Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

.Η είσοδος του νίκοτς σε ένα website είναι αρκετή για να το στοιχειώσει.

 

 

 

 

 

Ναι καλά καταλάβατε,το insomnia είναι ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟ. :ph34r:

 

http://www.youtube.com/watch?v=F3W0klg3MzE

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

ποσ να κάνω τη γκόπ γκόπ να σταματήσει να κατουριέται απο τη χαρά της όταν με βλέπει ?
έχει κατουρήσει τα πάντα!
την πήρα αγκαλιά και με κατούρησε!  :ph34r:  :ph34r:  :ph34r:  :ph34r: 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ποσ να κάνω τη γκόπ γκόπ να σταματήσει να κατουριέται απο τη χαρά της όταν με βλέπει ?

έχει κατουρήσει τα πάντα!

την πήρα αγκαλιά και με κατούρησε!  :ph34r:  :ph34r:  :ph34r:  :ph34r: 

 

 

 

o.gif

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

- Στη σελίδα 2 και 3 της φόρμας πρέπει να υπογράψω, αρα να την εκτυπώσω και έπειτα να τη σκανάρω και να τη στειλω ξανα. Δεν μου το ειπε, εκτος και αν μπορώ να υπογράψω εντυπο του Word. Αν δεν ειχα σκανερ θα έπρεπε να ψαχτω αλλου ή αν ήθελα να την παω εκεί θα έπρεπε να παρω τηλ στην ΑΘηνα, να με συνδέσουν με Θεσσ και έπειτα να κλείσω ραντεβου.

Ρε αματσουρ δεν χρειάζεται να παιδεύεσαι, smartphone έχεις? Τα πάντα όλα γίνονται.

 

1) Φωτογραφίζεις την υπογραφή σου, την περνάς με εικόνα copy paste στο word και σε όποιο κείμενο θέλεις.

2) Ακόμα πιο επαγγελματική λύση, βγάζεις φωτογραφία το έντυπο υπογεγραμμένο (προσεκτικά) και το στέλνεις σα φωτο με mail όπου θέλεις. Κανείς δεν μπορεί να διακρίνει αν είναι από σκανερ ή φώτο.

 

Φαίνονται Ταμτακέϊκες λύσεις αλλά από προσωπική εμπειρία το έχουν δεχτεί παντού, από τράπεζες κι οργανισμούς, μέχρι πανεπιστήμια και εταιρίες ιντερνε. Σκάνερ δεν είχα ποτές.

 

Θα ανηφορίσεις εν τέλει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Οχι φετος. Ανηφορισα ξανα στη Θεσσαλονικη. Το βλέπουμε για εξωτερικο. Με ψηνει ενας καθηγητης μου για δουλεια στο Ντουμπαι αλλά είδα οτι πιάνει 30 βαθμους το χειμώνα και 50 το καλοκαιρι και δεν ψηνομαι. :-D

 

 Εχω scanner, σκεφτηκα τη λύση της φωτογραφιας αλλά μου φανηκε πολυ ψευτικο το αποτέλεσμα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σημερα πηγα αεροδρομιο στο Μακεδονιας.

 

Πληρωσα για ενα τεταρτο 4€ ... Στο παρκινγκ..

 

Μου την επεσε και ενας μαυρο που μου ελεγε.. Βισα εχεις βισα εχεις... Λεω το βισα ρε μην κατεβω.. Βισα και κουνουσε το χερι.. Εννοουσε κατσαβιδι.. Λεω οχι..

 

Παει πιο κει βγαζει ενα μαχαιρι και προσπαθει να ανοιξει ενα αμαξι που ελεγε οτι ηταν δικο του...

 

Οτι να ναι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

o.gif

κάτρα παντού , συντριβάνια 

τσσσσ τσσσ εδω και εκεί 

με κατούρησε και είχε μια φάτσα λες και χαμογέλαγε 

της αρέσει να μου μασάει και τα μαλλιά , γιαυτό δεν την αφήνω να κοιμάται στο κρεβάτι μου 

 

μου ήρθε και ενα τραγουδάκι τώρα 

 

γκόπ γκόπ δίχως στοπ κάτρα ρίχνει για auto stop 

σταματάει το αμάξι την κοιτάει και αυτή κατράει 

 

γκόπ γκόπ παίρνει θέση για να χ....σει 

αν σε δει θα σε στοχεύσει

 

το τελευταίο δεν το κάνει , δε εφοδιάζει οπου νάνε , ήθελα να δώσω δυναμική στο τραγούδι   :mellow:  :mellow: 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Οχι φετος. Ανηφορισα ξανα στη Θεσσαλονικη. Το βλέπουμε για εξωτερικο. Με ψηνει ενας καθηγητης μου για δουλεια στο Ντουμπαι αλλά είδα οτι πιάνει 30 βαθμους το χειμώνα και 50 το καλοκαιρι και δεν ψηνομαι. :-D

 

 Εχω scanner, σκεφτηκα τη λύση της φωτογραφιας αλλά μου φανηκε πολυ ψευτικο το αποτέλεσμα!

 

Που θα πας και δε με λες? Θα ρθω ετσι κ αλλιως. 2 τετραγωνικά θέλω να απλώσω το κορμί μου.

 

---------

 

Για όσους δεν ξερουν Αγγλικά.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Οχι φετος. Ανηφορισα ξανα στη Θεσσαλονικη. Το βλέπουμε για εξωτερικο. Με ψηνει ενας καθηγητης μου για δουλεια στο Ντουμπαι αλλά είδα οτι πιάνει 30 βαθμους το χειμώνα και 50 το καλοκαιρι και δεν ψηνομαι. :-D

 

[...]

 

 

 

 

για πόσα στο ντουμπάι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κάτρα παντού , συντριβάνια 

τσσσσ τσσσ εδω και εκεί 

με κατούρησε και είχε μια φάτσα λες και χαμογέλαγε 

της αρέσει να μου μασάει και τα μαλλιά , γιαυτό δεν την αφήνω να κοιμάται στο κρεβάτι μου 

 

μου ήρθε και ενα τραγουδάκι τώρα 

 

γκόπ γκόπ δίχως στοπ κάτρα ρίχνει για auto stop 

σταματάει το αμάξι την κοιτάει και αυτή κατράει 

 

γκόπ γκόπ παίρνει θέση για να χ....σει 

αν σε δει θα σε στοχεύσει

 

το τελευταίο δεν το κάνει , δε εφοδιάζει οπου νάνε , ήθελα να δώσω δυναμική στο τραγούδι   :mellow:  :mellow: 

 

 

Τι έμπνευση είναι αυτή ρε μλκ καλοκαιριάτικα!Πόσο θεούλης!!!  :o

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...