Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

πριν λίγες μέρες πήγε να μου πάρει αίμα μια και προσπαθούσε να μου τεστάρει αιματοκρίτη και δεν μπορούσε να μου τρυπήσει το δάχτυλο με βελόνα . Λογικά επειδή χρησιμοποιώ keyboard χρόνια 
σωστά? 

Και σε γειτονα στο εξοχικο ειχε συμβει αυτον το μηνα η ιδια φαση με τις κοτες. Το κακο ειναι πως δε βρηκε την αιτια και το μονο που εκανε ηταν να απομονωσει εκεινες που ηταν επιθετικες. Ρωτησε παντως και αυτο που του ειπαν (αν και εμενα μου φαινεται εντελως ηλιθιο) ειναι πως οι κοτες γευθηκαν το αιμα και το γουσταραν. Επαναλαμβανω ΔΕΝ το πιστευω, αλλα αυτη ειναι η απαντηση που πηρε απο καποιον που ειχε εκτροφειο αν καταλαβα καλα. 

Του ειπε και αλλες μεθοδους περαν της απομονωσης των γυποκοτων αλλα μου φαινονται πολυ animal abuse για να τις γραψω.

 

 

ακόμα και αν έγινε όπως λέει εκείνος και πάλι είναι περίεργο όμως γιατι επρεπε να της επιτεθούν σοβαρα για να γευτούν αίμα με τόσο πούπουλο σε εκείνο το σημείο

εγω έχω ακούσει οτι στα ορνιθοτροφία όσες ψοφάνε τις αλέθουν και τις ταΐζουν στις άλλες (τίποτα δεν πάει χαμένο) οπότε γίνονται κανίβαλοι , αλλα δεν ξέρω κατα πόσο ισχύει 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερες. Πολυ deja vu πεφτει τελευταία... Νοιωθω συχνα αυτο που συμβαινει οτι το εχω ξαναζησει και μερικες φορες ξερω και τι θα γινει στην συνεχεια.. Τι brainfucking πραγματα ειναι αυτα να ουμ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερες. Πολυ deja vu πεφτει τελευταία... Νοιωθω συχνα αυτο που συμβαινει οτι το εχω ξαναζησει και μερικες φορες ξερω και τι θα γινει στην συνεχεια.. Τι brainfucking πραγματα ειναι αυτα να ουμ?

το πάθαινα όταν έπινα σαβούρα USO (unidentified smoking object) :-D 

 

Καλημέρα!

 

Ο Lucifer έχει iPhone λέει... Τελικά υπάρχει κανένας mod χωρίς I-κάτι; μ;

 

έγινε και αυτός τρέντης  :fear:

μείναμε λίγοι mods που το κρατάμε αληθινό

 

mqdefault.jpg

 

 

Ηello :P

wazaaaaaaaaaaaaaaaa!

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...