Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εγω αμα πάω να κάνω παιχνίδι με γκόμενα και δω οτι δεν γουστάρει λέω απο μέσα μου "ναι μωρή , σε χαλάω"
πάντα ρε , δεν ξέρω πως μου έρχεται αχχαχαχαχαχαχαχαχ
αλλα δεν έχω σκοτιστεί ποτέ , δεν μπορούμε να αρέσουμε σε όλους , αν δεν γουστάρει πάνε παρακάτω 

μου έχει κάτσει περίεργη φάση απο πριν μπω στο στρατό
ειναι μια γκόμενα , με γουστάρει και το δείχνει , μου το έχει πει και άτομο οτι γουστάρει , γουστάρω και εγώ αλλα το πράγμα κολλάει σε ενα θέμα και αποφεύγω να βρίσκομαι στον ίδιο χώρο μαζι της

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

τι να κάνω ρε γμτ.. χμμ..
να τα γαμήσω όλα και να κάνω αυτό που θέλω? θα έρθουν τα πάνω κάτω όμως 
ρίχτε καμια ιδέα  :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

'' Κλεφτρονι και τζεντλεμαν κλεφτρονι, αερας ειναι η ζωη, σε εγχρωμο μπαλόνι... ''

 

Με μια ανάσα: Αυτο δεν ειναι με το Μαρινακι που τα ειχε με τον Ιακωβο που αποδείχτηκε λαμογιο και πήγε να κλεψει βιντεο απο το μαγαζι του μπαμπα της; Και η μανα του Ψαλτη ηταν χοντρη που του επλυνε το πτυχιο στα χρωματιστα και του εφερνε νυφες; εεε; αυτο δεν ειναι; 

 

Έχω σταμπάρει ένα μωρό. Το βλέπω έξω για ποτό, το κάνουν πολλοί φίλοι tag στο fb και προχτές είμαι σε πεζόδρομο και μιλάω στο κινητό και περνάει από μπροστά. 

 

Παίρνω το λάγνο βλέμμα μου, σκάει στα γέλια αυτή και όλοι όσοι με είδαν και πάω στο μαγαζί ενός φίλου και του λέω πόσο με αρέσ(κ)ει το μωρό.

 

Σήμερα είμαι στο μαγαζί κατά της 3 για να τελειώσω κάτι. Αυτή ήταν στην ταβέρνα απέναντι και περνάει από το μαγαζί μπροστά. Γυρνάει και κοιτάει μέσα... περπατάει και κοιτάει... μέχρι να περάσει όλη τη βιτρίνα.

 

"Ντάξ" λέω "το μωρό ψήνεται και θα της είπε κάτι ο φίλος, δεν μπορεί να είναι σύμπτωση". Μετά από λίγο ξανά περνάει και κοιτάει ακόμα πιο έντονα. "Πέσε πίτα να σε φάω" υπόθεση σκέφτομαι και ήδη ετοιμάζω σχέδιο πτήσης.

 

Μετά από λίγο περνάνε και κάτι τουρίστριες και αυτές το ίδιο. "Οκ" λέω "είμαι κουκλάκι ζωγραφιστό αλλά όχι και έτσι ρε" ... μέχρι που κατάλαβα ότι ντάλα μεσημέρι η βιτρίνα μου καθρεφτίζει και όλες οι γκόμενες περνάνε και κοιτάνε τον εαυτό τους στον καθρέφτη 

 

 Παραλίγο θα ήσουν μεγαλος εραστης εξ κομαντάντε. :-D Αν ήσουν ακομα στην 29Φ όλο και καποια απελπισμένη αναρχοχύπισσα θα σου καθοταν αλλά επελεξες αλλο δρομο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περιληπτικά ένα θρησκομανείς χρυσαυγίτης μας απειλούσε ότι "θα φάμε καλά".

 

 Τι θα φαμε; Οποιος κρατησε το ποστ ας το στειλει! πλζ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με μια ανάσα: Αυτο δεν ειναι με το Μαρινακι που τα ειχε με τον Ιακωβο που αποδείχτηκε λαμογιο και πήγε να κλεψει βιντεο απο το μαγαζι του μπαμπα της; Και η μανα του Ψαλτη ηταν χοντρη που του επλυνε το πτυχιο στα χρωματιστα και του εφερνε νυφες; εεε; αυτο δεν ειναι; 

 

Αυτο ακριβώς. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Ταινιαρα.&-

 

Πλακα πλακα, μου ειχε αφησει τραυματα, και το συνηδητοποιησα (αν γραφετε ετσι) προχθες που την είχε ο alpha. Πάντα με τρομαζε η σκηνη που αυτος εκανε τον κασκαντερ και σκαγαν δεξια αριστερα εκρηξεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...