Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Έχεις απόλυτο δίκιο.  Αυτό με τους τυφλούς δεν το είχα διαβάσει, το άλλο με τις σχέσεις το είχα αφήσει στην 5-6η σελίδα αλλά μπήκα να δω τι τους είπε ο λουσιφερ. Τον βρήκα επιεική. Τα σπυριά στο κεφάλι έχουν καθόλου gore τουλάχιστον ή ξενέρα κι εκεί;

 

Tπτ ψιλε, κανενα ενδιαφερον. Τους εχεις βαρεσει ο ηλιος στο κεφαλι καποιους δυστυχως... Υπομονη, θα περασει...

 

ΣτΣουηδια

 

 

http://en.wikipedia.org/wiki/Surstr%C3%B6mming

 

Απο αυτο εχεις δοκιμασει??  :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εβγαλε η κυρια Ντουβλη καινουργια ταινια ε???

 

Στην Σαντορινη ολο το σκηνικο ...Αυριο μαλλον θα εχει προβολη ταινιας να δω τον ωκεανο με την φαλαινα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω λαλήσει... δεν μπορώ να ανοίξω τα παντζούρια γιατί έχω τα γατιά και εναν ανεμιστήρα που δεν δουλεύει..πιο πολύ πίσω πάει ο αέρας παρά μπροστά...πώς να πάω να την πέσω; θα πεθάνω σήμερα...  :cry:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω λαλήσει... δεν μπορώ να ανοίξω τα παντζούρια γιατί έχω τα γατιά και εναν ανεμιστήρα που δεν δουλεύει..πιο πολύ πίσω πάει ο αέρας παρά μπροστά...πώς να πάω να την πέσω; θα πεθάνω σήμερα...  :cry:

 

Κάνε ό,τι κι εγώ. Κρύο ντουzzz.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το σκέφτηκα αυτό αλλά θα τα πιάσουν τα γατιά και θα τα κάνουν μπάλλες και δεν νομίζω οτι θα κοιμηθώ έτσι πάλι.. καταδικασμένη είμαι... δεν παίζει πρέπει να μαζέψω λεφτά για αιρκοντίσιον



Κάνε ό,τι κι εγώ. Κρύο ντουzzz.

έκανα... και στέγνωσα πάλι... :-(

 

παναπροσπαθήσω

καληνυχτα  :unsure:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...