Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έφαγα 4 μπιφτέκια, μια πιαταρα πατάτες , χωριάτικη και τα σύνοδεψα με 2 μαυρες μπύρες. Έχω βαρυστομαχιασει κάργα αλλά άξιζε

:D

My story σημερα. Εφαγα 2 μπιφτεκια με απειρες πατατες,με σαλατα-κοτοπουλου και  2 κουτακια coca cola..!!! ΜΟΥ ΗΠΙΑΝΕ ΧΘΕΣ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΜΠΥΡΕΣ οι φιλοι μου και τωρα φανηκα noob ΓΑΜΩ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

 

ΘΑ παίρνω, ανεβαίνω το επόμενο διάστημα, μπορεί και σε λιγότερο από μήνα να είμαι εκεί (εχω ακόμα κάποια θέματα να ρυθμισω με το μάστερ εδω).

 

Σαν λεφτά δεν είναι πολλά και το ξέρω αλλά....υπάρχουν προοπτικές και έχω άμεση ανάγκη ψυχολογικά να φύγω από την Ελλάδα.

Αντε κ με έναν καλό άντρα/σύζυγο στη Γαλλία κουμπάρε.4600 γκέι γάμοι ως τώρα σε όλη την επικράτεια από τις 29/5 που έγινε νόμιμος.

 

 

Καιρός να το γυρίσεις κ συ Τοξοβολικά πλέον με την ευκαιρία

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αντε κ με έναν καλό άντρα/σύζυγο στη Γαλλία κουμπάρε.4600 γκέι γάμοι ως τώρα σε όλη την επικράτεια από τις 29/5 που έγινε νόμιμος.

Καιρός να το γυρίσεις κ συ Τοξοβολικά πλέον με την ευκαιρία

Το κίνημα ενάντια στους γκει, στην χωρα των κρασοτυραδων έχει και γαμώ τα γκομενάκια. Ως αιδοιοδουλος με αυτούς θα συνταχθώ!!!!

 

Ε τι ρε man, να πάω με του δικούς σου; Και αν βγάλω για ροκφορ κανά γκομενακι και μετά το τρίτο μερλο του εξ εν προβενς μου πετάξει κάναν γιανούκο έξω τι κάνω;

 

Πάω να ησυχασω στη Γαλλία, να βρω μια γαλανοματα ξανθιά ανοιχτοχρωμη με μεγάλα βυζια, παρλεβούδα για ρεπρονταξιον. Δεν είμαι για περιπέτειες....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εισαι ντιπ κουμπάρε.

 

 

Γαλλία χωρίς να δοκιμάσεις σεξ με μαυρούλα,τραβέλι κ γκέι είναι σα να πας Παρίσι χωρίς να δεις τον τουρ εφελ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

είμαστε πολύ τυχεροί που γεννηκαμε άνθρωποι,δε συμφωνείτε? και δε γεννηθηκαμε τίποτα φίδια κατσαρίδες ,αραχνες.εγω πιστέυω στην μετενσάρκωση ...ίσως στην επόμενη ζωή να γεννηθω γάτος.Σε κάποια απο τις προηγούμενες ζωές μου πιστέυω πως ήμουν τυραννοσαυρος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εισαι ντιπ κουμπάρε.

Γαλλία χωρίς να δοκιμάσεις σεξ με μαυρούλα,τραβέλι κ γκέι είναι σα να πας Παρίσι χωρίς να δεις τον τουρ εφελ

Ρε φίλε τόσα χρόνια με τις μαυροτσουκαλες τις ελλεΐνιδες και σαν σερνικος λες να πάω για τις ακόμα πιο μαύρες ή για τα femmes με spare parts; Ήμαρτον ρε κουμπάρε.

 

Τι Παρισι με λες;Αντιλαμβάνεσαι ότι πάω στην σαλονικα της Γαλλίας. Το Παρίσι το μισουμε να πουμε. Τι Eiffel Tower 5 σίδερα, κλαιν, εμείς έχουμε τη νότρ νταμ ντε λα γκαρντ!!!!

 

Μη δω αυτοκίνητο με παριζιανικες πινακίδες. Θα κάνω ντου παρέα με τον Φρασουα τον σουγια και τον ναπολεον τον Γκοτζιλα!!!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αντιλαμβάνεσαι ότι πάω στην σαλονικα της Γαλλίας.

Κλιματολογικά πάντως θα ναι σα να σαι σαλόνικα.Η Μασσαλία έχει λίγο χαμηλότερη ετήσια ηλιοφάνεια σε σχέση με Θεσσαλονίκη,λίγο ψυχρότερους χειμώνες (απειροελάχιστα ψυχρότερη βασικά τον Γενάρη πχ) ,αρκετά δροσερότερα καλοκαίρια (σπάνια να δεις 32-33 δηλαδή,στο 28-30 θα παίζεις)κ λίγο χαμηλότερη μέση ετήσια θερμοκρασία.

 

Θα σαι σε μια ιμιτασιόν Σαλόνικα κλιματολογικά.Υποκλήσου.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mια που λέτε για μαυρούλες.. δεν είναι να περπατήσεις μόνος χωρίς κοπέλα ατους δρόμους που συχνάζουν οι μαυρούλες στην Αθήνα.Έρχεται μία καταπάνω μου σίφουνας ''πάμε έλα΄΄ μου λέει. Ντεν έκει λεφτά της λέω.''Πάμε πάμε'' εκεί αυτή.Βρε ντεν έκει μάνι της ξαναλέω.Ούτε ντέκα ευρώ με ρωτάει.''Ούτε!'' λέω και μ' άφησε ήσυχο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευτυχώς που χει καλά κρασά κείθε που πας.

 

.

 

Τι να το κάνω, κρασιά δοκιμάζω συνέχεια αλλά ένα πίνω πάντα, σαμιωτικο νέκταρ. Μετά από 15 χρόνια πρέπει να βρω έναν αντικαταστάτη......

 

Mια που λέτε για μαυρούλες.. δεν είναι να περπατήσεις μόνος χωρίς κοπέλα ατους δρόμους που συχνάζουν οι μαυρούλες στην Αθήνα.Έρχεται μία καταπάνω μου σίφουνας ''πάμε έλα΄΄ μου λέει. Ντεν έκει λεφτά της λέω.''Πάμε πάμε'' εκεί αυτή.Βρε ντεν έκει μάνι της ξαναλέω.Ούτε ντέκα ευρώ με ρωτάει.''Ούτε!'' λέω και μ' άφησε ήσυχο..

Και συ σε τι δρόμους συχναζεις παιδάκι μου; Μαυρουλες με αυτήν την συμπεριφορά μόνο στην ευριπιδου εχω συναντήσει από την οποία ευτυχώς δεν περνάω πλέον (κλασική κάθοδος από νομική για κουμουνδουρου για λεωφορείο πριν κάτι αιώνες στα προπτυχιακά χρόνια)

 

Φαντάζομαι ότι αν πεις το όνομα γνωστού πολιτικού κόμματος θα σε αφήσει ήσυχο πριν το καταλάβεις :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...