Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Ιδια ατομα διαφορετικες αποψεις για το ιδιο θεμα.. Πολυ καλα παμε..

 

Θειος απο Αγγλια τα εγγονια του δεν τα βαζει να κανουν τιποτα, τα αγοραζει iphone 5/ps3 προσεχως ps4 σε παιδι 13 ετων, το αλλο του το εγγονι 19 δεν το παιρνει στο μαγαζι του να δουλεψει, απλα τον αφηνει να ζει στο λονδινο με εξοδα του παππου ή μπαμπα και να κανει το χομπι του να παιζει μπασο. Σε συζητηση που ειχαμε μου ειπε καποια μερα θα καταλαβει οτι δεν μπορει και θα το παρατησει, καθε καλοκαιρι τζαμπα διακοπες κερασμανες απο τον παππου.

 

Ο ιδιος(θειος μου) βλεπει εμας και μια μερα να ξενυχτισουμε και να μην κανουμε τα προβλεπομενα, πχ να βοηθησουμε τον πατερα στην δουλεια, να μην στρωσουμε εμεις το τραπεζι ή αν δεν το μαζεψουμε, του φανηκε περιεργο που δε επλινα τα πιατα εγω με τον αδερφο μου. Αν αγορασουμε εμεισ ενα κινητα στα 4 χρονια μεταχειρησμενα, λενε τα λεφτα τα χετε για πεταμα ή ηταν αναγκη,. Οταν δεν γινονται ολα αυτα μας αραδιαζουν πολλα επιθετα...

 

Πχ τεμπεληδες, κ@λοπαιδα, αχαιρευτα, ολα ετοιμα τα περιμενετε, δεν κανετε καλο κουμαντο κλπ..

 

Αλλα ετσι θα γινεται παντα τα δικα μας τα κουκουλωνουμε και τρεφομαστε με του διπλανου.

 

Τωρα φευγοντας μας λεει" μην κουραζεται την γιαγια" .. Ηθελα να τον πω της θειας σου αλλα εχει χαρη..

Εκτός από την μητέρα μου, δεν με ενδιαφέρει κανένας συγγενής μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

https://www.youtube.com/watch?v=BOByH_iOn88

dream maker, you heart breaker, wherever you're going I'm going your way
 
 
Toufa my bro
Ybb8Toe.jpg

:(

Επεξ/σία από Material_Defender_1032
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...