Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

Εγώ κάποτε έφτιαξα ένα pc και μετά από μήνες ο σκληρός τα τίναξε, εντός εγγύησης. Τον έστειλα αντιπροσωπία για αντικατάσταση, μου στείλανε καινούργιο, με μεγάλη καθυστέρηση βέβαια και αργότερα χάλασε κι αυτός, η εγγύηση είχε λήξει όμως. Μάντεψε, ήταν WD. Είναι να μη σου τύχει, Liverpool μόνο.

Τελικα ηταν το πρωι μονο ανοιχτει απο τις 9:00 με 13:00 .. Αυριο τωρα αλλα ειναι το απογευμα ανοιχτη.. 17:00 με 20:00 η καντεμια στο μεγαλειο της.. Χαχα..

 

Τα πλενω 3 φορες τη μερα, αλλα με την κολωδουλεια που εμπλεξα, δεν ξερω τι παιζει απο τις 4:30 που ξυπναω βαζω λιστερινγκ, μετα κατα της 5:00 πινω καφε.. Ερχομαι τρωω πρωινο, 8:30 τα πλενω και κοιμαμαι..

 

14:00 ξανατρωω και μετα τα ξαναπλενω.

 

23:00 το βραδυ ξανα.. Αλλα εχω δει οτι απο την τελευταια φορα που εκανα καθαρισμο, να εχει εμφανιστει στα συνιθη σημεια πιο γρηγορα η πετρα... Τι σκατα... Γι αυτο θελω να παω να τα δω.

 

Οταν ημουν στρατο, εκανα καθαρισμο εκμεταλευομενος οτι ημουν αποσπασμενος στο κιχνε του διδυμοτειχου , μου ειπε εχεις λιγη, και τα δοντια σου ειναι καλα. Μετα απο 2 μηνες πηγα στην οδοντιατρο εδω στο χωριο και μου ειπε και αυτη οτι ολα ειναι ενταξει και ουτε λεφτα με πηρε..

 

Τωρα θα παω για επανελεγχο, το μονο θεμα υγειας που με τρελαινει ειναι αυτο..

 

UwHUy2Z.gif

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...