Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

 Αυτο με το καλό παιδι το έλεγε και ο παλιατζης που περνουσε κοντα απο το σπίτι μου στη Θεσσ. Είναι όντως τόσο καλά παιδιά ή μας δουλεύουν; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιστεύω πως οφείλεται στο setup που έχουν, τα ηχεία και το μικρόφωνο εννοώ. Δε θα μου έκανε εντύπωση αν πρόκειται για κάτι που περνάει από γενιά σε γενιά όπως μια συνταγή για σπιτικό γλυκό ή η ψήφος. Αυτό και το κάπνισμα από τα 5.

 

Είναι σαν τη συνταγή της κοκα κόλα. Είναι αυτό που ξεχωρίζει τον αυθεντικό απ'τον σκάρτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντωμεταξυ ποσο γελοιο που θελουν και λεφτα για να μαζεψουν κατι.

 

 Κι ούτε καν κόβουν απόδειξη.

 

Νεκροθάφτες

 

http://www.slang.gr/lemma/show/opalakias_11480

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η απέναντι βάραγε το 8χρονο παιδί της
αμα κάνεις καταγγελία που πρέπει να την κάνεις ? έχει αποτέλεσμα η να της δώσω χαστούκια να συνέρθει ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαίρετε. Σκατά στις εφορίες.

Δεν καταλαβαίνω ένα πράγμα. Έχουμε δυο γραφεία, στο ένα γίνεται της πουτάνας από κόσμο που περιμένει και στο άλλο βαράνε μύγες. Δεν μπορούσα να συγκρατήσω το χαμόγελο μου με έναν τύπο που πήγαινε από το ένα γραφείο στο άλλο για να φέρει μία γαμημένη φωτοτυπία κάθε 2 λεπτά.  Την παλεύουν;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαίρετε. Σκατά στις εφορίες.

Δεν καταλαβαίνω ένα πράγμα. Έχουμε δυο γραφεία, στο ένα γίνεται της πουτάνας από κόσμο που περιμένει και στο άλλο βαράνε μύγες. Δεν μπορούσα να συγκρατήσω το χαμόγελο μου με έναν τύπο που πήγαινε από το ένα γραφείο στο άλλο για να φέρει μία γαμημένη φωτοτυπία κάθε 2 λεπτά.  Την παλεύουν;

οχι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το δικο μας καραγκιοζη δε τον ξεπερναει κανενας!

Damn it πρεπει να το ηχογραφησω να το ακουσετε να λυθειτε απο τα γέλια (ή να εκνευριστειτε, εγω αυτο παθαινω).

Φρεσκο ψαράκι..Ποιοοοοοοοοος δε πηρε φρεεεεεεεεσκα ψαράαααααααακια;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το χω ξαναγράψει, οι παλιατζήδες παίζουν όλοι την ιδια κασσετα επιτηδες.

Τον Αλεξανδρο το καλο παιδι τον εχω ακουσει εκτος απο αθηνα σε 3 επαρχιακες πολεις. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...