Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Μην μασας..

 

Τιποτα δεν ειναι. Πλεον ολοι οι οδοντιατροι εχουν εξελιχθει και δεν καταλαβαινεις τιποτα..

 

Μπροστα ή πισω δοντι εσπασε;

 

Πως εγινε; Απο τροφη ή πεσιμο;

 

Κριμα παντως.. Τζαμπα ταλαιπωρια και λεφτα..

 

 

 

 

χαχα τίποτα δεν μου έκανε :-D

θέλει απονεύρωση λέει και δεν προλαβαίνει γιατί αύριο φεύγει διακοπές κι αυτή

χαχα θα περάσω την άδειά μου πονώντας

χαχαχα

:-(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαχα τίποτα δεν μου έκανε :-D

θέλει απονεύρωση λέει και δεν προλαβαίνει γιατί αύριο φεύγει διακοπές κι αυτή

χαχα θα περάσω την άδειά μου πονώντας

χαχαχα

:-(

οοο φακ... 

 

Τουλαχιστον ειναι πισω?

 

Ολοι οι οδοντιατροι μαζι φευγουν διακοπες?

 

Και η δικια μου με ειπε οτι αυτην την εβδομαδα κλεινει και θα παει διακοπες.

 

Τελικα απο φαγητο το επαθες ή πεσιμο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδώ giorgarello και πρώην σλαη

 

Ο ΠΟΥΣΤΗΣ ΠΟΥ ΜΕ ΕΚΑΝΕ ΡΗΠΟΡΤ ΕΠΕΙΔΗ ΤΟΥ ΕΚΑΝΑ ΠΛΑΚΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΡΟΛΑΒΕΙ ΝΑ ΔΕΙ ΤΟ ΦΩΣ ΤΟΥ ΗΛΙΟΥ. ΜΕ ΟΛΗ ΜΟΥ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ, ΨΟΦΑ!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ έχω πηδήξει κ 9 γκόμενες όμως στη ζωή μου.Την 9η κ τελευταία σε παρτούζα πριν μερικούς μήνες με την έταιρη ανωμαλάρα άνδρα μου.Εσύ τι έχεις να ε-πηδήξεις;

εσύ δεν έλεγες οτι είχες μια γκόμενα πιτσιρικάς που δεν ηξερες τι σου γίνετε και μονο με αυτή ειχες νταραβέρι ?

τώρα γίνανε 9 ? μηπως είσαι bisexual ρε άνθρωπα ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω σταμπάρει ένα μωρό. Το βλέπω έξω για ποτό, το κάνουν πολλοί φίλοι tag στο fb και προχτές είμαι σε πεζόδρομο και μιλάω στο κινητό και περνάει από μπροστά. 

 

Παίρνω το λάγνο βλέμμα μου, σκάει στα γέλια αυτή και όλοι όσοι με είδαν και πάω στο μαγαζί ενός φίλου και του λέω πόσο με αρέσ(κ)ει το μωρό.

 

Σήμερα είμαι στο μαγαζί κατά της 3 για να τελειώσω κάτι. Αυτή ήταν στην ταβέρνα απέναντι και περνάει από το μαγαζί μπροστά. Γυρνάει και κοιτάει μέσα... περπατάει και κοιτάει... μέχρι να περάσει όλη τη βιτρίνα.

 

"Ντάξ" λέω "το μωρό ψήνεται και θα της είπε κάτι ο φίλος, δεν μπορεί να είναι σύμπτωση". Μετά από λίγο ξανά περνάει και κοιτάει ακόμα πιο έντονα. "Πέσε πίτα να σε φάω" υπόθεση σκέφτομαι και ήδη ετοιμάζω σχέδιο πτήσης.

 

Μετά από λίγο περνάνε και κάτι τουρίστριες και αυτές το ίδιο. "Οκ" λέω "είμαι κουκλάκι ζωγραφιστό αλλά όχι και έτσι ρε" ... μέχρι που κατάλαβα ότι ντάλα μεσημέρι η βιτρίνα μου καθρεφτίζει και όλες οι γκόμενες περνάνε και κοιτάνε τον εαυτό τους στον καθρέφτη 

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...