Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ψ'αχνω καμιά καλή πιτσαρία να φάμε τίποτα που να έχει καλή πίτσα , δηλαδή οχι το κλασσικό ζυμάρι-αφρός , και καλές μακαρονάδες .

 

Περιοχή νότια Θεσσαλονίκη .

 

Έχει κάποιος κάτι κατα νου ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Μπότσαρη , Ανάληψη , Τούμπα ,Ντεπώ , Καλαμαριά , Θέρμη κλπκλπκλπκλπκλπ ... Ολο αυτό πες . Ως τέρμα Μίκρα ξερωγω . Απο Ευζώνων και πέρα πες χοντρικα , αν και Ευζώνων είναι κέντρο ουσιαστικά . 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αδερφε αν βρηκες ντελιβερι απο μποτσαρη για θερμη ή το αντιστροφο εγώ είμαι αεροπλάνο και όχι παπια. <br><br><br>

Sent from my iPad using Insomnia

 

 

επισης τις περισσοτερες περιοχες που ανεφερες τις εχω στο μυαλο μου ως ανατολικη θεσσαλονικη εκτος απο την τουμπα που ειναι το κεντρο της Πολης ΠΑΟΚΟΕΟΕΟΕΟΕΟΕΟΕ

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εν τελει πήραμε απο τη γειτονιά .

 

Γενικά υπάρχει μια λανθασμένη σύγχυση στο συγκεκριμένο θέμα που δυστυχώς έχει καθιερωθεί .

 

Και λέω δυστυχώς διότι τα σημεία Βορράς Νότος κλπ είναι βασικές γνώσεις παιδιού στο Δημοτικό . Ωστόσο κανείς δεν κάθεται να το σκεφτεί .

 

Παραθέτω εικόνες .

 

Παρόλλαυτα , εξακολουθεί η Καλαμαριά πχ να είναι "Ανατολική Θεσσαλονίκη " και το Πανόραμα "Βόρεια" ( ναι , το έχω ακούθσει και αυτό )

post-190624-0-06618100-1376676342_thumb.jpg

post-190624-0-14989700-1376676355_thumb.jpg

post-190624-0-26041300-1376676374_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...

 

Αν εχεις κι αλλα τετοια στείλε. Μ'αρέσει να τα χαζεύω με τις ώρες.

 

Είχα βρει παλιά μια σελίδα με κόμιξ χριστιανικά, όπου ήταν κατα της εξέλιξης και άλλων, αλλα δεν μπορώ να το ξαναβρω ρε γαμώτο. Ήταν απόλαυση για το μυαλό να τα διαβάζεις.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ανακάλυψα ότι έχω ταλέντο στο beach volley κ γενικά σωζω χαμένες μπαλιές Ούγγροι, Τσεχες κ Σερβακια έχουν υποκλιθει στο ταλέντο μου.

Πες στις τσέχες να στη σηκώνουν για να τις καρφώνεις.

 

χαιρετο την παρεα. δεν βρηκα το τοπικ για τους νεοεισερχομενους και ειπα να γραψω εδω :-)

http://www.insomnia.gr/topic/154149-τα-μέλη-του-insomnia-με-photo-τους/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...