Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

http://www.nooz.gr/greece/exase-ti-zoi-tou-gia-ena-eisitirio-pou-den-eixe

 

από τέτοιο βγήκε το "ο τσάμπας πέθανε"?

 

Αναμένουμε 2α παρουσία του Τζάμπα, εμείς οι πιστοί του..οι Τζαμπατζιανοί.;ρ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Χθες δεν είχα όρεξη να κοιμηθώ και έβαλα το pain and gain.λεω Michael Bay είναι θα πέσει κάνα τρέξιμο καμιά έκρηξη....ε στην ώρα απάνω κοιμήθηκα σαν πουλάκι. Τι βαρετή βλακεια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

To iTunes ΕΙΝΑΙ ΓΤΠ.

Δυσχρηστο. Crashαρει. Απαραιτητο.

 

Και δεν κλεινει απ το task manager... nuff said

Από τους κύριους λόγους που δεν θα επέλεγα i device...

 

Αν και ομολογώ πως το εχω εγκαταστήσει αλλά ευτυχώς δεν εξαρτώμαι απο δαύτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από τους κύριους λόγους που δεν θα επέλεγα i device...

 

Αν και ομολογώ πως το εχω εγκαταστήσει αλλά ευτυχώς δεν εξαρτώμαι απο δαύτο.

Δε γινεται να κανεις δουλεια σου μ'αυτο. Παλιοτερα μου φαινεται ηταν καλυτερο, ειχε πολυ πιο φιλικο interface και τα crashαρισματα του ηταν απλα παγωματα του παραθυρου (συνοδευομενα απο καθυστερηση) οταν αλλαζες καρτελα, πχ απο βιβλιοθηκη στο Store. Τωρα πια το interface ειναι WTF, η λειτουργικοτητα του προγραμματος επισης, βαζεις το iPod (λεμε οχι στα eyephone :D) προσπαθεις να κανεις ενα γ@μιο-sync γιατι φυσικα το drag-n-drop μεσω windows explorer απαγορευεται απο τη μαμα... και crashαρει το iTunes, δε κλεινει απο το Χ, δε κλεινει απο task manager και καταληγεις να κανεις restart για εναν "media player".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε γινεται να κανεις δουλεια σου μ'αυτο. Παλιοτερα μου φαινεται ηταν καλυτερο, ειχε πολυ πιο φιλικο interface και τα crashαρισματα του ηταν απλα παγωματα του παραθυρου (συνοδευομενα απο καθυστερηση) οταν αλλαζες καρτελα, πχ απο βιβλιοθηκη στο Store. Τωρα πια το interface ειναι WTF, η λειτουργικοτητα του προγραμματος επισης, βαζεις το iPod (λεμε οχι στα eyephone :D) προσπαθεις να κανεις ενα γ@μιο-sync γιατι φυσικα το drag-n-drop μεσω windows explorer απαγορευεται απο τη μαμα... και crashαρει το iTunes, δε κλεινει απο το Χ, δε κλεινει απο task manager και καταληγεις να κανεις restart για εναν "media player".

 

Επειδή όντως το αητιουνς σε πισι σπαει @@ για τσέκαρε μήπως σου κάνει κάποιο από αυτά:

 

http://mashable.com/2013/07/31/alternatives-to-itunes/#_

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι στο MBP μου είναι πολύ καλό το itunes. :ph34r:

 

Τι λέει μωρέ το πρεζάκι; Το itunes δεν είναι πρόγραμμα, είναι μορφή καρκίνου.

Παρντον αλλά σε πισι κι εμένα μου έβγαζε θέματα, στο μακ μου δεν είχα ποτέ πρόβλημα. Αυτές τις αντιδράσεις δεν θα τις καταλάβω ποτέ.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι στο MBP μου είναι πολύ καλό το itunes.  :ph34r:

 

Τι λέει μωρέ το πρεζάκι; Το itunes δεν είναι πρόγραμμα, είναι μη ιάσιμη και άκρως επιθετική μορφή καρκίνου.

Fixed

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα δεν μου βγάζει κανένα θέμα στον PC. Είναι platform independent το πόσο μη χρηστικό είναι το itunes για εμένα.

 

Μέχρι και το foobar έχει γίνει καλύτερο πλέον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μμμμ, ξαναλέω κρασηζ κτλ δεν παίζουν σε εμένα και δεν έχουν παίξει ποτέ στο μακ. Στο πισι ναι. Δεν ξέρω τι, πώς, γιατί και frankly δε με πολυενδιαφέρει. Γουστάρω πολυ την ταξινόμηση της μουσικής με το συγκεκριμένο πρόγραμμα για διάφορους λόγους που έχω εξηγήσει παλιότερα.

 

Γενικά, γούστα. Να βοηθήσω πήγα, νοτ κουλ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν διεκρινες απολογητικο στυλάκι πλανάσαι πλάνην οικτρά. Ρηλη ντουντ; Τόσο καιρό γράφω εδώ μέσα, you should know better =ρ

 

Πέραν αυτού, απλώς από μία ηλικία και μετά η φάση μακ βερσους πισί κουράζει λίγο. Νταξ, είμαστε αδερφές, ηλίθιοι, πρεζάκια, την έχετε μεγαλύτερη, γελάμε με τις μπλε οθόνες σας και τέτχοια. Κομπλέ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...