Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εννοείται ρε συ τι είναι αυτά που ρωτάς?!?... :mellow:...  Θα πρέπει όλη την ώρα να προσέχεις μη φας καμία αδέσποτη από το karate chin. Αν θες τη συμβουλή μου μακριά από Κινέζες και από πινέζες.

ναι ρε , τρελός είσαι? 

Τζαμαϊκανή θα βρω 

 

 

430382_356785614411563_1487420949_n.jpg

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

έχουμε μια κότα που η μάνα μου λέει οτι ειναι κόκορας
τέσπα 
ακούω να σκούζει και την βλέπω να έχει μπει στο κοτέτσι και να την τσιμπάνε οι άλλες κότες 
μου γυρνάει το μυαλό πρωινιάτικο και κάνω ντου στο κοτέτσι
μου ορμάει ο κόκορας και τον αποφευγω και μετά όλες οι κότες ερχόντουσαν να με τσιμπήσουν μαζι με τον κόκορα 
μπαίνει μέσα η σκύλα μου όπως είχα ανοιχτό το κοτέτσι γιατι ειναι φραγμένο μέρος του κήπου που έχω και τα σκυλιά και ξαφνικά ηρέμησαν

ΛΟΛ! παίζει να χεστήκανε λίγο ?

η φάση ειναι οτι αυτή η κότα κοιμάται πάνω στη σκύλα μου το βράδυ  :huh: 

περίεργα τα ζώα 
παλιά είχαμε μια αρσενική γαλοπούλα που πήδαγε τις γλάστρες και τις έσπαγε  :-D 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο κοκορας εχει λυρη και μεγαλα φτερα πισω στην ουρα.. Κανει μπαμ αν ειναι κοκορας.

 

Ναι μερικες φορες τσιμπανε οι μαμημενες..

 

Εγω μια φορα της ειδα εξω απο το κοτετσι. Παω ανοιγω τα χερια μου. Οι 4 απο τις 6 μπηκανε μεσα, οι αλλες μου κανανε τριπλα.. Τις κυνηγουσα ενα τεταρτο.. Με νευριασαν, τις κυνηγησα μετα ξεχωριστα μολις της εφτανα απλωνα το χερι μου της επιανα απο την ραχη και της πετουσα μεσα.. Αν με εβλεπε κανεις θα ελεγε παει τρελαθηκε αυτος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμένα οταν με βλέπουν ή παγώνουν και δεν κουνιούνται (κάθονται κάτω) συνήθως 

μια φορά είχαμε στην ταράτσα ενα κόκορα για κατοικίδιο και μου είχε επιτεθεί και τον έπιασα και τον χαιδευα και κόντεψε να τρελαθεί, μετά απο αυτό ηταν λες και πάθαινε επιληψία όποτε με έβλεπε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχουμε μια κότα που η μάνα μου λέει οτι ειναι κόκορας

τέσπα 

ακούω να σκούζει και την βλέπω να έχει μπει στο κοτέτσι και να την τσιμπάνε οι άλλες κότες 

μου γυρνάει το μυαλό πρωινιάτικο και κάνω ντου στο κοτέτσι

μου ορμάει ο κόκορας και τον αποφευγω και μετά όλες οι κότες ερχόντουσαν να με τσιμπήσουν μαζι με τον κόκορα 

μπαίνει μέσα η σκύλα μου όπως είχα ανοιχτό το κοτέτσι γιατι ειναι φραγμένο μέρος του κήπου που έχω και τα σκυλιά και ξαφνικά ηρέμησαν

 

ΛΟΛ! παίζει να χεστήκανε λίγο ?

 

η φάση ειναι οτι αυτή η κότα κοιμάται πάνω στη σκύλα μου το βράδυ  :huh:

περίεργα τα ζώα 

παλιά είχαμε μια αρσενική γαλοπούλα που πήδαγε τις γλάστρες και τις έσπαγε  :-D 

 

 

 

Such is life in the Zone.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είχα αυταπάτες ότι το topic θα υπήρχε για πολύ, αλλά το insta lock μέσα στον Αύγουστο μου έκοψε τα φτερά. Τώρα το follow up "Περί μαύρου μορίου." δε θα γίνει ποτέ πραγματικότητα.

 

qrf69Fa.jpg

 

Το inbox δεν είναι πια γεμάτο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...