Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τι διαφορα εχουν τα Βαρβαγιαννη? Εχω δοκιμασει και πρασινο και μπλε και μαυρο αλλα δε θυμαμαι να μου φανηκαν διαφορετικα.[το μαυρο μου αφησε πιο εντονη γευση νομιζω αλλα..]

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Break in αντί για break out?

Εμείς οι της επαρχίας το θεωρούμε μεγάλη χλιδή το να πηγαίνεις Αθήνα για ψώνια. Μια φορά τον χρόνο και εάν. Τρία χρόνια είχα να κατέβω Αθήνα. Πάντως έλιωσα από την ζέστη... 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Από το χειμώνα έχω κανει το σπίτι μου και το σπίτι της μαδερ ανω κατω ψάχνωντας το πτυχιο των αγγλικών μου, δεν το βρίσκω με τιποτα, εχω σκάσει. Είμαι έτοιμος να παω british council μπλα, μπλα να κανω αιτηση να μου στείλουν αλλο. Σκάει τηλ απο τη μαδερ:

- Τι κανεις.

- Καλα, ετοιμαζομαι να παω british council μπλα, μπλα..

- Γιατι;

- Εχασα το πτυχιο των αγγλικων και πρέπει να κανω αίτηση για να μου ξαναστείλουν.

- (γελαει) Το ήξερα οτι δεν προσεχεις τα πραγματα σου. Εγω το έχω.

- Εσυ; Απο που και ως που, ειμαι σιγουρος οτι τον ειχα στον ταδε φακελο και τωρα δεν ειναι εκει.

- Ηταν στο φακελο αλλά το πήρα.

- ΓΙΑΤΙ????

- Για να μην το χάσεις...

 

 Νταξει, ευτυχως που η συζητηση έγινε από το τηλέφωνο...

  • Like 10
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι παγκόσμιο φαινόμενο. Η επιστήμη σηκώνει τα χέρια ψηλά.

Οντως...

 

Εσυ μπορει να φας τον τοπο για ενα πραγμα που νομιζεις οτι εχασες, ενω η μανα στο εκρυψε για να μην το χασεις..

 

Οι γυναικες ή θα το κρυψουν ή θα το πεταξουν, να το αφησουν στην θεση τους αποκλειεται..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αααααχ σήμερα αν δεν έκανα καμπύλες πορείες, θα είχα φτάσει Αυστραλία με το κολύμπι που έριξα.

 

Και τώρα νιώθω υπερ... Ω ΤΙ ΠΟΝΟΣ. Ω ΤΙΙΙΙ ΠΟΝΟΣ!!!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμείς σου συμπαρασταθήκαμε όταν άνοιξες το κεφάλι, είχαμε σκοπό τις πρώτες 48 ώρες να προσέχει το oot για τυχών ποστ σου. Δείξε το δέοντα σεβασμό στο πονεμένο μέλος.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ανοίγεις γραμματοκιβώτιο να παραλάβεις πρωινή αλληλογραφία και πλημμυρίζεις ελπίδα για το μέλλον:

 

 

o5yc.jpg

 

 

Ου να μου χαθούν. Εμείς έχουμε φραπέ ρε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...