Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

1ο:Έχουμε πλυντήριο πιάτων.

2ο:Το westάκι κι εγώ λυώσαμε στο καναπέ.Επειδή πήρα tablet να μαστουριάσω με ιντερνέ,μου τη πέφτει κλαψουρογαβγίζοντας.

Ζήλεια.

Ναι,είναι θηλυκό.

 

μην λετε για πληντυρια πιατων, δεν υπαρχει μεγαλυτερη πικρα απο το να μπορεις να το αγορασεις αλλα να μην εχεις χωρο να το βαλεις μεσα στο σπιτι, σκεφτηκα να το βαλω πανω απο το πληντυριο ρουχων στο μπανιο αλλα δεν μου αρεσει και πολυ σαν ιδεα

 

κουτσαβαααααααααακιιιιιιι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε τα υγρά δεν έχουν διαφορές - σας λέω αγοράζω χρόνια με rand () και ποτέ δεν έχω καταλάβει διαφορά.

 

Οι Bausch & Lomb είναι τίμιοι αλλά τώρα τελευταία που τους βάρεσα κάτι διήμερα με κάτι τρίωρα ύπνου, με πήδησαν. Ξέρω ότι δεν είναι για 20+ ώρες απλά λέω μπας και έχετε βρει τίποτα με μεγαλύτερες ανοχές :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μην λετε για πληντυρια πιατων, δεν υπαρχει μεγαλυτερη πικρα απο το να μπορεις να το αγορασεις αλλα να μην εχεις χωρο να το βαλεις μεσα στο σπιτι, σκεφτηκα να το βαλω πανω απο το πληντυριο ρουχων στο μπανιο αλλα δεν μου αρεσει και πολυ σαν ιδεα

 

κουτσαβαααααααααακιιιιιιι

 το κουτσαβάκι το λένε πολλοί ? γιατι έτσι λέω τη γκόπ καμια φορά

κουτσαβι /κουτσαβάκι / κουριδου / κουράδι και γκόπ γκόπ όταν θέλω να ακούσει σοβαρά αυτό που της λέω (πχ "ΜΗΝ ΚΑΤΡΑΣ !!")  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aqua Lens ... χρησιμοποιώ πολύ και φυσικά δάκρυα για να ενυδατώνουν το ματάκι
με την ζέστη, τις θάλασσες κτλ χρειάζεται και αυτό μια ενυδάτωση.
 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φυσικά δάκρυα δν έχω πάρει ποτέ.

Από καταστήματα οπτικών ειδών ή φαρμακεία τ'αγοράζουμε;

Φαρμακεια.

5 ευρω το κουτακι, εχει μεσα καμια 20αρια.

Εχω καβατζα σχεδον σε ολες μου τις τσαντες...και στο φαρμακειο εννοειται

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το πρωί μετά το gym είχα ξεχάσει να πιω κρεατίνη γιατι έπιασα κουβέντα με εναν και όπως μπαίνω στο λεωφορείο πάω και κάθομαι πίσω στην γαλαρία (καθίσματα γύρω γύρω) 

βγάζω ενα μπουκάλι νερό και ενα polybag με κρεατίνη (ειχα ξεχάσει κ το shaker )
βάζω το πόδι πάνω στο άλλο να κάνω τραπεζάκι να ακουμπήσω το μπουκάλι σταθερά και να ρίξω απο το polybag
και δεν έμπαινε καλά στο μπουκάλι , κούναγε και το λεωφορείο και έφευγε μερική . Είχα γίνει σκατά 

κάτι γριές και ενας γέρος με κοίταζαν περίεργα λες και τους σκότωσα ξέρω γω τι 
είδαν άσπρη και νομίζανε δεν ξέρω τι τέσ πα

τσαντίζομαι και γυρίζω την κρεατίνη στο χέρι και την ρίχνω στο στόμα μου
πίνω λίγο νερό αλλα είχε κολλήσει λίγη στα μπροστά δόντια και κάνω μια κίνηση με το δάχτυλο 
η γκόμενα δίπλα μου τα είχε δει όλα , δεν ξέρω γιατι αλλα φαινόταν να θέλει να βγει απο το τζάμι
είχα κέφια και όπως άκουγα μουσική κούναγα το κεφάλι λες κ ημουν σε club και χορευα 

νομίζω η γκόμενα σκιάχτηκε 
περίεργη άνθρωποι :mellow: εγώ έκανα τη δουλειά μου εκείνους τι τους νοιάζει ?  α? ?   :mellow:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ κοριτσάρες <3



νομίζω η γκόμενα σκιάχτηκε 
περίεργη άνθρωποι :mellow: εγώ έκανα τη δουλειά μου εκείνους τι τους νοιάζει ?  α? ?   :mellow:

 

Ε με τέτοιο πρεζόνι δίπλα της τί νά'κανε ? α? ?

 

 

 

:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε τα υγρά δεν έχουν διαφορές - σας λέω αγοράζω χρόνια με rand () και ποτέ δεν έχω καταλάβει διαφορά.

 

ενα διαστημα που ειχαν βγαλει το renu απο την αγορα δεν καταφερα να βρω υγρο να μου κανει!τα ματια μου φρικαραν και έτσουζαν..thank god αυτο δεν κρατησε πολυ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...