Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ε αποφάσισε, το πρώτο ή το δεύτερο? =P

 

ps. Μ'αυτά και μ'αυτά, θυμήθηκα φάση -ηλικία γυμνασίου-που ακούω τον κολλητό να τσιρίζει να κατέβω κάτω.

Τον είχε στείλει η μάνα του να παραλάβει κοτόπουλο από το κρεωπολείο και του άρπαξε τη σακούλα ο δικός μου που τον είχα λάσκα και αλώνιζε. Μία ώρα να το εντοπίσω, είχε προλάβει και το είχε θάψει το αλάνι μου. :-D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Το πολυ πολυ να εχεις εναν πονοκοιλο και να τρεχεις στην τουαλετα...

 

Αν ειναι κοτοπουλο εχει πολλους κινδυνους οπως σαλμονελα ...καλυτερα να το πεταξεις...

 

μια φορά δεν έψησα καλά ενα φιλέτο κοτόπουλο και το κατάλαβα οτι είχε αίμα γιατι γλύκιζε

το είχα φάει όμως και μετά η κοιλιά μου έκανε ήχους

με ενοχλούσε για ώρες και μετά κατάλαβα ότι είχα πιει χαλασμένο γάλα το πρωί γιατι νόμιζα οτι ειναι Μάιος αλλα ήταν Ιούνιος

συνήθως μέχρι 1ος μηνα το πίνω γιατι ειναι καλό , αλλα αυτή τη φορά με πείραξε

είχα ρίξει κλανίδι στην κουζίνα με κλειστή πόρτα και κόντεψα να λιποθυμήσω εκείνη τη μέρα

στο σπίτι μου νομίζανε οτι ψόφησε ο γάτος γιατι είχαν να τον δουν 2 μέρες (είχε τις κλειστές του) και ψάχνανε που μπορεί να μπήκε

δεν ηταν ο γάτος, μια χαρά ήταν αυτός

 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πριν λίγο έτρωγα ψάρι. Μάντεψε με τι το συνόδεψα.  :ph34r:

όταν είχα δει το american pie πήγα να φαω καρπούζι

μάντεψε τι σκέφτηκα :ph34r:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πεπόνι όμως δεν έχει 800 κουκούτσια σε κάθε δαγκωνιά. Το ανοίγεις και βουαλά....ΜΑΜ.

 

Το γαμωκάρπουζο από την άλλη τίγκα. Μου σπάει τα νεύρα......

 

Ξεκίνησα να τρώω καρπούζι το βράδυ γιατί μου άνοιξε η όρεξη από μια φίλη που μου έστειλε φώτο με κάτι σουβλάκια από εκεί που παραθερίζει (ΣΚΥΛΑ γυναίκα) και το μετάνιωσα. Τελικά έφαγα ροδάκινο.

 

FU ΚΑΡΠΟΥΖΙ!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όταν είχα δει το american pie πήγα να φαω καρπούζι

μάντεψε τι σκέφτηκα :ph34r:

 

:ph34r:  :ph34r:  :ph34r:

 

Το πεπόνι όμως δεν έχει 800 κουκούτσια σε κάθε δαγκωνιά. Το ανοίγεις και βουαλά....ΜΑΜ.

 

Το γαμωκάρπουζο από την άλλη τίγκα. Μου σπάει τα νεύρα......

 

Ξεκίνησα να τρώω καρπούζι το βράδυ γιατί μου άνοιξε η όρεξη από μια φίλη που μου έστειλε φώτο με κάτι σουβλάκια από εκεί που παραθερίζει (ΣΚΥΛΑ γυναίκα) και το μετάνιωσα. Τελικά έφαγα ροδάκινο.

 

FU ΚΑΡΠΟΥΖΙ!!!!!

 

Αφού δε μου κάθεται καλά σα γεύση τι να το κάνω που δεν έχει κουκούτσια? Άσε που νομίζω πως υπάρχουν και καρπούζα χωρίς κουκούτσα.   :eek:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...