλο για να καταλαβαινουν ρυθμους περα απ τα 4/4

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ηρθε πριν δυο εβδομαδες ο αδερφος μου απο την αγγλια. Θα κατσει εδω λεει.

 

Μολις ηρθε με βλεπει . Μου λεει τι γαματο μαλλι, παει και κουρευεται το ιδιο.

 

Χτυπαει το κινητο μου το βγαζω για να μιλησω, παλι τα ιδια πολυ καλο κινητο και τετοια(εν τω μεταξυ εχει το s3 και γω το razr xt 910) παει και τοανταλλαζει και σημερα τον βλεπω με το ιδιο κινητο. Γυρναει λιγο το ματι μου..

 

Εχει φερει καμια 10+ παντελονια καμια 20+ μπλουζακια. Εγω αγορασα καναδυο τρεις για μα εχω να φοραω το σαββατο των 5€ και 2 κοντα παντελονια. Ε αν σας πω οτι εγω τις φορεσα 1 με 2 φορες και αυτος (τα δικα μου καμια 5 με6). Αφου με ειδε ενας φιλο του και με ειπε ακομα δεν ηρθε ο αδερφος του καβατζωσαμε τα ρουχα.

 

Με χει νευριασει τρελα.

 

Σημερα μου λεει δωσε μου την ταδε μπλουζα σου να φορεσω, εφαγε το ακυρο του. Αλλα με χει σπασει τα ουμπαλα. Αφου σκεφτομαι να παω να κουρευτω με την ψιλη.

 

Ψιλομοιαζουνε αλλα αυτος το χει παραγ@μισει..

 

Δεν θελω να σκεφτομαι πονηρα αλλα δεν ξερω γιατι γινεται.

 

Τις προαλες βγηκαμε μαζι με την παρεα μου. Ξεραμε το σερβιτορο που εχει μια αδυναμια στα αγορακια. Πως ερχεται αναμεσα σε μενα και τον αδερφο μου. Καναμε χαβαλε. Ε πεταει ο αδερφο μου την μαλακια του. Και λεει: δες τον ειναι με μουσια και το μαλλι του πως ειναι. Ε τοτε τα χρειαστηκε και τον γειωσε ο αλλος του λεει: Μια χαρα γκαυλαρος ειναι, ασε που μοιαζζει με ενα μοντελο, πεταγεται εκεινη την στιγμη και η κοπελα ενος φιλου μου και λεει οντως μοιαζεις, μεινε ετσι, μια χαρα εισαι.

 

Ε εγω σιφιλιαστικα. Τα ξυρισα με την κακογλωσσια τους μεσα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...