Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στο μεταξύ, τρεις φορές μέσα σε ένα 24ωρο άνοιξε και έκλεισε αναψυκτήριο στα Γιαννιτσά Πέλλας, το οποίο στερείτο άδεια λειτουργίας αλλά και άδεια πισίνας.

Αστυνομικοί συνέλαβαν αρχικά τον υπεύθυνο, αλλά η επιχείρηση συνέχιζε να λειτουργεί κανονικά. Το ίδιο συνέβη όταν οι αστυνομικοί συνέλαβαν και τον δεύτερο προσωρινά υπεύθυνο. Το αναψυκτήριο έκλεισε τελικά στην τρίτη αστυνομική έφοδο όταν συνελήφθη τρίτος προσωρινά υπεύθυνος. Η 36χρονη ιδιοκτήτρια της επιχείρησης αναζητείται.

 

Και ο δικός μου ο καριόλης κλείνει στις 11.

Που 'σαι μωρή KilliK, δημοκρατία δε θέλαμε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Στην αναμονή να τελειώσει το πλυντήριο. Σκούπισμα/σφουγγάρισμα/ξεσκόνισμα όλο το σπίτι. Νιώθω σχεδόν σαν νοικοκυρά. FML.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πλακα πλακα, μου ειχε αφησει τραυματα, και το συνηδητοποιησα (αν γραφετε ετσι) προχθες που την είχε ο alpha. Πάντα με τρομαζε η σκηνη που αυτος εκανε τον κασκαντερ και σκαγαν δεξια αριστερα εκρηξεις.

 

 Εγω θυμαμαι προσπαθουσαμε με ενα φίλο στο 15:10 να καταλαβουμε αν φαίνεται ρώγα ή οχι. Εκανε γραμμες και το vhs και δεν βγάζαμε συμπερασμα. :-D

http://www.youtube.com/watch?v=E6_GJtxTjRk

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ποιος ειναι ο δικος σου λουλουσιφερ? Εχεις αναψυκτηριο?

 

Εχει. Σε μια πλατεία που την λένε πλατεία Θεσσαλονίκης, και υπάρχει μόνιμα ενας μπασίστας που παίζει σε μια γωνία και ζητάει λεφτά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το σιδερωμα πρεπει να γινεται τελευταια στιγμη. Διαλεγεις κατι απτη στοιβα και το σιδερωνεις πριν βγεις. Αυτο εμαθα το διαστημα που ελειπε η μμαμμμα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Εγω θυμαμαι προσπαθουσαμε με ενα φίλο στο 15:10 να καταλαβουμε αν φαίνεται ρώγα ή οχι. Εκανε γραμμες και το vhs και δεν βγάζαμε συμπερασμα. :-D

http://www.youtube.com/watch?v=E6_GJtxTjRk

 

Αθωες εποχές τότε. Και μονο στην ιδέα οτι μπορεί και να φαίνεται η ρωγα, είχαμε υλικό για μια βδομάδα. Τωρα, οι νεοι, ολα στο πιάτο τα θέλουνε.

 

-----

 

Μα ακου στοιχο ρε πουστη:

 

'' Το πρόβλημα δεν έλυσες το οικονομικό, και θέμα δημιουργησες μανούλι νομικό. ''

 

Πόσα κιλά έμπνευση!!!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το σιδερωμα πρεπει να γινεται τελευταια στιγμη. Διαλεγεις κατι απτη στοιβα και το σιδερωνεις πριν βγεις. Αυτο εμαθα το διαστημα που ελειπε η μμαμμμα.

Δεν μπορώ να το κάνω αυτό αγαπητέ.

Ή όλα ή τίποτα.

Βγαίνει ο Sheldon Cooper από μέσα μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...