Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Όχι ότι θέλω να σε αγχώσω αλλά ο κοπτήρας είναι περίεργος. Για να σταθεί το χτίσιμο βάζουν πολύ μεγαλύτερο πάχος από όσο έφυγε.

 

Εμένα ο δεξής μου κοπτήρας είναι διπλάσιος από τον αριστερό  :unsure:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

χεχε καλα που τα περνάω στις διακοπές....



διάλειμμα.

έχω τρελαθέι στο fifa 13 .Δε περιγράφω άλλο

Καλοί μου ανθρωποι!!

Συνεχίστε

επαιζα τρεις ωρες left for dead 2 και μόλις βγάλαμε πίστα που παίζαμε για 5 φορά, μας πέταξε έξω...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το κακό είναι οτι ήταν κατεβασμένη οπότε δεν έπαιζε απο εκείνο το σημείο και μετά καθόλου... απογοήτευση, τόση προσπάθεια, τόσα ζόμπια... τζάμπα

  :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η μακακια ειναι οτι οταν χτυπας πχ σε δαχτυλο/δοντι πως τυχαινει να πρεπει να χρησιμοποιησεις αυτο καθε φορα..

 

Και να κατεβαζεις τα ευαγγελια απο το σιτε της εκκλησιας..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η μακακια ειναι οτι οταν χτυπας πχ σε δαχτυλο/δοντι πως τυχαινει να πρεπει να χρησιμοποιησεις αυτο καθε φορα..

 

Και να κατεβαζεις τα ευαγγελια απο το σιτε της εκκλησιας..

 και όλο αφαιρείσαι και το πειράζεις..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

εσύ δεν έλεγες οτι είχες μια γκόμενα πιτσιρικάς που δεν ηξερες τι σου γίνετε και μονο με αυτή ειχες νταραβέρι ?

τώρα γίνανε 9 ? μηπως είσαι bisexual ρε άνθρωπα ?

μη γαμή, δεν είμαι bi να μην επαναλαμβάνομαι.

 

Το γεγονός οτι μπορώ σεξουαλικά να λειτουργήσω με γυναίκα έχει μηδέν σχέση με τον σεξ προσανατολισμό μου.Κ συ ίσως μπορέσεις να πας με άνδρα κ να καλοπεράσεις αρκεί να κάνεις φόκους στη σεξουαλική συμπεριφορά όχι στο φύλο.Όλα στο μυαλό είναι.Μεγάλη μερίδα άνθρωπων λογικά είναι ικανοί να πάνε με το ίδιο φύλο κ να καλοπεράσουν αρκεί η κόμπλα κ οι παπατζοσκέψεις να μην κάνουν interfere.Ψήσου κ δοκίμασε με άνδρα θα δεις πως είναι αν κάνεις φόκους μόνο στη σεξουαλική συμπεριφορά/δραστηριότητα πάνω στη καύλα.

 

Επίσης άλλο ότι είχα μια της πλάκας σχέση με γυναίκα όταν ήμουν μικρός κ άλλο με πόσες έχω υπάρξει σεξουαλικά ενεργός.Λέμε έχω μηδέν έλξη προς το γυναικείο φύλο,υπό του μηδενός.Σχεδόν όλες τις φορές που πήγα με γκόμενα ήταν είτε επειδή δεν είχα κάτι καλύτερο να κάνω για να περάσει η ώρα ή επειδή κολακεύτικα από τη προσοχή που γενικά εισπράτω από αυτές κ ήθελα να ανταποδώσω.Επίσης με εξαίρεση την 9η που έγινε πριν μερικούς μήνες (κ συνεναιτικά με τον άντρα μου) η τελευταία φορά που είχα υπάρξει σεξουαλικά ενεργός με γυναίκα ήταν 10 χρόνια πριν .Τέλη του 2003 (ήταν Ινδή btw λολ).

 

Οι γνήσιες σεξουαλικές,ερωτικές,συναισθηματικές έλξεις μου αφορούν αποκλειστικά κ μόνο στους άνδρες.Period.Αν είχα γνήσιες έλξεις και προς γυναίκες τότε ναι θα ήμουν bi.Βασικά πιο γκέτσης από μένα δε πάει.Με εννόησες μικρέ?

Επεξ/σία από Τοξοβόλος_UK_
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδώ giorgarello και πρώην σλαη

 

Ο ΠΟΥΣΤΗΣ ΠΟΥ ΜΕ ΕΚΑΝΕ ΡΗΠΟΡΤ ΕΠΕΙΔΗ ΤΟΥ ΕΚΑΝΑ ΠΛΑΚΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΡΟΛΑΒΕΙ ΝΑ ΔΕΙ ΤΟ ΦΩΣ ΤΟΥ ΗΛΙΟΥ. ΜΕ ΟΛΗ ΜΟΥ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ, ΨΟΦΑ!

 

Στην απίθανη περίπτωση λέμε τώρα που αυτό αναφέρεται στο πρόσωπο του Τριμέγιστου Τόξου της καρδιάς σας να ενημερώσω το κοινό μου πως αναφορές πλέον δε κάνω ή κάνω πολύ πολύ σπάνια.Αυτές συνήθως αφορούν μηχανολογικά ζητήματα ή στο τσακιρ κέφι αλλαγή τίτλου σε θρεντ,προσθήκη πολ κοκ.

 

Σε ότι αφορά τα ποστ σας content wise γενικά γραμμένους σας έχω στις μεγάλες μπάλες μου.Συνήθως όμως σας βαριέμαι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρες, μία έμεινε. Να ξεκουραστώ λίγο γιατί δεν την παλεύω...

 

H φοροδιαφυγή στην Κρήτη, λέει το ΣΔΟΕ, ξεπερνάει το 80%. Τι κάμετε ωρέ σύντεκνοι, ο Ανδρέας πέθανε συνέλθετε!

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν έφυγε το κομμάτι εκείνη την ώρα , μάλλον ράγισε και το βράδυ άρχισε ο πόνος. το πρωί κατάλαβα λείπει κομμάτι..

 

 μου θυμίζει το joey απο τα Φιλαράκια με το how you doing

 

τι μου θύμισες ...

μικρός ήθελα να κάνω πέσιμο σε μια γκόμενα αλλα με αστείο τρόπο

και κάνω σε μια μεγαλύτερη how you doin? και μου λέει τι θε ρε μαλάκα?

ακόμα το θυμάμαι και γελάω

 

ηταν χυλόπιτα ninja , σε χτυπάει πριν τη δεις

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

την ατακα δεν τη ριχνεις με αστειο τροπο.οπως ειχε πει ο τζοι ξεκαρεις πανω κατω και με ωραιο βλεματακι το ριχνεις.θελει τεχνη και να πετυχεις φαν απο τα φιλαρακια..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε αυτά είμαι καλός αλλα έπεσα σε ξυνόμηλο
όταν το είπε έβαλα τα γέλια και έπιασε γραμμή και με είδε αλλιώς
too bad με αυτό που είπε με έκανε να την δω και εγώ με άλλο μάτι
κάποια πράγματα δεν προχωράνε και δεν τα ζορίζω
 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...