Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

ξάπλωσα να κοιμηθώ γιατί ένιωθα λιγο κουρασμένος και λέω θα ξυπνήσω νιώθοντας γαμάτα όπως την προηγούμενη εβδομάδα που κοιμήθηκα μεσημέρι (γενικά μεσημέρι σπάνια κοιμάμαι )

ξυπνάω ιδρωμένος με τον ήλιο μες τα μάτια

ΠΟΙΟΣ ΓΑΜΜΜΜΜΜΜΜΕΝΟΣ άνοιξε την μπαλκονόπορτα!!!! (φωνάζω)

γούφ γούφ η γκόπ γκόπ ........... σκάει μύτη απο κάτω απο τοκ κρεβάτι 

και δεν μπορώ και να της θυμώσω χΔ ........ αν ηταν άλλος θα είχε φάει βρισίδι να ξεθυμάνω 
τώρα έμεινα με τον πονοκέφαλο κ τα νεύρα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ξάπλωσα να κοιμηθώ γιατί ένιωθα λιγο κουρασμένος και λέω θα ξυπνήσω νιώθοντας γαμάτα όπως την προηγούμενη εβδομάδα που κοιμήθηκα μεσημέρι (γενικά μεσημέρι σπάνια κοιμάμαι )

 

ξυπνάω ιδρωμένος με τον ήλιο μες τα μάτια

 

ΠΟΙΟΣ ΓΑΜΜΜΜΜΜΜΜΕΝΟΣ άνοιξε την μπαλκονόπορτα!!!! (φωνάζω)

 

γούφ γούφ η γκόπ γκόπ ........... 

 

 

 

Τί σκύλα..!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδιά έχω πρόβλημα με τσι κότες 
στην αρχή τσιμπάνε ενα κόκορα άσπρο με κοντό λειρί και τον έβγαλα απο το περιφραγμένο μέρος του κήπου (πριν του κάνουν ζημιά) και κάνει παρέα με τις σκύλες μου. Μετά μια κότα βγήκε απο την περίφραξη και δεν ήθελε να ξαναμπεί μέσα , την βάζαμε και έβγαινε και έτσι την αφήσαμε και αυτή με τις σκύλες.
σήμερα ακούω βαβούρα και βρίσκω μια άλλη κότα μεσα στην περίφραξη με τις κότες να την έχουν ματώσει . Της βγάλανε σε ενα σημείο τα πούπουλα και της έκαναν πληγή  κοντά στον κώλο (στην μεριά του ποδιού)

και αυτή έξω (της έβαλε κάτι η μάνα μου που ξέρει)

ΓΙΑΤΙ το κάνουν αυτό ? ξέρει κανείς? μου ηρθε να μπω να τις αρχίσω στις κλοτσιές όταν την είδα 
και δεν ειναι μία που το κάνει αυτό να πέσει λεπίδι να ησυχάσουμε , ειναι όλες (ακολουθούν τον κόκορα) 

τις έχουμε για αυγά και τις ταΐζουμε κανονικά καλαμπόκι κ έτσ  
 

Τί σκύλα..!!!

έχει λυσσάξει 
όπου βλέπει ζωντανό δαγκώνει 
το γατόπουλο δε το αφήνω μαζί της , το κρατάει κάτω με το ένα πόδι της και το πλένει σαν μανιακή και αυτό προσπαθεί να ξεφύγει 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδιά έχω πρόβλημα με τσι κότες 

στην αρχή τσιμπάνε ενα κόκορα άσπρο με κοντό λειρί και τον έβγαλα απο το περιφραγμένο μέρος του κήπου (πριν του κάνουν ζημιά) και κάνει παρέα με τις σκύλες μου. Μετά μια κότα βγήκε απο την περίφραξη και δεν ήθελε να ξαναμπεί μέσα , την βάζαμε και έβγαινε και έτσι την αφήσαμε και αυτή με τις σκύλες.

σήμερα ακούω βαβούρα και βρίσκω μια άλλη κότα μεσα στην περίφραξη με τις κότες να την έχουν ματώσει . Της βγάλανε τα πούπουλα και της έκαναν πληγή σε ενα σημείο κοντά στον κώλο (στην μεριά του ποδιού)

 

και αυτή έξω (της έβαλε κάτι η μάνα μου που ξέρει)

 

ΓΙΑΤΙ το κάνουν αυτό ? ξέρει κανείς? μου ηρθε να μπω να τις αρχίσω στις κλοτσιές όταν την είδα 

και δεν ειναι μία που το κάνει αυτό να πέσει λεπίδι να ησυχάσουμε , ειναι όλες (ακολουθούν τον κόκορα) 

 

τις έχουμε για αυγά και τις ταΐζουμε κανονικά καλαμπόκι κ έτσ  

 

