Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

έκανα... και στέγνωσα πάλι... :-(

 

παναπροσπαθήσω

καληνυχτα  :unsure:

 

Ε άμα έκανες τι κάθεσαι?Πέσε και κοιμήσου. Πφφφφφφ τώρα ξανακάνε.. Και πέσε με τη μία πάραυτα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

 

 

 

 

http://en.wikipedia.org/wiki/Surstr%C3%B6mming

 

Απο αυτο εχεις δοκιμασει??  :-D

 

 

α να χαθείς βραδιάτικο ρε πζηλέ...

 

το σκέφτηκα αυτό αλλά θα τα πιάσουν τα γατιά και θα τα κάνουν μπάλλες και δεν νομίζω οτι θα κοιμηθώ έτσι πάλι.. καταδικασμένη είμαι... δεν παίζει πρέπει να μαζέψω λεφτά για αιρκοντίσιον

 

έκανα... και στέγνωσα πάλι... :-(

 

παναπροσπαθήσω

καληνυχτα  :unsure:

 

 

πόπο φίλε, καθόλου δεν με χαλάει τελικά το καλοκαίρι εδώ σαν σκέφτομαι τις αυγουστιάτικες μέρες μου στη Λάρσα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλημέρα

βγαίνω πριν λιγο έξω να δω αν άνοιξε το περίπτερο και περνάει ενα κάμπριο παλιό και χαμηλό (δεν πρόσεξα μάρκα) με οδηγό-συνοδηγό και στο πίσω μέρος (πάνω απο τα καθίσματα) ενας τύπος σαν γελοιογραφία του james bond να κρατιέται απο τα δύο μπροστινά καθίσματα.

ανοιχτό κουστούμι να ανεμίζει  , μαυρο γυαλί και βλέμμα μαο μαο σας γαμάω

τέτοιο πρωινιάτικο γέλιο δεν έχω ξαναρίξει  :-D

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω ξυπνήσει από τις 4:20 και δεν κατάφερα να κοιμηθώ... οπότε ήρθα στο γραφείο κατά τις 5, μετά από καμιά ώρα ήπια καφέ και τώρα νομίζω πως είναι μεσημέρι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλημέρα

 

βγαίνω πριν λιγο έξω να δω αν άνοιξε το περίπτερο και περνάει ενα κάμπριο παλιό και χαμηλό (δεν πρόσεξα μάρκα) με οδηγό-συνοδηγό και στο πίσω μέρος (πάνω απο τα καθίσματα) ενας τύπος σαν γελοιογραφία του james bond να κρατιέται απο τα δύο μπροστινά καθίσματα.

 

ανοιχτό κουστούμι να ανεμίζει  , μαυρο γυαλί και βλέμμα μαο μαο σας γαμάω

 

τέτοιο πρωινιάτικο γέλιο δεν έχω ξαναρίξει  :-D

daniel-craig-bond.jpg

 

Σαν αυτόν ?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νίκοτς,μου θύμισες σκηνικό απ' το στρατό όπου ο δίκας λέει σε μια φάση σε ένα φάνταρο (ο οποίος ήταν η προσωποποίηση του αραλικιού) εκεί όπου έχει μαζευτεί όλο το τάγμα ''Εσύ ποιος είσαι ο γαμάω μάο μάο?'' Περιττό να πω το γέλιο που έπεσε από κάτω..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερες...

 

Σημερα φευγω για Χαλκιδικη απο την Λαγκαδα..

 

Στριβω πριν την γεφυρα για Καβαλα στα φαναρια που ειναι ο Βασιλοπουλος για περιφερειακο, πριν περασω τον Κωτσοβολο εχει ενα σπιτι με κυνηγιτικα ειδη, πεφτει το ματι μου σε εναν ασπρομαλλι, να καθεται σε μια καρακλα με ενα οπλο με διοπτρα... Περιττο να πω οτι χεστηκα πανω μου.. Πρωινοατικα καπου στις 7:00 τι εκανε το καθαριζε ή βγηκε για κυνηγι..

Σημερα τον ξαναειδα τον ασπρομαλλι..

 

Καθοταν στο μπαλκονι πριν κατεβει τις σκαλες, ειχε ενα μπλε βιβλιο στα χερια του. Το διαβαζε και κοιτουσε με κλεφτες ματιες το δρομο..

 

Μαλλον θα αλλαξω το δρομολογιο μου.. Δεν θα την γλιτωσω απο δαυτον..

 

Καλημερες..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σημερα τον ξαναειδα τον ασπρομαλλι..

 

Καθοταν στο μπαλκονι πριν κατεβει τις σκαλες, ειχε ενα μπλε βιβλιο στα χερια του. Το διαβαζε και κοιτουσε με κλεφτες ματιες το δρομο..

 

Μαλλον θα αλλαξω το δρομολογιο μου.. Δεν θα την γλιτωσω απο δαυτον..

 

Καλημερες..

 

Ο pappous soulis είναι. Έπρεπε να είσαι πιο προσεκτικός, τώρα...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω ξυπνήσει από τις 4:20 και δεν κατάφερα να κοιμηθώ... οπότε ήρθα στο γραφείο κατά τις 5, μετά από καμιά ώρα ήπια καφέ και τώρα νομίζω πως είναι μεσημέρι.

 

Αν είναι δικό σου το γραφείο το καταλαβαίνω.. αλλιώς...

[link=http://nooooooooooooooo.com/][/link]

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυριο μου έρχεται ο εξωτερικός σκληρός δίσκος 4 Terrabyte που παράγγειλα το πρωί.Το τι θα κατεβάσω δε λέγεται!! Θα έχω σύνολο μαζί  μ αυτόν ,7 Terrabyte! Πωωωωω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τσ*ντες έχω πολύ λίγες..αντε να χω 5-6 videos.Αυτα που μου πιάνουν πολύ χώρο είναι οι ταινίες 65% ,τα video games 30% και τα mp3 και οι εικόνες 5%



τον βρήκα και σε τιμή ευκαιρίας τον δίσκο 155€ Seagate ήτανε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...