Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Αλλάζει τον προσανατολισμό της οθόνης ανάλογα με το βελάκι που θα πατήσεις. Εμένα μου την γύρισε ανάποδα ο κεφτές...

 

Μόνο σε Intel chipsets.

 

Στα xp πάντως δεν έκανε τίποτα

 

Και στα χρ, ο driver το κάνει ψηλέ.;ρ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα!

 

Ο Lucifer έχει iPhone λέει... Τελικά υπάρχει κανένας mod χωρίς I-κάτι; μ;

 

 

Πωωω ξενέρωσα άσχημα..ακουσε εκεί iphone..

 

 

Κάποια Εύα τον έπεισε να γευτεί το μήλο.

 

We could have saved him.

 

 

έγινε και αυτός τρέντης  :fear:

μείναμε λίγοι mods που το κρατάμε αληθινό

 

 

Τώρα τα είδα αυτά, κατ' αρχήν τον παίρνετε, κατά δεύτερον το πλάνο ήταν απλώς να το δανειστώ για τις διακοπές τώρα με τα τσάμπα internets και τέτοια, αλλά ήταν παροπλισμένο, οπότε το καβάτζωσα. Κι εγώ ντρέπομαι λίγο, αλλά τουλάχιστον η πρώτη μου κίνηση ήταν jailbreak, ευχαριστώ, as you were.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πας να μαζεψεις τα αμαζευτα..

 

αα και σε περιπτωση που βλεπει ινσομνια καποιος γειτονας:κοψε τις μουσικες ρε μαλακα ολο πιανα ντραμς και τετοια ολη μερα  μας γαμησες.και πες στην αλλη που την ειδε σοπρανο 2 η ωρα κυριακατικα να σκασει.ευχαριστω και αι στο διαολο :mad:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τουλάχιστον η πρώτη μου κίνηση ήταν jailbreak

 

...αντί να το βάλεις σε ένα φούρνο μικροκυμάτων σεταρισμένο για 1 ώρα και να τον πετάξεις σε κάποια χωματερή.

 

KYBIAfR.gif

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

“I must not fear. Fear is the mind-killer. Fear is the little-death that brings total obliteration. I will face my fear. I will permit it to pass over me and through me. And when it has gone past I will turn the inner eye to see its path. Where the fear has gone there will be nothing. Only I will remain.”

 

Πολλές φορές την ημέρα επαναληψη

 

Φαντασου να κανουν το Dune σε σειρα σαν το Game of thrones, με τα prequels του γιου του, με ολα τα βιβλια που εγραψε ο ιδιος... Ποσο γαματο θα ηταν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πας να μαζεψεις τα αμαζευτα..

 

That's what she said.

 

...αντί να το βάλεις σε ένα φούρνο μικροκυμάτων σεταρισμένο για 1 ώρα και να τον πετάξεις σε κάποια χωματερή.

 

Δεν έχω κανένα ιδεολογικό μίσος μωρή σαρμούτα, απλώς τα θεωρώ υπερεκτιμημένα.

Αλλά δε λέω και όχι εφόσον η φάση έκατσε έτσι.

 

Λοιπόν αρκετά δικαιολογήθηκα, με αγαπάτε όπως είμαι, τι να κάνουμε τώρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Ειχαν κανει παλιοτερα κατι τηλεταινιες. Καλη προσπαθεια αλλά θελει γερο μπατζετ, μεγαλυτερο ίσως του GoT για να το κανουν γαματο. Επίσης αν στο GoT γκρινιαζουν για αργη πλοκη με το Dune φανταζομαι θα γινει πανικος, αν και επειδη η πλοκη επικεντρώνεται κυρίως σε εναν χαρακτηρα, στην αρχη τουλαχιστον, ισως αυτο εβγαινε σε καλό. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Ειχαν κανει παλιοτερα κατι τηλεταινιες. Καλη προσπαθεια αλλά θελει γερο μπατζετ, μεγαλυτερο ίσως του GoT για να το κανουν γαματο. Επίσης αν στο GoT γκρινιαζουν για αργη πλοκη με το Dune φανταζομαι θα γινει πανικος, αν και επειδη η πλοκη επικεντρώνεται κυρίως σε εναν χαρακτηρα, στην αρχη τουλαχιστον, ισως αυτο εβγαινε σε καλό. 

Ναι τα εχω δει ολα που εχουν βγει, but a geek can always dream

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα τα είδα αυτά, κατ' αρχήν τον παίρνετε, κατά δεύτερον το πλάνο ήταν απλώς να το δανειστώ για τις διακοπές τώρα με τα τσάμπα internets και τέτοια, αλλά ήταν παροπλισμένο, οπότε το καβάτζωσα. Κι εγώ ντρέπομαι λίγο, αλλά τουλάχιστον η πρώτη μου κίνηση ήταν jailbreak, ευχαριστώ, as you were.

 

 

Τώρα, με το bold έτσι, είναι σαν να μας λες ότι είσαι αδελφή και έκανες και μπιντέ.;ρ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα τα είδα αυτά, κατ' αρχήν τον παίρνετε, κατά δεύτερον το πλάνο ήταν απλώς να το δανειστώ για τις διακοπές τώρα με τα τσάμπα internets και τέτοια, αλλά ήταν παροπλισμένο, οπότε το καβάτζωσα. Κι εγώ ντρέπομαι λίγο, αλλά τουλάχιστον η πρώτη μου κίνηση ήταν jailbreak, ευχαριστώ, as you were.

 

Εμείς τον παίρνουμε ή εσύ ρε τρεντοφανμπόι;;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...