έχει λυσσάξει 

όπου βλέπει ζωντανό δαγκώνει 

το γατόπουλο δε το αφήνω μαζί της , το κρατάει κάτω με το ένα πόδι της και το πλένει σαν μανιακή και αυτό προσπαθεί να ξεφύγει 

 

 

0PifyHw.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

 

 

οπότε λεω ψέματα 

μέσα έπεσες 

τέσπα 

 

 

 

Βάλε τις σκύλες στο κοτέτσι και τις κότες έξω

 

 

 

 

οι κοτες ειναι βλαμμένες

μια σφηνώθηκε για ενα βράδυ κάτω απο μια κλούβα και δεν μπορουσε να περπατήσει για μέρες

όταν έγινε καλά πάλι εκεί απο κάτω την βρήκα  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχει λυσσάξει 

όπου βλέπει ζωντανό δαγκώνει 

το γατόπουλο δε το αφήνω μαζί της , το κρατάει κάτω με το ένα πόδι της και το πλένει σαν μανιακή και αυτό προσπαθεί να ξεφύγει 

 

 

 

Καλά την είχα καταλάβει λοιπόν..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

ρε παιδιά έχω πρόβλημα με τσι κότες 

στην αρχή τσιμπάνε ενα κόκορα άσπρο με κοντό λειρί και τον έβγαλα απο το περιφραγμένο μέρος του κήπου (πριν του κάνουν ζημιά) και κάνει παρέα με τις σκύλες μου. Μετά μια κότα βγήκε απο την περίφραξη και δεν ήθελε να ξαναμπεί μέσα , την βάζαμε και έβγαινε και έτσι την αφήσαμε και αυτή με τις σκύλες.

σήμερα ακούω βαβούρα και βρίσκω μια άλλη κότα μεσα στην περίφραξη με τις κότες να την έχουν ματώσει . Της βγάλανε σε ενα σημείο τα πούπουλα και της έκαναν πληγή  κοντά στον κώλο (στην μεριά του ποδιού)

 

και αυτή έξω (της έβαλε κάτι η μάνα μου που ξέρει)

 

ΓΙΑΤΙ το κάνουν αυτό ? ξέρει κανείς? μου ηρθε να μπω να τις αρχίσω στις κλοτσιές όταν την είδα 

και δεν ειναι μία που το κάνει αυτό να πέσει λεπίδι να ησυχάσουμε , ειναι όλες (ακολουθούν τον κόκορα) 

 

τις έχουμε για αυγά και τις ταΐζουμε κανονικά καλαμπόκι κ έτσ  

 

έχει λυσσάξει 

όπου βλέπει ζωντανό δαγκώνει 

το γατόπουλο δε το αφήνω μαζί της , το κρατάει κάτω με το ένα πόδι της και το πλένει σαν μανιακή και αυτό προσπαθεί να ξεφύγει 

 

 

Και σε γειτονα στο εξοχικο ειχε συμβει αυτον το μηνα η ιδια φαση με τις κοτες. Το κακο ειναι πως δε βρηκε την αιτια και το μονο που εκανε ηταν να απομονωσει εκεινες που ηταν επιθετικες. Ρωτησε παντως και αυτο που του ειπαν (αν και εμενα μου φαινεται εντελως ηλιθιο) ειναι πως οι κοτες γευθηκαν το αιμα και το γουσταραν. Επαναλαμβανω ΔΕΝ το πιστευω, αλλα αυτη ειναι η απαντηση που πηρε απο καποιον που ειχε εκτροφειο αν καταλαβα καλα. 

Του ειπε και αλλες μεθοδους περαν της απομονωσης των γυποκοτων αλλα μου φαινονται πολυ animal abuse για να τις γραψω.

 

 

Ασχετο πριν καποιον καιρο ενας ειχε ποσταρει εδω (νομιζω ο frenzy αλλα δεν παιρνω ορκο) ενα gifακι με εναν τυπο που κοιτουσε πονηρα και δαγκωνε το κατω χειλος του. Ασπρομαυρο νομιζω. Καντε μια παραπομπη αν το θυμαστε πληζ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οως γινεται να εχεις μια υπεροχη μερα και μεσα σε 10 λεπτα να σου την μαμησουν και να αποκτησεις πονοκεφαλο..το καλο ειναι οτι με την μαμησε ατομο που τωρα δεν ειναι εδω για να τ'ακουσει.

 

Μακακιες αλλων τις λουζομαι εγω...

 

Τι σκατα γινεται αυτο το καλοκαιρι ολα στραβα πηγαινουν...

 

 

Ή θα πρεπει να τους γραψω ολους στα @@ μου ή να τους ριξω απο ενα καντιλι να ερθουν στα ισια τους. Δεν γινεται πριν 2 εβδομαδες να εχω σκοτωθει με 2 συγφενικα μου προσωπα για ενα θεμα και τωρα να ξαναγινεται η ιδια μακακια.. Ε θα τα ακουσει για τα καλα και οπου παει..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...