Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Τι ειναι το Uso?? Το googlαρα και δεν νομιζω ειναι United Service Organization :P

κοίτα καλά πίσω απ'τα λόγια μου

μπορεί να βρεις και τρίτη έννοια

:-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οκ νομιζω το πιασα xD Οχι εγω κυριως απο ονειρα τα βλεπω, και μετα απο κατι μηνες ή και χρονια, γινεται ενα γεγονος το οποιο εισαι σιγουρος οτι εχεις ξαναζησει.. Αρα απο τα ονειρα μπορουμε δουμε το μελλον?? :ο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπορεί να μου βρει καποιος λύση πως θα κάνω την γκόπ γκόπ να μην κατουριέται απ τη χαρά της κάθε φορά που με βλέπει ? ...

Οκ νομιζω το πιασα xD Οχι εγω κυριως απο ονειρα τα βλεπω, και μετα απο κατι μηνες ή και χρονια, γινεται ενα γεγονος το οποιο εισαι σιγουρος οτι εχεις ξαναζησει.. Αρα απο τα ονειρα μπορουμε δουμε το μελλον?? :ο

πιστεψε το η όχι αλλα πριν χρόνια "είδα" οτι θα συμβεί κάτι δευτερόλεπτα πριν γίνει (λες και το σκέφτηκα αλλα το είδα σαν εικόνα στο μυαλό μου) και σταμάτησα γλυτώνοντας σοβαρό τραυματισμό. 

οπότε όλα ειναι πιθανά 
ή ο εγκέφαλος μας έχει γαμηθεί απο τα χημικά της ατμόσφαιρας και βλέπουμε αρκούδες 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο εγκεφαλος μας χρησιμοποιει δλδ O CANADA!! Xaxaxa!

 

Εμενα το μεγαλυτερο περιστατικο, ειχε γινει πριν 2 χρονια οταν ειχα βγει βολτα με μια ΦΙΛΗ μου, ειχαμε παει σε μερος που δεν εχω ξαναβρεθει ποτε, και αρχιζουν ολα σε καποια φαση να γινονται τοσο γνωστα, ωσπου συνειδητοποιω οτι το εχω ξαναζησει αυτο και ξεκινουσε η καμερα του ονειρου την στιγμη που καταλαβα οτι κατι τρεχει εδω. Και λεω οκ γνωστα ολα αυτα αλλα υπηρχε και ενα γαλαζιο Seat Ibiza σε καποια φαση αλλα δεν θυμομουν το ποτε ειχε εμφανιστει, ωσπου περναμε με την φιλη μου ενα στενακι και περναει σφαιρα απο μπροστα μας ΓΑΛΑΖΙΟ SEAT IBIZA!! Σηκωθηκε καθε τριχα του σωματος μου εκεινη την στιγμη..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πειναωωωωωωωω και πρεπει να περιμενω ακομα μιση ωρα μεχρι να φαω

τελικά έφαγες? την τύλωσες ? χαχα  :-D 

με εμένα συμβαίνει το ανάποδο

όποτε μαγειρεύω να φαω δεν πεινάω και το αφήνω να κάθεται

όπως λέει η παρομίωσης "τα παιδιά του Ζεβεδαίου πριν πεινάσουν μαγειρεύουν"  B) 

είμαι και εγώ ενας μικρός Ζεβεδαίος 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Ειναι τελειως καθυστερημένοι αυτοί στο βρετανικό συμβούλιο. Εντ οφ στορι. 

 

Τι σου κάναν? Προχθες ήμουν εκεί. Δεν είχα ιδιαίτερο πρόβλημα. Ξεντύθηκα, μου πιάσαν τον κώλο, ντύθηκα, κι έφυγα.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι σου κάναν? Προχθες ήμουν εκεί. Δεν είχα ιδιαίτερο πρόβλημα. Ξεντύθηκα, μου πιάσαν τον κώλο, ντύθηκα, κι έφυγα.

 

- Μου εστειλαν μια φορμα να συμπληρώσω και να τους τη στείλω πίσω με mail. Ως εδω όλα καλα.

- Στη σελίδα 2 και 3 της φόρμας πρέπει να υπογράψω, αρα να την εκτυπώσω και έπειτα να τη σκανάρω και να τη στειλω ξανα. Δεν μου το ειπε, εκτος και αν μπορώ να υπογράψω εντυπο του Word. Αν δεν ειχα σκανερ θα έπρεπε να ψαχτω αλλου ή αν ήθελα να την παω εκεί θα έπρεπε να παρω τηλ στην ΑΘηνα, να με συνδέσουν με Θεσσ και έπειτα να κλείσω ραντεβου.

- Στο πεδίο 1 συμπληρώνω τα στοιχεία μου, στη τελευταία σελίδα λέει ότι αν θελω να μου στείλουν την αίτηση με κουριερ πρέπει να γραψω τη διευθυνση στο πεδίο 3. Στο πεδίο 3 ομως γράφει ότι εκει πρέπει να δηλώσω ποιον τίτλο έχασα και πότε έδωσα εξετάσεις.

-Τέλος, αν δηλώσω ότι θα παω απο εκεί να παρω το αντίγραφο του πτυχιου μου, όταν το βρουν, δεν μπορώ να τους πληρώσω επι τόπου αλλά θα πρέπει να κανω κατάθεση στην Αλφα μπανκ, αν ομως επιλέξω να μου το φέρει κουριερ μπορώ να τον πληρώσω αντικαταβολή ή στην Αλφα μπανκ.

 Αυτά.

 Ουγκ. Μπαουγκ.

 

 Λεω να παω εκει να μου πιάσουν το κωλαράκι, αυτή που μου εστειλε το Mail αν και παντρεμένη φαίνεται ομορφούλα στο google+. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

nikots φαντασου να υπαρχουν ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΑ websites

 

.Η είσοδος του νίκοτς σε ένα website είναι αρκετή για να το στοιχειώσει.

 

 

 

 

 

Ναι καλά καταλάβατε,το insomnia είναι ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟ. :ph34r:

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

nikots φαντασου να υπαρχουν ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΑ websites

και sites με δαίμονες που δαιμονίζουν το pc και γυρνάνε οι οθόνες τη νύχτα   :ph34r:  :ph34r:  :ph34r:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...