Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

.

 

 

 

Και συ σε τι δρόμους συχναζεις παιδάκι μου; Μαυρουλες με αυτήν την συμπεριφορά μόνο στην ευριπιδου εχω συναντήσει από την οποία ευτυχώς δεν περνάω πλέον (κλασική κάθοδος από νομική για κουμουνδουρου για λεωφορείο πριν κάτι αιώνες στα προπτυχιακά χρόνια)

 

 

 

Όχι όχι δε συνέβη σε τόσο χάρντκορ δρόμο όπως η Ευριπίδου(εκεί θα έλεγα τα 'θελα και τα ΄παθα  :P) . Στην Πατησίων ήταν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Πριν φυγεις από Ελλάδα κουμπάρε δημοσιευσε στο ινσο ολες τις επιμαχες κουβεντες μας ,σμσ κοκ

 

 

Έχεις τη συναίνεση μου.

 

Σας λέω το παληκάρι έχει ΜΕΓΑ ταλέντο στις στοιχομυθίες,ριμες,ποιηματάκια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι όχι δε συνέβη σε τόσο χάρντκορ δρόμο όπως η Ευριπίδου. Στην Πατησίων ήταν.

Καλά ναι, δεν εκπλησομαι πλέον. Πιθανότερο είναι να κάνουν πιάτσα και μπροστά στα σπίτια μας εδω που έχουμε φτάσει παρα να εξαφανιστούν από την Πατησίων.

 

Πάντως ειλικρινά δεν μπορω να μπω στην ψυχοσύνθεση όσων θα ψωνίσουν μια τέτοια γυναίκα δεν πα να ταν και η Ριάνα.

 

Πριν φυγεις από Ελλάδα κουμπάρε δημοσιευσε στο ινσο ολες τις επιμαχες κουβεντες μας ,σμσ κοκ

Έχεις τη συναίνεση μου.

Σας λέω το παληκάρι έχει ΜΕΓΑ ταλέντο στις στοιχομυθίες,ριμες,ποιηματάκια

Αλλα στην συντριπτική πλειονότητα τους δεν είναι για δημοσιοποίηση. Σε κάναν luci να τα στείλουμε να κλαστουν με την YiN στο γέλιο.

 

Κοιτάζω τα χθεσινά 25 συνεχόμενα μηνύματα στο viber και με έχει πιάσει νευρικό :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοιτάζω τα χθεσινά 25 συνεχόμενα μηνύματα στο viber και με έχει πιάσει νευρικό :lol:

μαλακα λολ,τα χθεσινά δε λέει μιλούσες μόνο εσύ.

 

τα πιο γαμάτα είναι που μαλώνουμε για το μεταναστευτικό,ρατσισμό,φασισμό,τους γκέι κ φυσικά οι ζουμερές περιγραφές που σου κάνω ενώ στα καπάκια σκάνε οι ρίμες σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά ναι, δεν εκπλησομαι πλέον. Πιθανότερο είναι να κάνουν πιάτσα και μπροστά στα σπίτια μας εδω που έχουμε φτάσει παρα να εξαφανιστούν από την Πατησίων.

 

Πάντως ειλικρινά δεν μπορω να μπω στην ψυχοσύνθεση όσων θα ψωνίσουν μια τέτοια γυναίκα δεν πα να ταν και η Ριάνα.

 

 

Και άμα ήταν η Ναόμι Κάμπελ? http://crimesonair.blogspot.gr/2010/07/blog-post_9114.html

 

Ότι δε θα εξαφανιστούν είναι το μόνο σίγουρο.Θα σου πω φάση που είδα με τα μάτια μου.Ένα βράδυ βλέπω να πιάνουν οι μπάτσοι μία που έκανε πιάτσα. Ε το επόμενα βράδυ την είδα ακριβώς στο ίδιο σημείο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά ναι, δεν εκπλησομαι πλέον. Πιθανότερο είναι να κάνουν πιάτσα και μπροστά στα σπίτια μας εδω που έχουμε φτάσει παρα να εξαφανιστούν από την Πατησίων.

 

Πάντως ειλικρινά δεν μπορω να μπω στην ψυχοσύνθεση όσων θα ψωνίσουν μια τέτοια γυναίκα δεν πα να ταν και η Ριάνα.

 

Αλλα στην συντριπτική πλειονότητα τους δεν είναι για δημοσιοποίηση. Σε κάναν luci να τα στείλουμε να κλαστουν με την YiN στο γέλιο.

 

Κοιτάζω τα χθεσινά 25 συνεχόμενα μηνύματα στο viber και με έχει πιάσει νευρικό :lol:

 

 

μαλακα λολ,τα χθεσινά δε λέει μιλούσες μόνο εσύ.

 

τα πιο γαμάτα είναι που μαλώνουμε για το μεταναστευτικό,ρατσισμό,φασισμό,τους γκέι κ φυσικά οι ζουμερές περιγραφές που σου κάνω ενώ στα καπάκια σκάνε οι ρίμες σου.

 

 

h4D787FD1

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά ο καλύτερος τρόπος να μάθεις κουλές συντομεύσεις είναι να έχεις γάτα. Χτες ο μικρός μου έμαθε τη χρήση του ctrl+alt+βελάκια... Ότι πρέπει για να τρολλάρεις κόσμο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά ο καλύτερος τρόπος να μάθεις κουλές συντομεύσεις είναι να έχεις γάτα. Χτες ο μικρός μου έμαθε τη χρήση του ctrl+alt+βελάκια... Ότι πρέπει για να τρολλάρεις κόσμο.

Τι κάνει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...