Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

  • Moderators

Ειναι ενα @#Ηtc Leo το οποιο παιζει να ειναι και χαλασμενο και σε ποιον να το φορτωσουμε? "Στον stormrain ρε συ, ξερει απο αυτα". Γιατι δεν κλεινω το στομα μου, γιατι???

 

Του οποιου ο κατοχος ηθελε να του βαλω android γιατι ειναι γαματο. Φυσικα το ανοιγω και η οθονη αφης δε δουλευει. Παιρνω τηλ και του το λεω και η απαντηση ειναι "Α ναι ρε συ, ξεχασα να στο πω, θα το φτιαξεις ε? Και μην ξεχασεις το android, ποτε λες να το χουμε γιατι θα φυγω και για διακοπες" 

Ναι θα γεννησω μια οθονη ετσι εδω που καθομαι, χαλαρα μωρε, η δουλεια μας να γινει.

 

Θα την δω τεχνικος γνωστης εταιρειας και θα το βγαλω με υγρασια μου φαινεται. Σιχτιρ δεν ξαναμιλαω.

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και εμένα αυτά μου κάνανε οταν τους έφτιαχνα τα pc και μου φέρνει μια μέρα ενας γνωστός (φίλος και καλά ) και μου λέει ελα ρε μη βαριέσαι
παίρνω και εγώ το pc , το ανοίγω στο πλάι και πετάω ενα ποτήρι νερό μέσα και αρχίζει να ουρλιάζει ο τυπος , μπέρδευε τα λόγια του απο το σοκ 

του λεω είπα μη δίψαγε 

τόσα χρόνια μετά ούτε ενας δεν με ενόχλησε 

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοίτα τώρα τι γίνεται...

Τρία χρόνια ετοιμαζόταν το κορίτσι να παίξει την Τζανις Τζόπλιν και ακυρώθηκε το προτζεκτ.

...ανατριχίλα much? >

και που έπρεπε να τρέξει μια τέτοια φωνάρα για να δει στον ήλιο μοίρα? Αι στο ζεν δηλαδή...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω ερωτεύτηκα μια μπαργούμαν που τη γουστάρει ο τετραπλάσιος σε όγκο από εμένα μπράβος του μαγαζιού.

Να με θυμάστε με αγάπη.

βαρα μια διπλή.

 

τα θετικα: θα κοιμηθεις σαν πουλακι

 

τα αρνητικα: θα πρεπει να επαναλαβεις για αρκετα βράδια.

 

απαντραβακαιμιαπαχια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>Νομίζω ερωτεύτηκα μια μπαργούμαν που τη γουστάρει ο τετραπλάσιος σε όγκο από εμένα μπράβος του μαγαζιού.</p>

<p>Να με θυμάστε με αγάπη.</p>

 

Goodbye.gif

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...